תגידו לי מזל טוב

• פותח הנושא wiz
  • פורסם בתאריך

wiz

New member
תגידו לי מזל טוב ../images/Emo13.gif

מהיום אני בעליו הגאה של נוקיה 8250, ואני ממש מאושר מהמכשיר ! אין לי מה לומר עליו הרבה בינתיים, חוץ מהעיצוב המדהים, האור הכחול המהפנט שלו, וגודלו הזעיר... ראיתי היום את ה-8310 אצל ילד מהבי"ס, ולמרות שהמכשיר הזה נחמד מאוד (באמת), לדעתי הוא לא מגיע לרמת העיצוב של ה-8250. למען האמת די התלבטתי בין שניהם, ולמרות של-8310 יש פונקצ´ יותר מתקדמות, שכוללות אינטרנט וכאלה דברים, בחרתי ב-8250 - העיצוב הוא אחד החלקים המהותיים עבורי (מה לעשות, בדברים האלה אני שטחי ורדוד...
). לשמחתי לא טעיתי
. בקרוב אני אוסיף דו"ח משתמש ואולי גם תמונות, אם דור יסכים (איזה התחנפות...). ובקשר לשאלות שעלו בפורום - יורוקום לא תצרוב עברית על מכשירים שיובאו מחו"ל, לפחות לא בשלב זה... חבל, אבל לא ממש נורא... wiz, מתחדש...

wiz

New member
אה, שכחתי משהו....

יש למישהו מושג אם "טלטיב" או חברה אחרות יבטחו את המכשיר הנ"ל ? תודה...

d@r121

New member
אתה לא מתחנף ולא נעליים..

אתה מוזמן בכל עת לשלוח מאמר או אפילו להעלות בפורום ואם הוא יעמוד בדרישות בסיסיות אני אעלה אותו למאמרים וגם תמונות לא יזיק אז אם שכחתם במקרה האיי מייל הוא [email protected] ד
ר

אני לתומי חשבתי ש...

שהמכשירים האלו תומכים ב UNICDOE ומאפשרים לראות עברית לי יש 6210 שנקנה באירופה לדעתי הוא עדיף על המכשירי 6210 של הארץ יצא לי לעבוד איתם והעברית די דופקת את העסק

למעלה