ששש

mirili

New member
אהבתי מאוד

מצד אחד אבסטרקטי ומצד שני האבנים בפינה השמאלית נותנות אחיזה ומגלות את התמונה. מייצבות אותה. אהבתי מאוד בכל אופן. מירי

mirili

New member
מצויין

נוטה יותר לאבסטרקטיות אבל לזו יש קסם אחר משלה. ואני באמת אוהבת גם את זו. קלעת פעמיים. מירי

einat-z

New member
השניה הרבה יותר טובה בעיני

הראשונה היא ואמנם ניחסיון מעניין, אבל התוצאה פחות מדברת אלי. בשניה - הצבעים, המריחה של המים, הצללית של הזרד למעלה משמאל, כולם עושים אותה ליותר מעניינת מבחינתי. הערה על הקימפוז: מכיוון שמה שהכי משך אותי זה הזרד ההוא למעלה, חבל לי שהוא נדחק לפינה. קצת הרמה של המצלמה והוא היה נמוך יותר בפריים וגם עם יותר מרחב בינו לבין החלק הכהה מאחוריו. יש הבדל נוסף בין שתי התמונות: השניה מאוד קודרת, הצבעים הקרים עושים אותה לכזאת. הראשונה - אומנם לא ממש צבעים חמים, אבל לא קרים כמו השניה. לא מתכתיים כמוה.

shygon

New member
תמונות דומות ושונות

גם לדעתי השנייה יותר מעניינת. הלכת יותר עד הסוף עם הרעיון. הגוונים והאפקט של המריחה מדהימים. בעיקר שזה פילם (אני מניח). תמונות כהות - גם אני בד"כ מעדיף אותן ככה..

orinu

New member
סיבוב בוקר

.

מומיק

New member
היי אורי...

הצילום הראשון לדעתי נהדר. לראות את האדוות הקלות על המים. את התאורה המיוחדת שהתמודדת איתה נהדר. אני לא יודע איפה היא צולמה, יכול להיות שסתם שלולית, אולי לא, אבל היא משדרת נינוחות. לגבי הצילום השני. אישית, לא אהבתי. אני נגד מריחה חזקה של מים. ולמה. כי ברוב המיקרים מרוב מריחה לא רואים שזה מים. שים לב. בצילום השני זה נראה ממש כמו עיסה דייסתית ושמנונית.

elidgani

New member
קצת לדימיוני להתפרע , בראשונה עומדת

להופיע אלה/פייה/נסיכה מהנהר ולאחוז בידה את "אקסקליבור" , החרב של ארתור. בשניה , אחת מדרכי החתחתים של "פרודו באגינס" להשמיד את הטבעת החמישית , למען לא תגיע לנסיך האופל סאורון , שלא יוכל להשמיד את הארץ התיכונה . מתנצל ,
כך כשאוהבים את התמונות , שניהם .

astroman

New member
האמת, לא התחברתי

הראשונה קצת מבלבלת את העיניים - מצד אחד יש מריחה, אבל קצרה, כך שאין חדות ואין ממש מריחה. מצד שני העוגן החד בתמונה לא דומיננטי. השניה גם כן לא כל כך - לדעתי היה צריך להרים את המצלמה ולסלק את הסלע שמשמאל למטה, ולקבל יותר מהענף משמאל למעלה.

ביקו

New member
התחברתי,

זוג טוב אורי. בראשונה ניתן לחוש ברוח. הכללת האבנים בפינה השמאלית טובה מאד. מפריע לי קצת חוסר החדות במים. את השניה אני אוהב יותר בזכות המריחה שיוצרת מרקם עם שמנוני. האנדר הקל רק מוסיף. הייתי מעדיף לראות את האבנים למטה חדות יותר.

למעלה