שתי שאלות לי אליכם חברי היקרים.....

שתי שאלות לי אליכם חברי היקרים.....

למה לעזעזל אנחנו עדיין מוגדרים כפורום חדש?????
מה אתם אומרים על אכילת בשר וחלב יחד....? כאילו יש כאלה שאוכלים במקדונלס צ´יזבורגר?????? אני אישית לא, אבל רציתי לדעת מה דעתכם.... אז אנא ממכם רדו לסוף דעתי.....וענו לי!!!!!

פגעסוס

Well-known member
../images/Emo26.gif

אחרי הכל הפורום הזה עדיין בן פחות מחודש...
ירדתי לסוף דעתך ועליתי בחזרה והגעתי למסקנה שאת חייבת להתקין שם מעלית... מלבד זאת מעצם היותי אתאיסט אין לי כל בעיה עם אכילת בשר וחלב. אך מעצם היותי בן אדם, לא אעשה זאת בנוכחות אדם דתי..

מעלית.....? הרבה כסף........

תרשו לי לשים כאן קישור נחמד למשהו שיעשה לכם את הלילה טוב מאד עם חלומות מתוקים כ-
פתחו את הרמקולים וסתכלו על התמונה 30 שניות בלי להפסיק.....

פגעסוס

Well-known member
אזהרה....

אנשים אם בעיות לב!! אנשים שנוטים להכנס לחרדה!! אנשים שלא סובלים הפתעות... לא להכנס לקובץ!!!!! (ראיתי אותו מזמן אגב...)

PeNZeR

New member
יפה! אהבתי את זה!../images/Emo87.gif

אני שולח לכל החברים שלי!

swirrrly

New member
אההההההההההה

מות לכם מות לכם מות לכם אני שונאת אנשים אני לא נכנסתם יותר לקישורים לעולם מות מות מותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

אמא´לה ../images/Emo70.gif ../images/Emo105.gif

דפקתי כזאת צרחה שלא תדעי
ולא בגלל זה שזה משתנה-אלא בגלל מה שזה משתנה אליו.... דברים כאלה מפחידים אותי למוות.... וגם אני צמחונית אבל לא נראה לי שהייתי אוכלת מקדונלדס בכול מקרה ועם כבר לא הייתי אוכלת גבינה כי אני ל משו אוהבת...

eli3320

New member
זה היה מפחיד...

שמתי את הרמקולים על פוווול ווליום קפצתי וצרחתי אאמממממאאלללה זה היה מפחיד ביותר!!!!!!

eli3320

New member
אמאלללה זה היה מפחיד.....

שמתי את הרמקולים על פווול ווליום וקפצתי מזה לא מהתמונה דוווקא מהצרחה!!!!!

Angel Girl1

New member
אממ אז ככה:

הפורום לא קיים אפילו חודש ואני צמחונית, אז השאלה השניה לא רלוונטית לגבי!=)

איזה חיים שחורים.....ציוני הבגרויות

לשון-70 הסטוריה-46 !!!!!!!!!!!!! תנך 2 יחידות- 67 תנך יחידה אחת- 48!!!!!!!! איכסססססססססססססס איזה חרא של ציונים........ עכשיו להתחיל עם המועדי ב´

ganooov

New member
הנה: ../images/Emo13.gif

א. ככה. ב. זה חרא לאכול בשר וחלב, לא ניסיתי ולא אנסה.

כמו שאמרתי ../images/Emo105.gif

א. אני צמחונית ב. אם הייתי אוכלת בשר- בטח לא במקדונלד´ס
ג. אם כבר הייתי אוכלת מקדונלדס אז הייתי לוקחת רק עם ירקות כי אני לא סובלת גבינה ד. אם הייתי סובלת גבינה אני לא יודעת אם הייתי אוכלת אותה בהמבורגר זה נראה לי מגעיל....

Jelly Beans

New member
יוווווו! איך אני קפצתי!!!!! ../images/Emo60.gif

שמתי את הווליום על חזק, ואני כזה מחכה יקרה משהו ופתאום.. איך קפצתי!!!!!!!!!!!!!!!

missundaztood

New member
שתי תשובות אלייך חברתי היקרה...

כבר ענו לך על זה שהפורום קיים פחות מחודש...
אין לי בעיה לאכול בשר וחלב יחד בשל אמונתי הדתית, אני אתאיסטית...

למעלה