שתדעו למה לינור יצאה על טל במילה עקרת בית. כנסו

shely461

New member
שתדעו למה לינור יצאה על טל במילה עקרת בית. כנסו

כשלינור היתה בבריכה ודיברה עם טל על איך למנף את ההרצאות שלה על טבעונות. טל לא הקשיבה וישר זרקה "בשביל הרצאות צריך כסף" אז לינור אמרה לה שעל זה היא מדברת. היא נתנה לה רעיון איך למנף את הטבעונות ולגייס כספים. וכשטל הנהנה בסתמיות בראשה. לינור שאלה אותה אם היא למדה משהו באוניברסיטה אז טל צעקה לה לא.. לינור שאלה למה לא אז ל המשיכה לצעוק כי התחתנתי ונכנסתי להריון ישר אחרי הצבא. לינור בריב אמרה לה דבר יפה ונכון. מצאת את הטבעונות כמשהו לפרוץ איתו. טל מנסה להאות כמה היא חכמה אבל אם תשימו לב אין ידע כללי בכלל. ראו שיחות שהיו לה עם אורטל בן דיין. כל מילה שניה של טל היתה אני לא יודעת. אני לא מבינה בזה. לא שמעתי לא ראיתי. כפי שלינור אמרה כאשר ראיתי שלא אוהבים אותי זזתי הצידה. להבדיל מטל שהתלקקה לכולם הבעיה שהם לקקנים כמוה ואיפשרו לה להתקרב. לינור לא כזאת. גם כשעינב נכנסה לינור ראתה בהתחלה שעינב אומרת את דעתה ואהבה את זה בה אבל כשראתה שעינב חברה לחבורה שעשתה לה רצח אופי התרחקה מעינב. ועינב שקראה לה לבוא לשבת לידם חשבה שלינור העדיפה להתבודד כשבעצם עינב לא הבינה שעצם ההתרחקות שלה מלינור וההתקרבות שלה למי ששונא אותה.. מרחיק את לינור באופן טבעי גם ממנה וזאת לאחר שהבינה שעינב העמידה אותה לא פעם להדחה.

למעלה