תגידו יש מצב שסופר דיוק

boldjos

New member
תגידו יש מצב שסופר דיוק

יקח אותי יום יום מרחובות לת"א? או שאין סיכוי וכדאי לחשוב בכיוון של 150-250 סמ"ק?

כRובי

New member
יותר בכיוון של 250..

וכן - סופר דיוק יוכל לעשות זאת - אבל זה לא יהיה "בריא" כל כך..
(וזה עוד בלשון המעטה) אם אתה צריך כלי שימושי נטו , זול ככל האפשר - למה לא לחשוב בכיוון של ..הממ...XT350 ? KLR250 ? ביטוח החובה הוא אותו הדבר , יכולת גמיעת המרחקים שווה ליכולת הקטנוע - אבל השימושיות בתוך העיר גבוהה יותר ועוד נשארת לך אופצייה לרדת איתו לרכיבת שבילים פה ושם (כדי לשמור על יכולת הרכיבה שלך לקראת החזרה לאופנוע כביש בעתיד..)

ilan_k

New member
יש מצב...

חבר שלי היה עושה את הדרך מרחובות לאונ´ ת"א כל יום.... אבל לעניות דעתי עדיף 250 כי רוב הדרך אתה עם גז פתוח עד הסוף בלי ספיירים של כוח אם צריך ועם הנהגים המתחשבים לא תזיק רזרבה של עוד 20 30 קמ"ש במחסן.

STIVENZ 426

New member
שאלה בקשר לדיוק..

יש מצב שהיום באיילון עקף אותי ב110-120 קמ"ש דיוק, והשאיר לי אבק? נ.ב זה שזה היה דיוק אני בטוח לחלוטין..או "סופר דיוק" למרות שאין לי מושג על ההבדל בינהם.. אבל עדיין.. סטיב

D.T

New member
אני ו ה - טדי

טדי גברבר יפה , מסוקס, וצעיר משרת אותי נאמנה מס´ חודשים . כל בוקר לאחר מילות נימוס הדדיות לטיפוח , וכמובן נשיקה אנחנו דוהרים יחדיו אל השקיעה ( סתם בשביל החרוז). חמשיר לדובון אומנם טדי קטון הנפח ( אבל גבר שבגברים ) מותאם במיוחד לרחובות הצפופים. עובר ודוהר ברחובות תל אביב רואה טוסטוסטית ניהיה די חביב. טדי שלי קטן ויקר אני ואתה ביחד לעד ...... טוב אולי

psichi

New member
הניו-דיוק

לפעמים מראה על השעון 110 באיילון... אבל בד"כ הוא מראה באיזור 100-105. 120 אמרת? אולי הדיוק 150...

125 או 150... זה לא עקרוני...

לכולם...איך לומר בעדינות... יש ספידומטר אופטימי...

STIVENZ 426

New member
אני הייתי בכלובית..

הספידומטר מראה 110+ (אני 90 אחוז בטוח שהיה שם 120..) והוא עוקף אותי כאלו הייתי בפקק והוא היה פיאג´ו סי.. נשארתי מופתום אחושלוקי.. סטיב

STIVENZ 426

New member
לא יודע..../images/Emo4.gif

אחרי הכל זה חונדאי.. ואחרי הכל הוא סוגר 140 במקרה הטוב.. משהו כמו EN..
אז נראה לי שלא כל כך קיים סיכוי לסטיה "כזו" גדולה.. סטיב.

R-o-i

New member
סטיביל´ה אני מודה

מאז שהג´נגו הביא לי את המדבקה של הדיינו ג´ט הדיוק שלי נהיה משוגע
רועי

boldjos

New member
אז מה... אין מצב לסופר דיוק...

למען האמת הדרך שצריכה להיעשות כל יום היא מרחובות לבר אילן. פשוט ניו דיוק ממש זול 9000 ש"ח לעומת כל כלי אחר ובמיוחד 250... וגם התחזוקה שלא אפסית (מניסיון). ועוד שאלה קטנה יש הפרש בין ביטוח ל 125 לבין 250 ?

למעלה