שרשור RAW

Diunim

New member
|ספוילר| אירועים חשובים |ספוילר|

|*| סטפני מקמהן יוצאת להתרברב על הניצחון של RAW אתמול. היא מציגה את מי שניצח את הקרב, טריפל אייץ'. האנטר יוצא ואחריו יוצא קורט אנגל שמזהיר אותו לא לבגוד בו שוב. סטפני מזהירה אותו וג'ייסון ג'ורדן יוצא. הוא דורש קרב מול האנטר. ברון סטרומן יוצא והאנטר עוזב. סטפני קובעת קרב בין סטרומן לג'ורדן. |*| סמואה ג'ו ניצח את פין באלור עם קוקינה קלאץ'. |*| ג'ורדן מנסה לשכנע את אנגל לבטל את הקרב ולא מצליח. |*| אסוקה ניצחה את דיינה ברוק עם בעיטה מסובבת. |*| המיז אירח מיז TV וירד על קורבין. הוא אמר שעכשיו קורבין רלוונטי. הוא רצה לארח את רומן ריינס, שיצא עם השילד. השילד אמרו שהם הוכיחו לניו דיי מי השלישייה הדומיננטית. מיז אמר שהוא רוצה תודה כי הוא זה שגרם לאיחוד שלהם. כשהוא אמר שהוא אלוף, אמברולינס אמרו שהם בקרוב יזכו בתארי הזוגות. ריינס לא רוצה להישאר בלי תואר, אבל מיז אלוף. הם פירקו את המיזטוראז'. |*| ברון סטרומן אמר שטריפל אייץ' מפחד ממנו. |*| דין אמברוז ניצח את שיימוס אחרי דירטי דידז כשרולינס וסזארו התקוטטו. |*| מאט הארדי אמר לג'ורדן שאין לו סיכוי מול סטרומן. |*| אלכסה בליס יצאה לחגוג את הניצחון, רק שמיקי ג'יימס, ביילי, סשה בנקס וקפטן אלישיה פוקס יצאו לבקש קרב על התואר, מה שהוביל לקרב מרובע. |*| הקרב המרובע הסתיים ללא תוצאה לאחר ש|הדגש|פייג'|סדגש| יצאה עם מנדי רוז וסוניה דוויל לתקוף אותן ואז גם את אלכסה. |*| ברון סטרומן ניצח את ג'ייסון ג'ורדן בפסילה אחרי שקיין תקף אותו עם כיסא ופצע אותו בצוואר. |*| אנזו אמורה ירד על הקרוזרווייטים שנלחמו כדי להשיג מולו קרב. |*| מוסטפה עלי, ריץ' סוואן, אקירה טוזאווה וסדריק אלכסנדר ניצחו את דרו גולאק, טוני ניס, אריה דאבורי ונועם דר אחרי 054 של עלי לדר. |*| אליאס ניסה לשיר שיר ומאט הארדי תקף אותו. |*| |הדגש|אליפות ביניבשתית:|סדגש| רומן ריינס ניצח את המיז עם ספיר לאחר שאמברולינס מנעו משיימוס וסזארו להתערב. ריינס אלוף גראנד סלאם.

TL PUNK

New member
דעות מראו

סגמנט פתיחה - כאילו על הנייר קורט אנגל נגד טריפל אייץ נשמע כמו קרב לראסלמניה , אבל אחרי איך ששניהם נראו בסרבייבר סיריס אני כבר לא חושב שזה כזה רעיון טוב....הם איטיים מאוד ואנגל שבור לגמרי.

סמואה ג'ו נגד באלור - היה קרב טוב אבל עדיין חסר עניין ומתח כי זה סתם ראנדומלי בתחילת הקארד.

אנגל ג'ורדן - ג'ורדן לאט לאט מתחיל היל טרן להיל בכיין וזה סבבה מבחינתי.

סגמנט מיז TV - היה סבבה , הצ'נטים של הקהל בעד מיז היו קצת מעצבנים, השילד תקפו איש חסר ישע עם מגן צוואר.

אמברוז נגד שיימוס - הכי לא מעניין כשיש לך טאג טים והם מתחרים כיחידים, אז שבוע הבא רולינס נגד סזארו? FF.

סגמנט נשים - העברתי את רובו עד שפייג' יצאה , היה מתח ממש מוזר בינה לבין הקהל ז"א הם נתנו לה פופים אבל היה שם איזה משהו לא נורמלי , כנראה בגלל
ש 95% מהקהל ראה אותה רוכבת על וודס לפני כמה חודשים, הוציאה עוד 2 בנות מ NXT שאני לא כ"כ מכיר...האמת כבר הייתי מעדיף שפייג' לא הייתה חוזרת בכלל , אחרי כל הבלאגן איתה לא בא לי לראות אותה בכלל. בטח אחרי שיצא הסרט הם יפטרו אותה.

סטרומן נגד ג'ורדן - האמת הייתי מעדיף לראות קרב של שני אלה
מאשר סטרומן נגד קיין.

קרוזרוויטס - FF

אליאס נגד הארדי - אליאס קורע אותי מצחוק אני מת עליו. אבל חבל שזה כל מה שיש להם לעשות עם מאט.

ריינס נגד מיז - קרב סבבה , כשהשילד יצאו לעזור לרומן היה ברור שרומן זוכה ,רומן זכה באליפות הבין יבשתית והקהל היה רוב הקרב איתו ואו זאת התקדמות!
חבל שנחזור לסטטוס קוו שהם יתנו לרומן שוב סופר פוש והקהל ישנא אותו.

קיצר פרק חלש מאוד , ממליץ לכם לראות רק את החזרה של פייג' ואת
הזכייה של ריינס

למעלה