שתי שאלות לי אליכם

t r e c o o l

New member
זה לא רוק

הוא פשוט לא הוציא את הסינגלים הנכונים.. מיוזיק אגין יכל היה להצליח...ופיבר כמובן....

mayarel

New member
הוא לא הוציא סינגלים נכונים אין ויכוח

אותי גם מעצבנת העצלנות שלו. ההפסקות שהוא עושה. קח שבועיים חופש אוקי אבל כמה חודשים לא להופיע.. מה זה השטויות האלה.. מי עושה את זה..יותר מידי שאנן. לא חרוץ.. לא נלחם על המקום שלו. גאגא יכולה לקחת חרא של מוסיקה ולהציג אותה כאילו מי ישמע כתבה את הטקסט הכי עמוק בהיסטוריה...ואם כבר מישהו יכול לקחת הפסקה זה היא.. והיא לא עוצרת לרגע. לפעמים בא לי לנער אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אדםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם תעבודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

t r e c o o l

New member
זה כי יש לו חבר חדש עכשיו..

והוא מעדיף לתת לו הופעות אישיות. לא יכולה להאשים אותו.

mokasosex

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח הם ככ יפים ביחד ../images/Emo23.gif

אבל זה כבר לא מרגש, אני צריכה שיריייייייים!!!!

nini18

New member
../images/Emo45.gif גם לי אין חחחחח אבל מעודד אותי מה שהוא

רשם לאדם לוין שבדיסק הבא הוא כבר בטוח ידע מי הוא פחות או יותר

mayarel

New member
מדאיג ששוב הוא עובד עם מפיקים

ולא עם מוסיקאים שנוטים לרוק כמו מונטי. אוף. קרצייה האדם הזה. לא מבין.

nini18

New member
אהה באמת?האמת שאני לא כל כך עוקבת עם מי הוא

עובד על הדיסק, רק מחכה בסבלנות לדיסק.
וכן הוא לגמרי קרציה וכל מה שרשמת בהודעה אחרת עצלן , מפונק וכו' אבל אנחנו עדיין מתות עליו חחחחחחח
חמודי

mayarel

New member
זאת הבעיה ../images/Emo6.gif אנחנו בכיס שלו חחחחחחחחחח ../images/Emo23.gif

../images/Emo45.gif והא חייב אבל פשוט חייב לשיר רוק!!!

באמת, הוא כאילו עשה פופ כי הוא אוהב את זה אבל את השירים בFYE הוא עשה כי הוא חשב שהם יצליחו ושזה פופ שאפשר לשווק אבל הוא לא הצליח בצורה מדהימה לכן הוא חייב להבין שזה לא עובד!!

mayarel

New member
זה גם נתן לו הרבה פרסום אז לא בטוחה שרק פגע

הוא כולה הוציא דיסק אחד והוא תוצר של תוכנית ריאליטי וכבר עשו עליו פרק ב BEHIND THE MUSIC.. ולא.. לא בגלל העיניים היפות שלו

mayarel

New member
פיבר, ברוקן אופן, סלפווקר, ומיוזיק אגיין

אבל זה משתנה אצלי מידי פעם. לגבי ההומוסקסואליות אני חושבת שזה הזיק ותרם במידה שווה. אם אדם לא היה הומו הוא לא היה מקבל את השער של הרולינגסטון... לא היה זוכה לחצי מהכתבות עליו וכו. מצד שני ההומוסקסואליות שלו סוגרת בפניו לא מעט דלתות או שהוא חושב כך לפחות. אין סיבה אחרת שבעטייה הוא לא הוציא את פיבר כסינגל לדעתי.

mokasosex

New member
דאון דה רביט הול ו-וודו.. :)

אני חושבת שכרגע זה פחות משנה .... אם הוא יצליח להוציא עוד שירים כמו WWFM הוא ימכור מיליארדים. חברות שלי שסלדו מאוד מה"הומואיות" שלו וכן בנים רבים בשכבה שלי שמעו את השיר הזה בלי הפסקה. אפילו היה לזה רימיקס באיזה מסיבה שהייתי בה

LoveKills

New member
אין ספק

שהעולם שלנו הומופובי. לכמה מהאנשים קשה לקבל אנשים ששונים ממנו. יש לי אפילו דוגמא מהבית ספר שלי. כמה ילדים מהכיתה שלי עשו סרטון\סרט במסגרת פרויקט יובלים, וצנזרו להם את הסוף בטקס סיום שנה, כי מסופר על ילדה שמסתירה מההורים שלה את העובדה שהיא לסבית, ובסוף היא אומרת "אני לא מתכוונת לספר להורים שלי שאני בכלל אוהבת בנות". מאז אנחנו בתהליכים לדעת מי היה מעורב בהחלטה לצנזר את הסוף.
אגב, מי שרוצה לראות את הסרטון
http://www.youtube.com/watch?v=mDvS9IC21Qw ממליצה!a> border=0 src=https://timg.co.il/f/Emo8.gif>

|סוכרי../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif../images/Emo171.gifמזל טוב

למעלה