שרשור

JeeChan

New member
אוי מסכנה, לא נורא אור בטוח שאת

תצליחי במעשי, סימולציה זה סתם, את חכמה ואת תצליחי *מחייך ועושה סימן של
עם היד*

הו, הלוואי שאתה צודק

אני אעדכן אותכם כשאני יעשה את המבחן סוף קורס ואז זה דיי משקף את הציון האמיתי ^^ אני מקווה שהיום זה היה חרא רק בגלל השוק של הפעם הראשונה XP

dark max

New member
לפי מה שאמרו לי לכולם הולך גרוע

בפעם הראשונה ובשניה הציון עולה. יש את השוק של הזמן, כי המבחן מתוכנן שלא תעני על כל השאלות [נראה לי...]

לא בדיוק

הוא מתוכנן ככה שיהיה מאוד קשה לענות על כל השאלות בזמן המוקצב.... אז קרה לי שהייתי צריכה לנחש בגלל חוסר זמן כי בעיקרון השאלות קלות אבל לוקח זמן לפתור אותם.... וואו. כל היום הייתי ממורמרת ובדיכי בגלל זה ועכשיו.... מה שכתבת... שיו, את לא יודעת כמה את עודדת אותי D:

תראו שאלה שדווקא היתה מגניבה:

בקורס טייס יש טייסים ונווטים. טייסים משקרים כל הזמן ונווטים תמיד אומרים אמת. מיכה סיפר שהוא שמע את יוסי אומר "אני טייס" מה יכול להיות: א. מיכה טייס ב. יוסי טייס ג. מיכה נווט ד. יוסי נווט

מוזר @.@

רואים כאילו זה הודע הללא תוכן אבל כשאני באה לענות רואים שכתבת א'... ווירדוו פכולופן, זה באמת א'....יפה ^^ רק חבל שצריך לפתור שאלה כזאת בפחות מדקה במבחן ;.; אבל נכון השאלה מגניבה D:? היחידה שהיתה מגניבה. בעע עזבו....יש לי מצברוח לא מוגדר -_-;

dark max

New member
גמאצלי זה לא מראה תשובה *0*

זה רק מראה שמשו באמת נדפק אצל תפוז

dark max

New member
פרסום

הבלוג שלי ^_________________^והקומונה שלי ושל ידיד שלי ^___________^ . תגיבו *______________* [אתם אמורים לפרסם דברים בקומונה ואנחנו אמורים להעיר הערות. אחר כך גם אנחנו נפרסם קטעים משלנו ^.^] בא לי גלידה >________>

dark max

New member
הגלידה הייתה טעימה *__________*

שוקולוד...
הקפצה שיקרית ולא חיונית במסווה

למעלה