שרשור RAW

Diunim

New member
אירועים חשובים

כריס ג'ריקו מארח את קווין אוונס בהיילייט ריל. הם יורדים על הקהל האמריקני ועל חג ההודיה. הם יורדים על סת' רולינס (שהם טוענים שלא נמצא בבניין) וג'ריקו אומר שבשבוע שעבר, סין קארה התערב בקרב של אוונס-רולינס, ולבש מסכה של ג'ריקו... ריינס יוצא להתערב. הוא יורד על איך שג'ריקו כל הזמן מציל את קווין אוונס. ריינס מציע קרב לא על התואר, שבו אם הוא ינצח הוא ילחם מול אוונס ברודבלוק. אוונס מסכים. במהלך הסגמנט אוונס אמר שהוא לא צריך את ג'ריקו וגם אמר לו לשתוק. ג'ריקו אמר שהוא לא מתכוון להתערב בקרב.
&nbsp
ברון סטרומן כיסח את R טרות'. לאחר הקרב סטרומן תקף גם את גולדאסט עד שסמי זיין בא לעזור. סטרומן תוקף גם אותו. לאחר מכן סמי דורש ממיק פולי להילחם מול ברון.
&nbsp
טוני ניס ניצח את סדריק אלכסנדר אחרי פומפהאנדל סלאם.
&nbsp
כריס ג'ריקו רוצה לעזוב במכונית, אבל הנהג מפיל לו את הרשימה... ומתברר שזה סת' רולינס. רולינס תוקף אותו ונותן לו פדיגרי על גג מכונית.
&nbsp
אליפות הנשים: שארלוט וסשה בנקס נלחמו עד שנספרו בחוץ. לאחר מכן מיק פולי קבע שהקרב ימשיך מאוחר יותר בלי חוקים.
&nbsp
מארק הנרי וטייטוס או'ניל מתווכחים על הסרט החדש של מארק.
&nbsp
אנזו אמורה ניצח את רוסב בפסילה אחרי שרוסב תקף אותו בגלל מה שהוא אמר על לאנה.
&nbsp
ריץ' סוואן ניצח את נועם דר. בריאן קנדריק פרשן, ומחר סוואן יקבל מולו קרב על התואר ב-205 לייב. לאחר הקרב סוואן אמר שהוא ינצח את קנדריק פעם שלישית.
&nbsp
סזארו ושיימוס התקוטטו בבר עם שני אנשים שירדו על ההפסד שלהם.
&nbsp
רומן ריינס ניצח את קווין אוונס עם ספיר. הוא יקבל קרב על התואר ברודבלוק.
&nbsp
מייקל קול מראיין את פול היימן, שאומר שהם פישלו בסרבייבור סירייס. הוא טוען שלסנר נפצע בצלעות, אבל שלסנר לא גמר עם גולדברג וגם הוא יהיה בראמבל.
&nbsp
אליפות הזוגות: הניו דיי ניצחו את הקלאב אחרי שוודס הצמיד את אנדרסון עם רול אפ ואחיזה בטייטס. ב-RAW לפני רודבלוק הם ישברו את השיא של דמולישן.
&nbsp
קרב ללא פסילות, אליפות הנשים: סשה בנקס ניצחה את שארלוט אחרי בנק סטייטמנט. סשה אלופה כבר בפעם השלישית.

דעות אחרי צפיה

נו באמת!!!!!
אתם רציניים?!?!?!?
For fuck's sake!

סשה הייתה המתאבקת האהובה עליי בNXT, אבל זה כבר מוגזם.
למה להמשיך לגרום למתאבק/ת המקומי להפסיד בעיר שלו??? (גם סדריק אלכסנדר הפרק)
מה עכשיו? קרב חוזר ברודבלוק כדי להחזיר את התואר לשארלוט שלא מפסידה בPPV???
או לגרום לשארלוט להפסיד סוף סוף קרב 1 על 1 בPPV, להפוך את סשה להיל ולהתחיל כבר את הפיוד מול ביילי???

ומה פתאום ריק פלייר נזכר עכשיו ששארלוט העיפה אותו קיבינימאט ובא להרים את היד לסשה?????

וזה בלי לדבר על השטות עם אנזו ורוסב, החלטת הבוקינג לתת לרומן ריינס קרב נגד אוונס (למרות שלא היו ממש אופציות. רולינס כבר מיצה את עצמו וג'ריקו היה האופציה היחידה הנורמלית חוץ מריינס), כל מה שהלך עם זיין ומיק פולי והפרידה (כנראה) של ג'ריקו ואוונס.

אם כבר ג'ריקו - הוא עדיין זהב. זה היה סין קארה עם מסיכה של ג'ריקו - נשפכתי מצחוק.

לפחות נתנו לסוואן לנצח לפני קרב התואר שלו מחר. אני ממש נהנה מקנדריק בתור פרשן ומהדמות שלו. עוד משהו שנהנתי, למרות שהיה משוחק גרוע ומתוסרט די מביך היה קרב הפאב של שיימוס וסזארו. זה מה שנקרא guilty pleasure. סגמנט כזה מטופש אבל כל כך מהנה.

ורק הבהרה לסיום: אני חושב שזה הייה קרב מעולה של סשה נגד שארלוט, אולי הקרב הכי טוב שלהן ברוסטר הראשי והן עבדו יפה ונכון עם הסטיפולציה... היו ספוטים מטורפים (מקל הקנדו, המונסולט של שארלוט, הבנק סטייטמנט על המעקה) אבל כל הבוקינג פגע לי בהנאה. בכיף קרב של 4 כוכבים לדעתי אבל הסיפור של החגורה שמחליפה ידיים, ששארלוט מנצחת רק בPPV וסשה מנצחת רק בRAW נהיה מאוס.

Aberforth

New member
אמרתי את זה בעבר

ואומר את זה שוב - לנשים אין קריירה של 30 שנה, והStupid Idiots בWWE רוצים שלשארלוט פלייר יהיו 16 אליפויות כמו לאבא שלה. עצוב, אבל זו התחזית שלי.

AMEOBI

New member
וינס מת על זה

אני זוכר קרב על אליפות הWWE בבוסטון שסינה (שהוא מבוסטון),הפסיד את התואר לאדג', חודש הבא,קרב TLC בטורונטו (שאדג' משם)....וכמובן שהוא הפסיד את התואר חזרה לסינה.
גם אנזו וקאס הפסידו לג'ריקו ואוואנס בסאמרסלאם,והדגישו הרבה פעמים שהם מלאס וגאס.
אני גם לא מצליח להבין את ההיגיון הזה.אבל זה משהו שחוזר על עצמו הרבה פעמים שם. ברגע שאמרו איפה הקרב יהיה,ידעתי שסאשה תנצח.
מה באמת היה הקשר של פלייר? סתם כי הוא הגיבור המקומי? דווקא היה מצחיק אם הוא היה מנסה לואו בלואו,כמו שהוא אוהב,אבל זה לא היה עובד על סשה...

AMEOBI

New member
הסיבה היחידה לצפות בראו

זה השילוב של ג'ריקו ואוואנס. ג'ריקו הגיע לדעתי לרמה של מייקלס. שני המתאבקים הכי טובים אי פעם. הוא פשוט גאון על המיק. וגם מאלתר תוך כדי הפרומו. מלך.

ניו דיי כבר היו צריכים להתפרק לפני כמה חודשים. נמאסו לגמרי. מקווה שאחרי שישברו את השיא,זה מה שיקרה להם. יש רגע כזה,שדבר שהוא מעולה (כמו ג'ריקו ואוואנס לדוגמה),הופך להיות מעיק. הניו דיי כבר מזמן שם. את ג'ריקו ואוואנס בטח גם יפרקו בזמן הקרוב,כי הם באמת הגיעו לשיא מבחינת השילוב שלהם.ואני בטוח שפיוד ביניהם יהיה פשוט זהב טהור.

למעלה