תאחלו לי

loveu4evers

New member
תאחלו לי ../images/Emo50.gif

אני לא מבינה את המערכת זאת של ביטוח לאומי היה לי נכות בגלל המצב כשהגשתי החמרת מצב מה שקיבלתי היה ביטול הנכות!!! מה זה????????? למה ככה????????????? אני בדרכי לועדה רפואית מקווה שזה יעזור!

D o r o t h y

New member
בהצלחה ../images/Emo142.gif

לא להתייאש עם ביטוח לאומי
לביטוח לאומי יש לפעמים מין מדיניות כזו של התשה. אל תוותרי, תגייסי את כל השלווה שיש לך ותגשי לוועדה שוב ושוב כמה שצריך. אם את צריכה עזרה יותר ספציפית, תני קצת יותר פרטים ונשתדל לעזור. תמצאי לך מקום לנתב לשם את התסכול ואל תוותרי לביטוח לאומי. אחוזי נכות זה דבר מאד חשוב
ושוב - בהצלחה

loveu4evers

New member
../images/Emo51.gif רבה לכם

דורותי יקירה אני צריכה לקבל תשובה תוך כמה ימים לא יודעת איך בדיוק הלך לי שם.... תודה לך על העזרה

המדיניות של המל"ל זה קודם לדחות

מתוך הנחה שמגיש הבקשה יתייאש ויחפש עבודה, או שיסתדר בצורה כזו או אחרת, במל"ל אין סעיפים מדויקים על מושתלי כליה, ואנו נתונים להחלטם של הרופ]אים בוועדות השונות שיהיה לך בהצלחה

loveu4evers

New member
הכי מרגיז

זה שגם לאחר ההשתלה אתה אדם עם נכות והם באותו רגע של ההשתלה מפסיקים את הנכות אני לא מבינה מה הם לא מבינים?????????????

הם מבינים טוב מאוד

מבחינתם אדם שעבר השתלת כליה והבדיקות תקינות, מבחינתם אתה אדם בריא, הגשתי החמרה לפני 4 חודשים ועדיין אני בתהלכים איתם, יש לי מלבד ההשתלת כליה יש לי בעיות נוספות וגם זה בקושי מספיק לי לקבל אחוזי נכות שבאמת מגיעים לי אדם שעבר השתלה יורד ל 60% נכות אחרי שנה מיום ההשתלה, אחרי זמן מסוים הוא יכול להגיע גם ל 50% הכל לפי ראות עינהם

D o r o t h y

New member
בכל התעסקות עם הרשויות

יותר מכל דבר אחר, צריך סבלנות ועקשנות.

loveu4evers

New member
איזו מדינה

מיוחדת במינה.... אנחנו בידים שלהם צריכים אותם והם עושים מה שבא להם.... כמה עצוב!! אם לא אכפת לך הייתי רוצה לדעת מה אתה עושה עכשיו בחייך? איך ההשתלה השפיעה על חייך? ומה קורה בכלל אחרי השתלה?

למעלה