שתי הודעות במחיר של אחת !

MARMELAD

New member
שתי הודעות במחיר של אחת !

הודעה א´ השאלה המרכזית כרגע היא אם הפורום פונה גם לחובבי הקדם אירוויזיון או שמא רק לחובבי התחרות הבינלאומית אם תשאלו אותי הקדם שם את האירוויזיון עצמו בכיס הקטן כל זמרי ישראל משתטים, שרים שירים אידיוטים ומה שהם לובשים אחחחח הזוועה שדני קדם אירוויזיונים זכורים במיוחד לחובבי הז´אנר הקדם הבדיחתי קדם האירוויזוין שבו בין כל שיר לשיר היה קטע סטנד אפ של מיטב הקומיקאים הישראלים, מי ישכח את יעל עמית (יוס-הף ממוצ"ש) מתעלפת בחינניות תוך כדי הימעכות על אבי דור כשהשיר שלו קיבל 12 נקודות הקדם של ירדנה ארזי שבה היא ישבה באולפן בערוץ 1, והוקרנו ארבעה שירים שלה מתוכם היה יכול הצופה בבית לבחור בשיר שלה שייצג אותנו באירוויזיון הודעה ב´ אני מכריז על תחרות "הפאדיחה הגדולה ביותר" מי היה הזמר הישראלי שעשה הכי הרבה פאדיחות למדינת ישראל? האם היה זה: א. ריטה ופרשת הכתפייה ב. שרה´לה שרון ופרשת זמרת הרקע שנדחפה לפרונט של הבמה תוך התעלמות מוחלטת מחבריה המרננים ג. גילי וגילה ופרשת ה"איך לעזאזל הם הגיעו לשם"

Yaniv-DC

New member
תשובות

הפורום מיועד לכל דבר שקשור לאירוויזיו, זאת אומרת - קדמים, הארוע עצמו, התופעה שנקראת קדם אירוויזיון במלטה, וכל מה שסובב סביב זה. לגבי הפדיחה הגדולה - אני חושב שזאת הייתה גלית בל שסולקה עוד בטרם הגיעה לתחרות בנורווגיה עם הסולן של א-הה. ועכשיו.... תורכם.

למעלה