שתי שאלות לי אליכם

Survivor Man

New member
שתי שאלות לי אליכם

1. מה השיר הכי יפה של אדם בעיניכם? 2. האם לדעתכם היותו הומוסקסואל "זועק" סייע או הפריע לקריירה שלו?

nini18

New member
סליפווקר, פיבר WWFM ו FYE

היותו הומוסקסואל לדעתי לא הפריע לקרירה שלו חוץ מהקטע שהיה בטקס הפרסים של אמריקה שלא הפסיקו לטחון את מה שהיה שם
, אבל גם זה עבר

shani cohen1

New member
sleepwalker ,WWFM , FYE

אני לא חושבת שזה הפריע לקריירה שלו, היו כמה שזה הפריע להם אחרי ה AMA ואז עוד יותר אחרי שהוא יצא מהארון אבל זה שהוא שר יפה לא קשור בכלל לזה שהוא הומוסקסואל...

t r e c o o l

New member
פיבר לדעתי

ברור שפגע בו, זה לא עזר לו זה בטוח. אולי אם הוא היה באמת פחות מקצין את עצמו זה הפגיעה לא היתה גדולה.

t r e c o o l

New member
אבל למה?? ../images/Emo69.gif ../images/Emo7.gif

זה יהיה די תמים לחשוב שזה לא פגע בו..יש המון הומופוביה בעולם ואין מה לעשות עם זה

nini18

New member
כי זה לא, מה שאולי פגע בו זו הציפיה

לדיסק רוק שיעשה היסטוריה שבמקומו קיבלנו דיסק פופ דנס רוק אלטרנטיבי תאטרוני וכו' . הומופוביות נכון תמיד יש ,לא חושבת שהיא פגעה בו חוץ מההופעה ב AMA אבל גם זה בסופו של דבר עבר.

nini18

New member
ודרך אגב בלי קשר לנשיקה ב AMA ההופעה עצמה

היתה זוועה חחחחחחחח לפחות אם הוא היה נותן הופעה איכותית לאף אחד לא היה אכפת מהנשיקה.

t r e c o o l

New member
כן..אחח נוסטלגיה

אני זוכרת את עצמי ב5-6 בבוקר מסתכלת בTV בשוק מכל הבאלגן שהיה שם..

nini18

New member
אני הייתי באילת עם גיא בדיוק חחחחחחחח

איזו צרחה נתתי שהיתה הנשיקה חחח נראה לי הערתי את כל המלון . חחחחחח

t r e c o o l

New member
ברור שזה *גם בגלל* שהוא לא מימש את הציפייה

ממנו. אבל אני לא מסכימה שזה רק בגלל זה..

nini18

New member
אבל איפה הוא לא הצליח??? הוא יצא לטור עולמי

באנו לראות אותו בלונדון מישראל וחוץ מאיתנו היו שם מכל העולם אנשים, ולא רק שם אלא איפה שהוא לא הופיע באו מכל העולם לראות אותו. איפה ראית שהוא נתקל בקשיים בגלל היותו הומו??? חוץ מההפגנות שהיו מידי פעם אבל זה לא היה אישי אליו אילו היו פשוט חולי נפש הומופובבים ששונאים את כל העולם. הסיבה העיקרית והגדולה שהוא לא מכר מילירדים כמו שציפינו זה בגלל שהרבה אנשים לא אהבו את הדיסק שלו.

t r e c o o l

New member
הוא יכל להצליח יותר

זה לפחות דעתי..אגב ניני לא ראיתי את התמונות שלך איתו..אם בא לך..

nini18

New member
ברור שהוא יכל אם הוא היה מוציא דיסק יותר טוב

לא אם הוא היה סטרייט במקום גיי . אין לי תמונות עם אדם כי אי אפשר היה לצלם כשהתנפלתי עליו חחחח שמתי תמונות מההופעה עצמה .

t r e c o o l

New member
תחושת בטן.

חח נו בערך כמו שמאיה אמרה.. בתחנות מוזיקה אמריקאיות שמרניות לא השמיעו/ישמיעו את אדם ובכלל לא משנה מה הסגנון שלו...

mayarel

New member
הסינגל רוק היחידי שאם הוציא WWFM הצליח מאוד

אז גם לדעתי הבעיה היא שהוא מתעקש על סגנון מוסיקה שלא מתאים לכישורים שלו. הוא רוקיסט. אין לי מושג למה הוא מתעקש על פופ.

למעלה