תאוריה מעניינת שהמצאתי...

Hermione G

New member
תאוריה מעניינת שהמצאתי...

חשבתם פעם למה מכשפים צריכים כסף וחנויות אם בעצם הם יכולים ליצור הכל בקסם? אני חשבתי על זה מהספר הראשון והמצאתי תיאוריה שלדעתי היא מאוד הגיונית ונכונה אבל רציתי לפרוש אותה בפניכם כדי שתגיבו עלייה... אז לדעתי הקוסמים צריכים כסף וחנויות וכל זה כי למרות שניתן ליצור הכל בעזרת קסמים יש קסמים מאוד מאוד מאוד מסובכים שעוברים הכשרה מסובכת וארוכה כדי ללמוד איך עושים אותם ורק ככה דרך ההכשרה הזאת מכשפים בודדים לומדים איך לעשות מטאטאים בקסם ואיך לבנות בתים בקסם וכו` כי אם לא הרי לכל הקוסמים היו בתים גדולים וכל מה שהם רוצים ואף אחד שם לא היה עני כמו משפחת וויזלי והם לא היו צריכים כסף!!! אבל הם כן צריכים כי לא כולם יכולים לעשות את הקסמים המסובכים האלו... וככה אנשים שיודעים את הקסמים האלו של למשל איך ליצור איזון בבמטאטא הם יודעים ליצור איזון של 95 אחוז נגיד ואז האנשים האלו מפתחים את הקסם ככה שהם מצליחים להגיד ל97 אחוז אבל קוסמים רגילים לא מכירים את הפיתוח כי הוא קשה וכי הוא פטנט רשום של אותה חברת מטאטאים ולא יכולים להפוך את המטאטא שלהם למאוזן ב97 אחוז... זו לפחות התיאוריה שלי... אני מבקשת מאוד שתעירו לי עלייה הערות כי הייתי מאוד רוצה לדעת אם אתם מסכימים איתה או אם יש לכם איזושהי סיבה שבגללה היא לא נכונה לדעתכם...

2K שי

New member
תיאוריה מעניינת!!!

נדמה לי או שאת חובבת הארי פוטר כמוני-בגלל שאת ההודעה הזאת ראיתי כמעט בכל הפורומים של הארי פוטר שקימים מה שאומר שאת מתמצאת בכל מה שקשור להארי פוטר ברשת ושמעניין אותך הארי פוטר מאוד-לא? בת כמה את? קראת את כל הספרים בסדרה?.... שי

Hermione G

New member
ספוילר לספר 3 - תשובה

אני באמת מטורפת על הארי פוטר!!! אני בת 14 וברור שקראתי את כל הספרים!!!! אני בקושי יכולה לחכות עד שהספרים באנגלית יוצאים אז שאני אחכה לספרים בעברית?!?!?!?!? אני אוהבת להמציא ולשמוע כל מיני תיאוריות על הספרים... זה נורא כיפי... אתה לא חושב??? אם היית בכל הפורומים אני רואה שגם אתה מעריץ מושבע :) בן כמה אתה? קראת את כל הספרים? איזה ספר אהוב עליך? אני הכי אוהבת את ספר 4 ואחריו ספר 2, במקום שלישי ספר 1 ומקום רביעי ספר 3... כי ספר 3 לא הפתיע אותי בקטע של סיריוס שאמורים להיות מופתעים שהוא טוב אני ידעתי- היתה לי הרגשה פנימית חזקה נורא ופשוט י-ד-ע-ת-י שהוא חף מפשע!!! על סקאברס לא ידעתי שהוא בן אדם אבל לדעתי זה שסיריוס חף מפששע יותר חשוב מהעניין עם פיטר ואת זה הרי ידעתי... וגם השעון של הרמיוני היה דבר ברור אליו... מההתחלה ידעתי שהיא מחזירה את הזמן אחורה.. ונכון שהעניין עם סקאברס היה מפתיע אבלבמהלך הספר לא היה שום מתח - העניין הכי חשוב (סיריוס) היה ברור לי מההתחלה וחוץ מזה יש לי הרגשה שגם אם לא הייתי י-ו-ד-ע-ת שסיריוס חף מפשע האווירה בספר היא כזאתי רגועה - אני מתכוונת הארי מתחמק מבית הספר וכל זה והוא בכלל לא מתרגש מזה שיש אחריו``רוצח`` אז אם הארי לא מתרגש ולאנ במתח בכלל למה שאני אהיה??? מה דעתך על הענייך הזה?

2K שי

New member
להרמיוני!!!

מי שלא קרא עדיין את הספר השלישי שלא ימשיך לקרוא!!! אז כן-אני מעריץ מושבע של הארי פוטר לא פחות ממך אבל לצערי עדיין לא קראתי את הספר הרביעי באנגלית מסיבה פשוטה- האנגלית שלי היא לא מי יודע מה...... בקרוב אני היה בן 13 ואני כרגע בכתה ז, באיזו כתה את?......... אהבתי את הספר השלישי אבל לא הייתי במתח בגלל שבפורום הזה מישהו סיפר שפיטר פטיגרו הוא העוזר של וולדמורט ואני ידעתי שסיריוס בלאק הוא הסנדק של הארי ושסקאברס הופך למישהו בשם פיטר,עשיתי 1+1 ועליתי על זה-מה שהרס לי את הספר השלישי. בגלל הסיבה הזאת חשוב לי שלפני שמגלים משהו על אחד מהספרים (גם נגיד מהספר השני) שיכתבו שמי שלא קרא עדיין את הספר לא ימשיך לקרוא כמו שכתבתי למעלה. אני יודע שזה מעצבן אבל זאת לא אשמתי שעדיין לא קראתי את הספר הרביעי וזאת לא אשמתו של אף אחד אחר. לדעתי הספר הראשון היה הכי משעשע ,הספר השני היה הכי מותח והשלישי היו בו קצת מזה וקצת מזה-מה את אומרת? קיבלתי את הרושם שהספר הרביעי הוא לא משהו ושהוא משעמם-זה נכון? חבר שלי גילה לי פרט כלשהוא על הספר הרביעי ורציתי לשאול אותך אם הפרט הזה מקלקל או לא (מי שלא קרא עדיין את הספר הרביעי שלא ימשיך לקרוא!!!) -תעני לי בכן או לא לגבי השאלה -בסדר? אז זה מה שאני יודע: 1-גביע האש הוא הגביע שממין את התלמידים לתחרות בין הבתים. 2-לפי הדרקון שעל העטיפה הבנתי שחלק מהתחרות היא להשיג ביצה מסויימת שאותה הארי ישיג -לפי הכריכה של הגרסה האמריקאית. 3-בפרק הראשון מסופר על הבית של טום רידל וגם בסוף הספר לא מבינים על מה מדובר. 4-יש בספר מצנפת מיוון עתיקה או משהו כזה. 5-באמצע הספר יש מישפט דרמתי שמספר שוולדמורט חזר 6-וולדמורט חזר לגוף שלו 7-יש קרב בינו לבין הארי 8-סריוס בלאק מופיע בספר וכנראה גם לופין עכשיו-מה דעתך? שי

בקשר לספר הרביעי וגם לשלישי.

אז ככה-אני לא קראתי את הספר הרביעי, אז הכרחתי עצמי לא לקרוא את כל ההודעה שלך. אבל... את הספר השלישי דווקא כן אהבתי, למרות שלא הבנתי איפה כתוב על פיטר כל מה שאמרת. זה לא נורא, כי חוצמזה הוא היה באמת נחמד, למרות שמהתחלה היה לגמרי ברור שסיריוס לא יעשה משהו להארי ושהוא חף מפשע. אבא שלי סיים לקרוא את הרביעי ועכשיו אני אקרא אותו (קראתי את כולם באנגלית), והבנתי שהוא ה-ספר, לפי מה שאבא אמר לי, למרות שאין לי חשק לקרוא 600 ומשהו עמודים... גם חברה שלי, מעריצה מושבעת גם היא, סיפרה לי שהספר מדהים, הכי מבין כל הארבעה, אז אני צריכה לקרוא אותו... אז תמשיך לקרוא ואל תשכח שהיחידי שיחליט איך הספר הוא אתה! ביי! פרופסור מקגונגל!

Hermione G

New member
פרופסור!!!

הספר הרביעי הוא באמת הכי יפה!!! כדאי לך נורא לקרואאותו ודרך אגב - פרופסור מגונגל היא הדמות האהובה עלייך??? לדעתי היא נורא חמודה!!! היא אחת מהדמויות האהובות עלי אבל לא בשלושת המקומות הראשונים...

Hermione G

New member
תשובה (הס 3)

אני בכיתה ט ואפילו אם אתה לא משהו תקרא את הארי פוטר באנגלית זה ספר לילדים והשפה נורא קלה... אני ידעתי שסיריוס חף מפשע בלי שמישהו אמר שפיטגרו הוא הפושע וזה פשוט עצבן אותי שידעתי מההתחלה וזה היה לי צפוי ופשוט לא אהבתי את ספר 3 - לא רק בגלל זה אלא גם בגלל דברים שאני לא יכולה להסביר לעצמי אהבתי אותו נורא - אבל לא כמו האחרים - אנ י לא יודעת למה אבל יש בו משהו שבגללו אהבתי אותו פחות... הספר הרביעי הוא ל-א משעמם!!!!!!!!!! חלק ממה שהחבר שלך ספר לך על הספר הרביעי לא נכון.. ולדעתי אפילו פרטים קטנים הורסים את הספר - כי העקרון שלו הוא לא רק בהפתעות הגדולות אלא דווקא בדברים הקטנים ... אני בכל זאת מקווה שהספר לא נהרס לך יותר מדי... כי כל זה אולי כן קצת יהרוס לך משהו בסוף אבל בהחלט לא הכל... ולדעתי כדאי לך לקרוא כמה שיותר מוקדם את 4 באנגלית אם לא יהרסו לך אותו אבל יהרסו ממש ממש!!! אל תקח סיכונים תקרא אותו לפני שמישהו יהרוס לך!!!

shai2k

New member
בקרוב....

חבר של אח שלי קרא את כל הספרים בסדרה כולל הספר הרביעי והשבוע הוא ישאיל לנו אותו(את הרביעי)ואני יתחיל לקרוא אותו.

2K שי

New member
תאוריה נכונה!!!

לפי הרושם שקיבלתי התאוריה הזאת מאוד נכונה-למרות שהייתי מנסח את העניין קצת אחרת........

הלווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הלאווווווווו איפה את חושבת שאת נמצאת? זה סך כל ספר מצויןןןןן... שאפשר לנתח אותו אבל באמת לא להגזים... אני חושב שאפילו הסופרת (הגאונית) לא חשבה על התאוריה המעניינת הזאת... תראי מה שאני חושב שבגלל שאם כל קוסםיכול לעשות כל דבר אז זה ממש לא יהיה דומה לחיים שלנו ומה שהיא רצתה לעשות זה לקחת את החיים הפשוטים והמשעממים שלנו ולהכניס לתוכם קסמים,מתח ודמויותת מצוינות ובעיקר לגרום לך להאמין שיש באמת דבר כזה (למרות שברור לנו שאין כזה דבר)

למעלה