שרשור Payback 2014

phenomenalpunk

New member
דעות

ציפיתי שיהיה אירוע סביר ובאמת לא היה משהו ספקטקולרי אבל זה היה PPV טוב לדעתי.

הקרב הפותח הוא דוגמא מצוינת כי זה לא היה שם שום דבר יוצא דופן אבל זה היה קרב פתיחה טוב.
לפני האירוע, חשבתי ששיימוס ינצח ושיניתי את דעתי כי נזכרתי באנגל שהיה בRAW של שבוע שעבר שלשיימוס יש מיני "זעזוע מוח" אבל כנראה שסופר שיימוס לא הולך להפסיד קרב אליפות בPPV רק בגלל זעזוע מוח קטן

ועוד משהו-מה נסגר עם הפינישים האלה?! קרב אליפות בPPV נגמר בסמול פאקינג פאקג'?!
שלא תבינו אותי לא נכון, אני שונא את הברוג קיק אבל זה עדיף על סמול פאקג'.
אפילו הייתי מעדיף ששיימוס יעשה ג'רמן סופלקס עם בוץ' וילכו על סטוריליין ששיימוס ניצח את סזארו עם ה"פינישר"
שלו, רק לא סמול פאקג'!!!

האחים רודס נגד רייבאקסל היה קרב פילר נחמד. נראה שסוף סוף הקרב בין קודי לגולדאסט שהיה אמור לקרות ברסלמניה הולך לקרות 3 חודשים אחרי בMITB.
מה שכן, למרות שלקודי יותר מתאים להיות היל הייתי מעדיף שישאירו אותו פייס וגולדאסט יהיה ההיל.

רוסב נגד ביג אי הפתיע לטובה. כל הכבוד לביג אי שעושה פעם שנייה ספיר דרך החבלים אל מחוץ לזירה וכל הכבוד למי שמסכים לחטוף את זה. פעם קודמת שזה קרה, חשבתי שאולי זה יוביל לפוש של ביג אי וטעיתי אבל אולי הפעם זה יהיה שונה

אני לא מת על בו דאלאס בזירה אבל מבחינת דמות, אני חושב שהדמות שלו מצוינת. זאת לא סתם דמות PG "קומית" רק כי לוינס והכותבים שלו חסר איזה בורג, אלא דמות שמתקשרת לביזנס: בו דאלאס מנסה להציג את עצמו בתור אנדרדוג סטייל בריאן דניאלסון שמאמין ולא מוותר על מנת להצליח בWWE ולהגשים את החלום,
רק שהוא הולך עם זה רחוק מידי ומתחיל להשתחצן בזה עד שבסוף הוא סתם עושה צחוק מעצמו. אה, וקיין תקף אותו ואת קופי..

בארט ניצח את RVD בקרב סביר ושמר על האליפות הבין יבשתית, לא מפתיע בלשון המטע אבל בהחלט מתקבל.

בריאן תותח אבל כמה זמן הוא יכול להחזיק בתואר בלי להגן עליו? עם כל הכבוד לאליפויות המשניות(שהעובדה שהתואר הראשי לא הוגן לא גרמה לקרבות עליהן להרגיש מיוחד אז אני לא בטוח אם הטענה שזה מה שיעלה לתארים האלה את החשיבות תופסת) ולפיודים של השילד ואבולושן או סינה ווויאט, זה לא מספיק.
בריאן יכול לזכות מחדש בתואר אחרי שיחזור לזירה ולהתחיל את הריין הארוך והטוב שמגיע לו.

ומה אכפת לסטפני שברי בלה התפטרה? מה, בגלל שהיא לא הסכימה שסטפני תפטר אותה? והיא אפילו אכלה ממנה סטירה, אוי איזו פגיעה באגו
. סטפני לא ילדה בת 16, למה שזה יזיז לה?! ולמה היא לא יכולה לקחת מבריאן את האליפות בלי קשר?! חוץ מזה, פתאום לא אכפת לבריאן שאשתו עוזבת את מקום העבודה שלה
(ושוב, מה זה משנה אם היא התפטרה או פוטרה)? לא היה הרבה יותר חכם שהבורד אוף דיירקטורס (או איך שהם לא קוראים לשטות הזאת) ימצאו ג'נרל מנג'ר חדש שיתקן ת'מצב?

סינה נגד וויאט: מבחינת איכות הקרב והספוטים, זה היה קרב נהדר, הכי טוב שלהם עד עכשיו(במיוחד הסופרפלקס על השולחנות) והמעורבות של הארפר, רוואן והאוסוז עזרה.
אבל זה נראה שכל הקרבות לסט מן סטנדינג של סינה נגמרים אותו דבר, שסינה מוצא דרך מקורית לגרום להיל התורן להישאר על הרצפה עד לספירת 10 ולהיקבר. הפעם זה היה קופסאות, פעם אחרת זה היה צלוטייפ.

כמו בו דאלאס, גם מאחורי הגימיק של אלישה פוקס יש היגיון-היא מתחרפנת כי היא ג'וברית. הבעיה במקרה הזה היא שזה בא משום מקום כי לא היה לכותבים מה לעשות עם הדיוות שהם לא פייג'. זה מרגיש לי כאילו פתאום רגב פנאן ייזכר אחרי איזה 10 שנה שהוא לא קיבל מספיק הזדמנויות במכבי תל אביב
(הוא עדיין במכבי תל אביב? אולי הוא בכלל פרש? לא משנה, העיקר שניקח מהם את האליפות עוד פעם
Yes, yes, yesss!!!!!) ויתחיל להתבכיין בתקשורת.
בקשר לפייג', המהלך הכנעה שלה קטלני.

המיין איבנט היה נפלא, כולם ז**נו ת'צורה אחד לשני. אז למי אכפת שבטיסטה לובש כחול?! הוא אמנם חזר אחרי 3-4 שנים וישר זכה בראמבל למרות שהוא רק נעשה פחות טוב בזירה ממה שהוא היה לפני אבל הוא ויתר על הזכיה בתואר שהובטחה לו לפי מה שקראתי ואפילו אכל הכנעה מבריאן הקטן והפצוע במיין איבנט של רסלמניה 30!
ואחרי זה הוא הפסיד עם אבולושן לשילד באקסטרים רולז ואם אני לא טועה נראה לי שהוא זה שכוסה ועכשיו הוא הודח ראשון כשהשילד הדיחו את כל חברי האבולושן(לשעבר "מועדון ארוחת הבוקר"
). ציפיתי שהוא ילמד מהלך הכנעה אחד או שניים מהתקופה הקצרה שלו בMMA אבל בהתחשב בשלושת האירועים האחרונים, רואים שהרבה יותר טוב שבטיסטה עושה את מה שהוא יודע הכי טוב וזה ברולים. יכול להיות שגם דוויין(הרוק) היה צריך להיצמד לברולים בהם התמחה בAttitude era במקום לנסות ללמוד להתאבק בגיל 40.
בשורה התחתונה, הקרבות שלו טובים(נכון שהשותפים לקרבות מסייעים לו אבל עדיין), הפרומואים שלו סבירים והוא שם את כולם אובר על חשבונו. מה עוד אפשר לבקש?

בקשר לתוצאה, אחרי האיחוד של אבולושן הייתי בטוח שינסו לשים עליהם לפחות קצת היט(כן, יש דבר כזה היל היט והפייסים לא חייבים לנצח כל הזמן!
) ויתנו להם לנצח את השילד לפחות פעם אחת. גם ציפיתי להיל טרן של אמברוס. מה שכן, מכיוון שבסוף החליטו לבנות את השילד חזק, אז טוב שעשו את זה ככה שהם מנצחים את אבולושן פעם שנייה ברצף ומדיחים את שלושתם במכה אחת.

לסיכום, PPV טוב למרות שיכל להיות יותר טוב. כשיהיה לי זמן אני אכתוב דעות לRAW

MOR149

New member
דעות

היה אירוע מאד טוב. הLMS והמיין איבנט היו 4 כוכבים בהחלט.
וויד בארט הפך מהמתאבק הכי שנוא עליי והכי משעמם ולמתאבק הכי אהוב עליי ברוסטר.

dannygoosh

New member
אקסטרים רולז 2

מסכים עם הרוב, היה אחלה של אירוע, גם אם לא היו בו התפתחויות מעניינות ובמיוחד בגלל שרובנו (כולל אני) הגענו לאירוע הזה עם כמעט אפס ציפיות.

"רייבאק מאוד פעיל באינסטגרם". הו, תודה לך, מייקל קול, על הפריט החדשותי המרתק והרלוונטי הזה.

לא ברור לי למה בקרב טאג ללא חוקים, המשתתפים עדיין מחכים על השוליים להיכנס לזירה בטאג חוקי, אבל זה עדיין היה קרב מעולה והיה הרבה בלאגן, כך שלא נורא אם ניסו לשמור על הסדר לכמה דקות.

ווייאט-סינה היה מצוין, מאוד אהבתי את הסיום, אבל התוצאה מחורבנת ממש. אם גם בקרב ללא חוקים לא נותנים לווייאט לנצח את סינה, אז בשביל מה היה כל הפיוד הזה??
סינה נשאר אותו דרעק, הווייאטס בטח יעברו לפיוד זהה עם פייס אחר, אולי אפילו בסמקדאון, ולדעתי תוך פחות מחצי שנה - מפרקים אותם ושמים את כולם במידקארד, אולי חוץ מבריי וויאט, לפחות עד שהוא יעשה פייס טרן ויהפוך לפייס מעאפן בלי מטרה.

כל שאר הקרבות היו סבבה, גם הסגמנט עם דניאל בריאן היה נחמד, התגובה של סטפני לקהל הייתה מבריקה. "בלוטיסטה" היה פשוט גאוני!

אחלה אירוע שבעולם.

rami vatury

New member
דעות ונקודה לתשומת לב

אהבתי את האירוע. אחרי הרבה זמן שהאירועים והסיפורים משעממים מאוד, סוף סוף היה כייף לראות.
משהו ששמתי לב (מישהו גם ציין את זה בפורום באיזה אירוע בעבר) שהשדרים לא בדיוק הפנימו שכדי לפרסם את המשקה שלהם רצוי שישתו ממנו? ג'רי לולר שתה איזה שמינית בקבוק, ג''י בי אל שתה לגימה כשהם דיברו על זה, ומייקל קול- לא רק שלא שתה, אפילו כשדיברו על זה הוא אפילו לא שתה קצת (המציא שזה הבקבוק השני שלו, ממש...).
אפילו בצוות של הפרי שואו הכל היה מלא וסגור.
מעניין אם החברת משקאות ראתה את זה גם.

BarPeleD

New member
דעות תוך כדי תהיות אקזיסטנציאליות

סתם, תו"כ צפייה.

ה-WWE מנסים סגנון חדש לפתיחה של אירועים. לא בטוח שאני אוהב את זה, אבל לפחות מחדשים במשהו. אני יודע שאין שום רע בשיימוס, אבל לא בא לי.
הקהל כל כך נהנה מהיימן שהם שוכחים לשנוא אותו. קול.
איך שלא מסובבים את זה, קינג אוף סווינג זה אחד הכינויים הגרועים שהיו. וכן, משחק המילים היה בכוונה. אני מתוחכם.
קשה לקחת באק סופלקס ברצינות, כמו שהם מכרו אותו בתחילת הקרב, אחרי שראיתי את האירוע של NXT ונזכרתי איך היאבקות נראית.
הקהל חם, והוא לא אוהב את שיימוס. או אוהב את סזארו, איך שתרצו.
וואו. אם זה לא היה סזארו על הסופרפלקס הזה, שיימוס היה מת כי סזארו פשוט סחב אותו בכוח לנפילה על הגב בלי שום עזרה מהג'ינג'י. האיש הזה חזק.
היימן עושה את העבודה שלו כמנג'ר. בימינו קוראים לזה אדיר. זה לא אדיר, זה לעשות את העבודה שלו. אבל זה לא מעט בהתחשב במנג'רים האחרים של 15 השנים האחרונות.
אני לא אוהב את צוות השדרים הזה. הם מגזימים בניסיון שלהם לשים את המתאבקים אובר עד לרמת חוסר אמינות, ובמקום לשפר את דעתי על המתאבקים גורמים לי להפסיק להקשיב לשדרים ולמחמאות המוגזמות שלהם.
רק לי נראה שהקלוברליף לא מתאים לדמות הברולר הקשוח של שיימוס?
סיום מפגר. הרגע דפקו לשיימוס סחרחורת מטורפת ואז הוא מצליח להצמיד? שיהיה. קרב סבבה.
שוב השדרנים מגזימים עם המחמאות על הקרב, ו...על כל השאר בריפליי.
בו דאלאס הוא אח של האסקי האריס? יש ביניהם דמיון. גם הגימיק הוא ווריאציה אחרת על אותו רעיון.
זה רק אני, או שהקהל ממש הגיב לקיין? אולי הם שמחו שהקרב בין דאלאס לקינגסטון לא הולך לקרות.
קרב גמדים בפרי-שואו? כמו המפלגה הרפובליקנית, גם ה-WWE סחים לבנבנים שמאבדים את הראש מרוב ניסיון למצוא חן בעיניי הלטינוס. פתטי.

RVD בקרב על האינטרקונטינטל? אנחנו ב-2001? 2003? לא שיש משהו רע בזה, סתם דווה-ז'ו. הוא גם נראה אותו הדבר. מדהים.
בינתיים הקהל יותר טוב מהקרב. העברתי את רוב הקרב, בוקינג נכון, הלאה.
אני שונא את המשחק של סטפני מקמהן בסרטון. כל פעם שהיא מנסה להיות "אכזרית"...אוח, נוראי. שפשוט תהיה המניאקית הנונשלאנטית שהיא הייתה לפני כמה חודשים, זה היה כל כך הרבה יותר טוב.
קריאות היס בכניסה של בריאן חלשות מתמיד. עבודה טובה, WWE.
כן, אחלה תגובה של סטפני, אני מבין למה כולם התכוונו. לא אתפלא אם זה הוכן מראש.
אחלה בוקינג לסגמנט בהתחשב במצב.

הפיוד של סינה וואיט לא כל כך מעניין גם בסרטון. אני חושב שהסיבה היא שבמקום לעשות את הפיוד הזה למבוגרים, הם עשו אותו לילדים. חבל.
הכניסה הייתה ממש מגניבה. כיף שבריי אובר.
קינג אומר שהוא לא יכול להגיד את מה שהוא חושב כי זה טלוויזיה? אז למה הוא שם? טיפשות.
טבעי שהאוסוז הם אלה שבאים לעזור לסינה. טאג פייסי ופרווה לסינגל פייסי ופרווה. אני אוהב את סינה, אבל הפיוד הזה מוציא ממנו את הרע שבו.
ממש מעצבן אותי שכשוואייט מכוון לראש של סינה כיסא אני יודע מראש (...) שאין מצב שזה ספוט שיקרה. בכלל, כמה שהכל צפוי. כמה שהגבולות ברורים. כמה שמשעמם.
לפחות היה ספוט עם שולחנות. אני מת על שולחנות. ו-וואייט ממש אובר, ומשתמש בזה מעולה. כיף.
קצת חוזר בי לגבי הצפוי – הקטע עם המדרגות היה חידוש מגניב. אבל מישהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין שהמדרגות ייכנסו לו בראש לבין הכיסא? מדיניות מתחסדת.
אהבתי את המכירה של סינה לסנטון. בין אם השיעול היה אמיתי או מכירה – אהבתי.
שני הטאגים הלכו מכות אל אחורי הקלעים? מה פיספסתי?
בסדר, וואייט יושב, תירגעו יא שדרנים פאנבויז. סינה לא הגיבור שלכם, אתם לא בני שבע, תרגיעו.
שולחנות נשברים = אני מרוצה.
אחלה קרב בסופו של דבר. כמובן שמבחינת השדרנים הוא כבר שודרג לרמת קלאסיקה, אחד הקרבות הטובים אי פעם, אין כמו סינה בלה בלה בלה. איף.
ואם ניצחת בקרב גדול ומתיש, למה באמת להמשיך למכור את מה שעבר עלייך דקה אחרי שנגמר הקרב? מיותר.
האוסוז עם חולצות כי הם עשו ניתוח כמו הדוד שלהם ב-99'?

הפרומו למאני אין דה בנק מעצבן. ניסיתם להכניס את המילה מאני לכל משפט. הבנו.
פתאום שמתי לב שקינג היחיד שאין לו חליפה מהשדרנים. אני אוהב אותו קצת יותר. מה שכן, הוא נראה עייף ולא ממש מתלהב גם כשהוא אומר שהוא מתלהב...

קרב נשים – פפ (ואפשר להוסיף פפפפפפפפף)
הספקתי לראות את הריצה אל אחורי הקלעים של הבחורה בירוק. לא יודע חלק ממה זה, אבל זה היה מאוד מצחיק שהיא צחקה תוך כדי.

יפה שמשווים בין השילד לאבולושן ואומרים שכל קבוצה שלטה בתקופה שלה, בלי להזכיר הבדל אחד – השילד הוציאו קרבות טובים באופן קבוע, יחד ולחוד, והיו מעניינים.
שמח שהשילד ניצחו נקי. עכשיו רק חסר שבאטיסטה ילך. ואורטון. וטריפל אייץ'.

לא אירוע גרוע, אבל לא גדול. ביי.

kendog keds

New member
הא לך

בקשר לסחרחורת וההצמדה - לא הבנתי מה כל כך לא הגיוני לך, בהתחשב שהרי זה לא סחרחורת מבוימת... שיימוס הרי באמת עשה את כמות הסיבובים שראית אותו עושה וכנראה היה מסוחרר ברמה כזו או אחרת, ועדיין הצליח להצמיד, אז מה לא אמין פה?
אני דווקא אהבתי את הכיוון, שהרי סזארו בעצמו די מסוחרר מהתרגיל הזה וזה איפשר לשיימוס לנצל את האוף-באלאנס הזה להצמדה מהירה.

בקשר לדאלאס והאסקי (בריי וואיט) - אם שאלת ברצינות אז כן, הם אחים... באמת נראה לפעמים שדאלאס מחקה את אח שלו.

בקשר למדרגות לעומת הכיסא - אתה רציני? נראה לך שלקבל כיסא לראש ממישהו שמניף אותו בכוח מקביל ללקבל מדרגות אלומיניום (שאתה בולם עם הידיים אגב?)

וסתם שאלה, מי זה דוד של האוסוז ואיזה ניתוח הוא עשה?

BarPeleD

New member
תשובות לבחור הנחמד עם המיקרופון ביד

לא הגיוני כי המהלך, גם אם ברור שמשפיע על סזארו לא פחות - אמור בתאוריה להשפיע יותר על שיימוס. אני מבין שבשוט שיימוס יכול להצמיד, אבל בקייפייב זה נראה מוזר, לדעתי.
הרי ברור ששיימוס יכול להצמיד מיד אחרי סופרפלקס, אבל הוא לא עושה את זה. אותו כנ"ל.

לגבי מדרגות/כיסא - שניהם מאלומיניום, אם בכלל אז המדרגות בעייתיות יותר - הן ממש לא קרובות ללהתעקם ממכה לגוף של מישהו כמו הכיסאות.
חשבתי שמישהו יגיד שבמדרגות חוסמים עם היד - אפשר לגמרי לעשות את זה גם עם הכיסא, כמו שהרוק היה עושה בזמנו, ולא היה היחיד.

ואם הזכרתי את הרוק - הוא הדוד שעליו דיברתי. אני יודע שהוא לא דוד אלא בן דוד רבא, אבל חשבתי שההתייחסות ברורה מספיק. טעיתי, שגיתי, מודה ועוזב דימונה.

למעלה