תארו לכם..

sharon91

New member
תארו לכם..

פגישה כזאת.. של אנשי הפורומים של תפוז.. (חח איך זה נשמע..) פשוט תתארו. מה עולה לכם בראש?

amitoosh.

New member
יאלה, איזה טלפתיה כאילו כזה...

זה בדיוק מה שאני חשבתי. שכזה נפגש, ובאמת סוף סוף נוכל לדבר חוץ מהמקלדת ועל מסך המחשב. באמת גנוב...

שניני

New member
דברי שזזים מעצמם!

אהלן!מה המצב אנשים? בזמן האחרון קוראים דבים מוזרים.לפני שאשתף אתכם עליכם לדעת עלי ש: אני ילדה נורמלית,בריאה,נקייה מכל סם או שתייה חריפה,ללא עבר של חוסר שפיות.אוקיי,אז ככה,פתאום(ואני לא משקרת)היה קר(נורמלי בינתיים),אז סגרתי את החלון.תוך 2 דקות אני מרגישה מוזר.טי קמה ורואה את החלון פתוח!עליכם לדעת ש: האור היה דלוק,לא היה אחר מלבדי בחדר. אם יהיו לי עוד מקרים כאלה ללא הסבר,אשתדל לדווח. המנעולים בדרך! שני,13 וחצי

sharon91

New member
יכול להיות ש..

לא נעלת את החלון ואז הרוח מבחוץ פתחה אותו.

amitoosh.

New member
אם מדברים על דברים כאלו...

לי קרה משהו דומה. עשיתי שיעורים מעצבנים על איזה סיכום של משהו בספרות, אז הוצאתי חומר מהאינטרנט שהיה די כבד ולא היה ממש יכול לעוף מהרוח, אלא אם כן הייתה רוח ממש חזקה. ואני עדיין מפחד. אז בקיצר שמתי את זה על השטיח שלי ליד קלסר הספרות. עשיתי הפסקה, של שתייה, וכשחזרתי כעבור 40 שניות הדף לא היה שם. היה מזגן, והחלון כמובן לא היה פתוח. ההורים שלי עזרו לי לחפש ואמרו לי שכנראה זה עף מהמזגן, אבל יש גם שתי סיבות למה אני לא חושב שזה ככה: 1. כפי שאמרתי זה היה כבד 2. ואם זה באמת עף מהמזגן, זה לא היה יכול לעוף החוצה, כי החלון היה סגור כאמור, וחיפשתי בכל פינה בחדר שלי, בכל סנטימטר, כי זה היה חומר חשוב. בטח עכשיו תתנו לי איזה אלף סיבות למה זה לא מסתורי. טוב בקיצר תכתבו תגובות, ממני עמית בן 11 וחצי...

למעלה