שרתים אירופאים לעומת אמריקאים

NightElf

New member
שרתים אירופאים לעומת אמריקאים

נכון לעכשיו, בגרסת הניסיון, נרשמתי לשרתים האמריקאים עקב עצת אחי שטען שהם פחות עמוסים ולכן זה עדיף. אבל מנגד, כשאני משחק, לפעמים אומנם בא לי לשחק לבד, אבל לפעמים זה מבאס שיש לי משימות שדורשות שאני אשחק עם עוד כמה משתתפים (עקב הצורך להרוג אוייבים חזקים ממני, או בדרך עם אויבים חזקים ממני), ואז אנשים מתחילים רק להתחבר כשאצלנו מאוחר בלילה. האם בשרתים האירופאים אין עומס על השרתים? אין לאג, ניתוקים וכו'?

רוקי

New member
לא ממש...

לא שיחקתי באמריקאים, אבל לפי דעתי אין הבדל משמעותי. כל השרתים מתוחזקים בצורה יפה ורוב הזמן ובאמת שאין בעיות. ההבדל היחידי בין השרתים הוא שהאמריקאים מקבלים את העדכונים יום לפני (יום שלישי) האירופאים (יום רביעי), אבל לזה שמים לב רק הממש קטנוניים.

NightElf

New member
אז מבחינת השעות

וכמות האנשים שמחוברים, בשרתים באירופה בדרך כלל נראה יותר אנשים בשעות "נורמליות" לנו מאשר בשרתים האמריקאים, לא?

רוקי

New member
כן, ברור

בשעות היום השרתים האירופאים די מלאים. מן הסתם, השעה אצל האירופאים בסך הכל שעה-שעתיים לפנינו.

idos2

New member
אני אישית משחק בשרת אמריקאי

לא היו לי בעיות מיוחדות למצא אנשים בכל שעות היממה, מצד שני זה אחד השרתים היותר עמוסים מבחינת כמות משתמשים... אז אולי זה לא משקף את המצב לגבי שרתים חדשים ו"ריקים" יותר.

NightElf

New member
השעות הממוצעות ששיחקתי בהן

עד עכשיו היו משמונה בערב עד אחת בלילה, ושמתי לב שרק לקראת 12 העולם החל להתמלא, לפני זה, היו בעיקר שחקנים בודדים.

השרתים האירופאים מצויינים

יש שרתים עמוסים, אבל לא חייב ליצור שם דמויות. זה באמת בעיה לשחק בשרת אמריקאי מישראל עם 7-9 שעות הבדל שמקשות על יצירת קבוצות. אני מציע לעבור לאירופאים אם זה אפשרי.

למעלה