שתי שאלות בקשר לאילת

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
אלון על המידע

יש כמה אספקטים לנושא הטיסות...:
אם לא השתנו מאז נובמבר 2011,בו טסתי בקו אילת>ת"א>אילת. 1.התדירות : ארקיע וישראייר מפעילות טיסות לאילת וממנה בתדירות גבוהה יחסית,אם לוקחים בחשבון גם את נתב"ג וגם את שדה-דב,אל-על רק 3 פעמים ביום בכל כיוון ; 2.התעריפים : אל-על היא הזולה מכולן,התעריפים נעים בין 130 ₪ ל-180 ₪ לכיוון,בשתי החברות האחרות הם החל מ-230 ₪ ועד 290 ₪,תלוי בימים ובשעות (מדובר על תעריפי טיסות ללא הזמנת מלון / נופש דרכן). אזכיר את הדוגמא שלי מנובמבר 2011,כשהייתי צריך להגיע מהנופש באילת לארוע בת"א,טסתי עם אל-על הלו"ש,עם טיסת הצהרים מאילת,וחזרה עם טיסת הבוקר,ששתי טיסות אלה עלו לי יחדיו 258 ₪,ועל זה יש להוסיף 29 ₪ רכבות בשני הכיוונים (נתב"ג>ת"א>נתב"ג).
אלון על המידע

דרך אגב: אילת זאת העיר היחידה בארץ

שתי שאלות בקשר לאילת
1. האם ניתן להסתדר בתוך אילת בימי חול עם שירות האוטובוסים? במלים אחרות, במידה ומגיעים לנופש, האם שירות האוטובוסים מספק או שמא מוטב לבנות על שירות המוניות? באילת לא הייתי למעלה מעשור. עד כמה, שזכור לי שירות האוטובוסים הפנימי היה לא ממש ברור עם תדירות קווי אוטובוסים לא גבוהה במיוחד. 2. שאלת תח"צ מסוג אחר -
: האם אני מבין נכון וכיום יש שלוש חברות תעופה מנתב"ג או שדה דב לאילת, שהן "ארקיע", "ישראייר" ו"אל על"?
שיש בה כרטיסיית שני ניקובים בנסיעה עירונית בהנחה

pril

New member
יש במקומות מסוימים כרטיס עירוני יומי

שיש בה כרטיסיית שני ניקובים בנסיעה עירונית בהנחה
במחיר פחות מ-2 כרטיסים.

זה לא קשור, ובעצם גם באילת

במחיר פחות מ-2 כרטיסים.
כרטיס נסיעה רגיל עולה 4.7 כרטיס חופשי יומי (משעה 9:00) עולה 7.5 כרטיסיית שתי נסיעות עולה 8 שקל לאדם רגיל 6.3 לסטודנט רגיל 4.7 לסטודנט מורחב כלומר זה משתלם לסטודנט עם עד 3 נסיעות ביום. או עם נסיעות לפני 9 בבוקר וגם אם רוצים לנסוע שני אנשים רגילים לפני 9 בבוקר או לנסיעות בימים שונים

pril

New member
מסובך :)

כרטיס נסיעה רגיל עולה 4.7 כרטיס חופשי יומי (משעה 9:00) עולה 7.5 כרטיסיית שתי נסיעות עולה 8 שקל לאדם רגיל 6.3 לסטודנט רגיל 4.7 לסטודנט מורחב כלומר זה משתלם לסטודנט עם עד 3 נסיעות ביום. או עם נסיעות לפני 9 בבוקר וגם אם רוצים לנסוע שני אנשים רגילים לפני 9 בבוקר או לנסיעות בימים שונים
מסובך :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה