תאונה הערב עם קו 45 של דן ב"על פרשת דרכים"

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member

בתל אביב.
הבן שלי היה על האוטובוס בקו 45 בכיוון מרמת אביב לגבעתיים, ואחרי הפניה שמאלה מדרך נמיר ל"על פרשת דרכים" האוטובוס סטה חדות שמאלה, עבר לנתיב הנגדי, בדרכו התנגש בכמה כלי רכב, ונחת בתוך מסוף 2000 !
במזל גדול לא היו נוסעים בעמידה באוטובוס וכולם ישבו כך שאף אחד לא עף ורק כמה מהנוסעים נחבלו קלות.
וגם בכלי הרכב האחרים שבהם האוטובוס התנגש היו רק כמה פצועים קל.
אין מה להגיד, קרה פה נס.
הבן שלי שהוא רופא שם לב שנהג האוטובוס איבד את ההכרה, הוא ניגש אליו וכעבור זמן קצר הכרתו של הנהג שבה אליו.
הוא סייע לנוסעים שנפגעו ובתוך זמן קצר הגיעו כוחות הצלה רבים למקום שהמשיכו במלאכה.
מצ''ב דיווח ראשוני שפורסם באתר HNN
+ תמונה מ"חדשות בזמן אמת".

שנשמע רק בשורות טובות.

ארזS

New member
המשך

בתל אביב.
הבן שלי היה על האוטובוס בקו 45 בכיוון מרמת אביב לגבעתיים, ואחרי הפניה שמאלה מדרך נמיר ל"על פרשת דרכים" האוטובוס סטה חדות שמאלה, עבר לנתיב הנגדי, בדרכו התנגש בכמה כלי רכב, ונחת בתוך מסוף 2000 !
במזל גדול לא היו נוסעים בעמידה באוטובוס וכולם ישבו כך שאף אחד לא עף ורק כמה מהנוסעים נחבלו קלות.
אין מה להגיד, קרה פה נס.
הבן שלי שהוא רופא שם לב שנהג האוטובוס איבד את ההכרה, הוא ניגש אליו וכעבור זמן קצר הכרתו של הנהג שבה אליו.
הוא סייע לנוסעים שנפגעו ובתוך זמן קצר הגיעו כוחות הצלה רבים למקום שהמשיכו במלאכה.

שנשמע רק בשורות טובות.
המשך
פרטים על התאונה כולל גלריית תמונות.

cwen

New member
באמת מזל גדול היה שם

בתל אביב.
אין מה להגיד, קרה פה נס.

שנשמע רק בשורות טובות.
באמת מזל גדול היה שם
אם זה היה אוטובוס שיוצא מיד כשנגמר שיעור, אז הוא היה עלול להיות עמוס בנוסעים.

חן המלך2

New member
הוא ריסק יפה

באמת מזל גדול היה שם
אם זה היה אוטובוס שיוצא מיד כשנגמר שיעור, אז הוא היה עלול להיות עמוס בנוסעים.
הוא ריסק יפה
שתי מכוניות....
מה הסיבה שהתאונה הזו קרתה?תקלה טכנית באוטובוס?

ארזS

New member
הנהג טען שאיבד את ההכרה

הוא ריסק יפה
שתי מכוניות....
מה הסיבה שהתאונה הזו קרתה?תקלה טכנית באוטובוס?
הנהג טען שאיבד את ההכרה
הבן שלי שנסע באוטובוס כאמור לעיל אמר לי שהנהג טען לאיבוד הכרה.

אך מכיוון שהבן ישב בתוך האוטובוס ורק הרגיש כמו כל הנוסעים איך האוטובוס הפך פתאום למטוס כשהתרומם ועף לצד השני, הוא לא יכול להעיד שזה מה שקרה לנהג.

כשאני רואה את התוצאות אני חושב על נס שאירע שם. לא פחות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה