תגובות על פונטו ספייס 05 אוטמט

ccmmyy2

New member
תגובות על פונטו ספייס 05 אוטמט

הי אני מחפשת רכב קטן, להרבה נסיעות(ירושלים ת"א כל יום) עם עלויות דלק ואחזקה נמוכות ככל האפשר יש לי אפשרות לקנות פונטו ספייס 2005 אוטומטית 1300 סמ"ק 80 כ"ס שעשתה 60,00 ק"מ. מישהו יודע מה אומרות השמועות? איך היא מבחינה מיכנית, האם היא חסכונית וכו'? אשמח לתגובות מהירות.... (אני צריכה לתת תשובה מהר) תודה

לארק 64

New member
בבקשה תגובה מהירה

בנושא פיאט זה שחור או לבן. יש השונאים ומכפישים ויש האוהבים והממליצים. בקשר לשאלתך נדמה לי שאוביקטיבית (ק"מ לליטר) הרכב חסכני בדלק והטיפולים והחלפים שלו זולים. אני מהממליצים.

voguemaster

New member
לי יש ספייס 2006

אוטומטית (גיר רציף), 80 כ"ס כמובן (הגרסא האוטומטית לא יכולה לבוא בגרסת מנוע 60 כ"ס). מבחינת עלויות דלק היא מצוינת, אני עושה יחס שנע בין 1:14 ל-1:15 באופן כמעט קבוע. אני נוסע מראשל"צ לרעננה כל יום ובחזרה, מכאן הצריכה הטובה, ואני לא נוהג לגמרי בעדינות. מבחינת אחזקה יש לה עלויות די נמוכות אם כי המכונית שלי חדשה ולא יצא לי לראות מוסך עדיין
(טפו טפו
). מבחינת ביצועים היא ממש נחמדה יחסית לנפח המנוע שלה. ההגה שלה איכותי ובגדול חשבו על כל מיני פיצ'רים קטנים של ענייני הנדסת אנוש. מבחינתי הכישלון האמיתי הוא בנוחות של סידור הכיסאות ושהמתגים של השליטה במראות נמצאים מתחת לבלם היד. ספציפית לגבי הדגם שאתה רוצה לקנות, 60K ק"מ זה הרבה מאוד בשביל דגם 2005, מה גם שאתה צריך לבדוק טוב טוב את היסטוריית הטיפולים שלה. עד כמה שזכור לי מחליפים רצועת טיימינג ב-60000 אז תבדוק טוב טוב, כמו כן הייתה צריכה להיות החלפה אחת של שמן גיר.

למעלה