תגידו היה לקיילי משהו מיוחד בטקס?

חנה כהן

New member
תגידו היה לקיילי משהו מיוחד בטקס?

בטקס הmtv קיילי בכלל לא הופיעה!!!!!!!!!!! היא רק הגישה פרס עם אנריקה!!! לא היה לה כלום! אווווווווווווווווווווווווווווף אבל אני מסתפקת בזה חנה

חנה כהן

New member
ועוד משהו

יש לי המוןצ אתרים ממש יפים!!! של קיילי עם תמונות מדהימות אבל-אני לא יכולה להדפיס אותם כי כשאני מדפיסה זה מדפיס לי לא טוב הצבע לא ברור וזה נקודות כאילו קיצר-לא רואים את התמונה וניסינו לתקן את המדפסת אבל זה הכי טוב שהיא יכולה להדפיס-והראש דיו חדש אז אין סיכוי שיש בעיה זה פשוט ככה אז אני לא יכולה להדפיס את התמונות של האתר של-של מי האתר הזה? www.klive.com/kylie? של מי הוא? בכל אופן אתר נחמד וניסיתי לךהדפיס את התמונות אבל-לא מדפיס טוב ובקושי מזהים שזאת קיילי

MrMinogue

New member
Dancefloor

זה שם האתר, הכתובת הנכונה היא www.klaive.com/kylie ואני בעל האתר, אני שמח שאהבת אותו - לגבי התמונות, בינתיים יש רק את הגלריות של סיבובי ההופעות שלה במהלך השנים ואת התמונות שבחלק הנקרא : Specials.כרגע אני עובד עכשיו על דיסקוגרפיה והמיקומים שלה במעצדים הישראלים, האוסטרלים והבריטיים במהלך השנים (ויהיו גם כמה במצעד האמריקאי). אחרי זה אני אוסיף עוד כמה גלריות אז תוכלי להדפיס מה שבא לך. לגבי איכות התמונה המודפסת - אני מציע לך להשתמש בנייר פוטו, וכמובן - מדפסת טובה. לי יש Hp960 - היא מעולה, אני ממליץ בחום. בנוסף, קודם תשמרי את התמונה על המחשב ותדפיסי אותה משם כי לפעמים זה עושה בעיות (בייחוד אם המחשב\מדפסת\חיבור לא מציאות) אם מדפיסים ישר מהאינטרנט. תהני רן

חנה כהן

New member
כן האתר באמת נחמד אבל לגביי ההדפסות

זה המחשב של המשפחה של כל המשפחה שנמצ בחדגדר של אח שלי!(כמה מתאים!) ובמחשב שלי אין מדפסת ואין אינטרנט וההדפסות- זה לא היה ככה קודם ויש לנו מדפזת טובה -אבל זה מה יש בא עלינו איש מקצועי שהוא חבר שחלנו ועשוה לנו הנחות ואמר שאין מה לעשות וזה מצה שיש-אי אפשר להדפסיס יותר טוב ככה וא אמר-וגם אני מדפיסה ישר מהאינטרנט ואני לא יכוול לשמור את אתמונה כי זה המחשב של אחי(בערך-ככה הוא חושב) אז אני לא יכולה להוריד שום דבר של קיילי ולא יכולה לראות פה קליפים של קיילי כי הוא לא רוצה!!!! חחה!!!!! מטומטם! זאת זכותי המלךאה חללהוריד פעם אחת בחיים משהו של קיילי!!! בגלל שאין לי אמ טי וי וערוצים אחרים-סיפןור ארוךבעיה בטלויזה המטומטמת שלי בגלל שאין לי אמ טי וי אני לא יכולה לראות קליפים! אז רציתי להוריד! אבל הוא לא מרשהלי!!!! קיצר כל דבר שקשור לקיילי -אני לא יכולה לראות להוריד להדפיס או לקבל כי-ככה! אוף!!! אני לר ילדה קטנה שאסורמ לי לעשות כלום! אני בת 14 וחצי!!! בני כמה אתם??? אז רן-יש שני רנים לא?-תודה על העצה אבל אני לא יכולה ועכשיו אתה גם יודע למה יש סיכוי שאני אוכל להוריד משהו שלה ולהעביר בדיסקט למחשב שלי? או שזה לא יכנס לדיסקט? כמה יש בכלל בדיסקט? תענו בבקשה!!! חנה-אוואי! כמה אני כותבבת!!

MrMinogue

New member
חנה היקרה..

לפני הכל, אני מציע לך לא לכתוב מהר מדי כי אחרי זה להבין את מה שאת כותבת זה סיפור מההפטרה! בכל אופן, בדיסקט יש מספיק מקום לתמונות אבל אחרי שאת מורידה אותן ומדפיסה את יכולה למחוק אותן, את יודעת.. ולגבי הגיל שלי - אני עוד מעט בן 17...

חנה כהן

New member
אני לא מבינה בהורדות

בקשר למה שכתבת לי כתגובה -תמונות אפשר להעביר בדיקט אבל כמה מקום יש שם? ומה בדבר קליפים? אני מה זה רוצה שיהיה לי את "קנט גט יו אאוט אוף מי האד" במחשב אבל אח שלי אומר שלא יהיה לזה מקום בדיסקט-אוווף אני שמחה שענית לי! לא ידעתי שאתה בן 17! כולם כאן בגיל הזה? אני בת 14 וחצי כבר אמרתי את זה אני מקווה שיש כאן מישהו בגילי

למעלה