תאורת חירום בחורף

תאורת חירום בחורף

שלום בני. אני אם טריה לתינוקת מקסימה בת שלושה חודשים. חד הורית, כך שרוב הזמן אני נמצאת איתה לבד. אנחנו רק בתחילתו של החורף והקטסטרופה שקיימת במדינה הזו לא נתפסת! איך זה יתכן שבתים בלב המדינה היו מנותקים מחשמל במשך כל כך הרבה זמן?!
אני רוצה להערך בהתאם לקראת החורף וחשבתי על תאורת חירום.
על איזו סוג תאורה היית ממליץ? הייתי רוצה משהו קבוע בחדר השינה שידלק אוטמטית כשהחשמל מתנתק. יש משהו כזה?
מעבר לכך אני יודעת שיש מנורות ניידות שפועלות על סוללות. אני מעוניינת במנורה בטוחה וחסכונית. מה חשוב לבדוק?

אז ככה

מאחר ואת חד הורית אנסה לתת לך עצה מה אני הייתי עושה.
אני הייתי רוכשת 2 מנורות חרום באחת החנויות המפרסמות בעיתונות. משהו כמו מחסני חשמל או מחסני תאורה. עלות כל אחת היא כ 60 ש"ח. אחת חובה בחשמל בחדר של התינוקת ותולים אותה על מסמר או מניחים על שידה כי התינוקת קטנה ולא תיגע בה. השניה במקום אחר בבית. המנורות טובות לפחות לחורף אחד ולא יותר אבל הן תשקטנה אותך. בנוסך הייתי רונה פנס לד עם כ 50 נורות לד בפנים שיש לו מגנט ופועל על 4 סוללות אצבע רגילות ומצמידה אותו למקרר. פנס זה גם הוא בעלות של כמה עשרות שקלים נותן אור טוב בלחיצת כפתור (לא נדלק אוטומאטי) ויתן לך שקט נפשי מבחינת חושך. גם אם הסוללה של הנטענות תלך לקיביני (דבר שלא צפוי בחורף אחד) יש לך תמיד את המגנוי שהוא מצויין ואת יודעת היכן הוא נמצא (על המקרר).
תעדכני
כל המנורות בטוחות. כל המנורות חסכוניות. הסירי דאגה מליבך.

תאורת לד חירום

שלום שושי,
סוג התאורה המומלץ בעינינו הוא גוף תאורת חירום (המגיע בגדלים שונים) המותקן באופן קבוע והוא חד תכליתי (משמע, נדלק רק כאשר ישנה הפסקת חשמל).
דוגמא: ראי תמונה מצורפת ("חירום קבוע")
לגבי מנורות חירום ידניות, ישנו מגוון רחב.
תמיד מומלץ לקחת מנורה איכותית יותר, כזו שלא תאכזב בשעת הצורך.
חשוב לבדוק: זמן פעולה, יצרן הלד (רצוי יצרן איכותי כמובן).

בהצלחה!

למעלה