תגידו אתן מתקלחות בזמן שהם ישנים ?

אנחנו מסדרים כל ערב

אוספת את כל הצעצועים לתוך הארגז השקוף שלהם...וככה הבית מסודר לי בבוקר ובעיקר בצהריים כשאני חוזרת מהעבטדה לבית מסודר (למרות שאיתי גם חוזרת החבלנית
)

sweet mom

New member
אני אוהבת שמסודר ונעים

כשניתאי היה קטן תמיד היינו אוספים ועכשיו הוא כבר למד לאסוף אחריו וכמעט תמיד כל משחק שהוא מוציא הוא מחזיר למקום ולפעמים אנחנו עוזרים לו כשצריך אני אוהבת שהבית מסודר ונקי...

לפעמים כן ולפעמים לא

תלוי במידת הבלגן. אם הבלגן הוא בלתי נסבל ויש חשש שמישהו מאיתנו יפול על המוח בדרכו למטבח בלילה - אז אני מסדרת קצת. אם הבלגן הוא סביר - כלומר ניתן לראות 3-4 בלטות שאין עליהן צעצועים - אז אני לא מסדרת. אבל - יום לפני שהמנקה באה - אני בהחלט מסדרת!! הכי חשוב לסדר לכבוד המנקה!

אנידס

New member
לא נעים לי להודות אבל..... לא, אלא

אם קיים סיכון שמישהו ישבור את הראש או ימעד עליהם.

בוודאי!

קודם כל, אם לא נאסוף, הכלבות יחסלו את הכל
. הן אוהבות במיוחד צעצועים רכים או צעצועי פלסטיק מצעצועים חצי חינם (כנראה שהפלסטיק שם רך במיוחד, אולי זה מעיד על האיכות...). אם אני לא שמה לב הן מחסלות גם כשאנחנו בבית. בקומת הסלון יש חדר משחקים עם כל הצעצועים, כולל אופניים, מטבח עם כל האביזרים, בובות, בימבה, מחשב עם קומפי, הכל. הכלבה הגדולה מתגנבת מידי פעם בשקט בשקט ואז חוזרת עם אחד מהאביזרים של המטבח
שמח אצלנו בבית. בקיצור, בסוף יום מתבצעות הפעולות הבאות: 1. גלגול השטיח וקיפול השמיכה שמעליו (אחרת הכל יתמלא שערות) 2. איסוף כל הצעצועים לחדר המשחקים 3. איסוף בקבוקים ומוצצים (מה שלא אספתי במשך היום) שטיפה וסטריליזציה 4. שטיפת כלים (אני לא מסוגלת לקום בבוקר ושיהיו כלים) אני צריכה להיות במצב קשה במיוחד כדי שלא אעשה את זה. דווקא עם סידור המיטות אני עושה הנחות חופשי. לספר לכם איך מכינים את הבית לקראת יציאה (כדי שהכלבות לא יאכלו את הסלון החצי אכול ממילא)
שלא תבינו לא נכון, אני מתה על הכלבות שלי! רחל

אגב, למה חשוב לי לאסוף את הצעצועים?

לא רק בגלל הכלבות. קודם כל, ענבל נהנית מאד כשאני אומרת לה ללכת לחדר ולבחור צעצוע. היא מוצאת דברים שלא שיחקה איתם הרבה זמן. דבר שני, ענבל אוהבת מאד לסדר בעצמה, וכשהיא מסיימת לשחק עם משחק לפעמים לוקחת בעצמה לחדר, בלי שאגיד לה. כשהיא משחקת עם משחק שיש בו חלקים קטנים (למשל משחקי לוטו למיניהם, או משחקי הרכבה) היא אוספת לבד לקופסא וזה מבחינתה חלק מהמשחק. זה לא שלימדתי אותה באופן קנאי לסדר, היא פשוט אוהבת את זה. כנראה ירשה את התכונה מאבא שלה
רחל

סביון2

New member
בטח!!!

ולא כי אני חולת סדר, ממש לא. אבל, אני יודעת שלמחרת מחכה בלאגן חדש ואם אני לא אסדר בסוף היום, הבלאגן יהפוך לכזה שאי אפשר יהיה לצאת ממנו. אז כן לצעצועים, כן לכלים, כביסה זה הדבר היחיד שאני לפעמים משאירה, אם כי גם זה נדיר, כי אחרת הכביסה מצטברת גם כן... ולגבי מי מסדר, בן זוגי לא נמצא כל לילה בבית, כך שלפעמים הכל "נופל" עלי. אם הוא נמצא אחד מאיתנו מסדר את הצעצועים והכלים בזמן שהאחר עסוק עם הילדים, אבל איכשהוא יוצא שגלל שאני סומכת עליו, או סתם מעבירה את הזמן המועט בלהיות איתו, תמיד פחות מסודר כשהוא בבית, אבל לא מבולגן לגמרי.

rona25

New member
לא רק שאני מסדרת כל ערב

ושוטפת כלים / מסטרלת בקבוקים אני חייבת לשטוף את הריצפה של הסלון ואת חדרי השינה כל ערב!!!!! ואם משום מה באיזה ערב אני לא מנקה את הבית אני למחרת ממש באובססיה ומרגישה שהוא ג'יפה בבוקר כמובן לפני שהולכת לעבודה מסדרת את המיטות / מאווררת את הבית ומשאירה או מסודר אני פשוט חולת ניקיון ומכורה למכונת הכביסה בטירוף (כל יום מכונה - לא מסוגלת לראות את סל הכביסה מלא!) ((להזכירכן - בהיריון שטפתי את הבית בשבוע 38 ומיד לאחר מכן הלכתי ללדת את תומאש)

גם אני כמעט כל ערב

מטאטאת ומעבירה סמרטוט בסלון, במטבח ובמסדרון. עשיתי את זה גם שבוע אחרי הניתוח הקיסרי, ואמא שלי שקלה אשפוז בכפיה

א פ ר ת1

New member
לסדר זה הגיוני - אבל לשטוף כל יום ?

וואהווווווו אני מצדיעה ! אני אוהבת שהבית נראה מאורגן בסוף היום......אבל לשטוף למי יש כוחות בסוף היום ??? את בדיוק כמו אמא שלי - כל יום שוטפת את הבית וזה עוד ב-6 בבוקר לפני שהיא הולכת לעבודה , כי אחרת היא ממש לא תתרכז.

rona25

New member
עזבי, זו חתיכת מחלת נפש ../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

אני נכנסת לויברציות אם הבית מבולגן או שיש כביסה שמצטברת
זה סוג של פרפקציוניזם לא טוב, מה אני אעשה....

כ ו כ ב 1

New member
ב ה ח ל ט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל ערב אחרי שעמיתי הולך לישון אני מסדרת את הבית..כי אני אוהבת לבוא מהעבודה למחרת לבית מסודר..בכדי שאני אהיה רגועה ופנויה להיות עם עמית. וכן גם לשרון בעלי אין בעיה שהכל ישאר ככה.....אבל מה לעשות כל אחד והאופי שלו לא?!

מסדרים את הצעצועים ביחד

עכשיו כשהיא כבר גדולה ומבינה אני משתדלת לסדר ביחד איתה על מנת להקנות לה את ההרגל שבסוף המשחק מ ס ד ר י ם ! אין לי שום כוונה להיות עבד לצעצועים שלה.

dafgol

New member
גם וגם...

לפעמים מתקלחת כשבר ישן ולפעמים כשהוא ער ואז הוא בטיולון לייד המקלחון. בדר"כ זה מקלחות קוויקי ....בערב כשגולן בבית זה כבר מקלחת על אמת....

מאושרה

New member
כן, תמיד.

אמנם מקלחת קצרה ודרוכה, אבל בסופו של דבר אני יוצאת נקיה

למעלה