שרשור

shiray

New member
שרשור ../images/Emo32.gif

וואיי יצא שיחסית מהר כבר פתחתי את השרשור הזה!!! איזה יופי!!!! ואיך אני אנצל אותו עכשיו? וול אני חייבת שוב להמליץ על הדיסק "מגדלור" של מיקה קרני!!! אחח התאהבתי בו לגמרי!!! אבל אני מזהירה שיש שיר אחר פציפיסטי לגמרי... אני אישית ממש ממש אהבתי אותו והוא גם מתנגן לי עכשיו ברקע, אבל סתם שתדעו... אחחח כזה דיסק טוב!!! מהרגע שקניתי אותו אני עושה לופים במערכת...

love amor

New member
היה היום משהו בערוץ 2

על ניקול... (10 דקות בערך לפני היפים והאמיצים
) והגעתי הביתה בדיוק בדקה האחרונה וכעסתי על אבא שלי שלא הקליט לי חח..מישהו ראה?

shiray

New member
אויייי איזה מבאס!!!!

ישנתי חחח.... ובארבע בול השחקנית שאני רוצה לבחון לתפקיד האמא אצלי בסרט התקשרה....

240212883

New member
איזה מגניב!

זה הפרוייקט סיום שלך או משהו?! אני במגמת תאטרון

shiray

New member
מעלים את חנוך לוין?

חחח תמיד ב-כ-ל מגמות תאטרון בארץ מעלים מחזות שלו... כל הנערים והנערות שעשינו להם אודישן והם ממגמות תאטרון, ישר כשנשאלו על נסיון אמרו שהם העלו משהו של חנוך לוין... והפחות מגניב זה שאתמול היא קראה את התסריט, אבל היום היא התקשרה והחליטה להיות "כנה איתי לחלוטין", ואמרה שלמרות שהיא ממש ממש אהבה את התסריט, והיא בטוחה שהסרט יהיה מדהים, הוא קצת קשה לה מדי והיא חושבת שחייבים אליו שחקנית שממש רוצה לגלם את התפקיד, והיא יותר אוהבת את התסריט בתור פרוייקט מוגמר מאשר לשחק את האמא בו...

240212883

New member
ממ...אני עוד לא יודעת..

רק התחלנו (אני כתה י'). אבל האמת שלא נראה לי....המגמה בביצפר שלי "שונה" בשפה יפה... זה פשוט תאטרון מוזר....(או לדעתי-לא שימושי). לא יודעת כמה זמן אני אחזיק שם מעמד...

240212883

New member
את לא רוצה לדעת

מתבטא בזה שאנחנו כבר כמה חודשים לא עושים כלום חוץ מללכת בחדר ולחלק טיפות דימיוניות, ודברים כאלה. איזה חנוך לוין, אפילו לא קראנו עדיין טקסט.

shiray

New member
טוב נו, רק כיתה י...

כלומר רק השנה הראשונה... אני עוד זוכרת שבתחילת שנה שעברה (י"א) הלכנו למגמת תאטרון לבקש איזו שמלה לערב פתיחת שנה שלנו, ובקיצור אני ועוד מישהו הלכנו לבקש ופתאום אנחנו קולטים שהם כולם יושבים במעגל, יחפים, והמורה שלהם מתחילה להגיד שאם למישהו יש את הצורך לדבר מקומו לא פה וכל מיני... נכנסנו למחסן, ואז כשיצאנו אחנו קולטים שאף אחד לא מוציא ציוץ בכלל, והמורה עדיין מתעצבנת ומאיימת שאף אחד לא צריך להרגיש איזשהו צורך לדבר... משהו הזוי לחלוטין.

ערן1987

New member
תתחדשי על הדיסק!!

אני עכשיו שומע לי את URS של אלאניס.. חוזר לתקופה יותר חדשה שלה אחרי החרישה הסופר-מאסיבית על האלבום ה-1 שלה

shiray

New member
תהנה!

יש כאלה ששואלים אותי למה אני קונה דיסקים כשאפשר לצרוב, וימים כאלה אחרי שאני קונה דיסק ואני חורשת עליו לגמרי מזה מבהירים לי למה (חוץ מזה שזו זמרת ישראלית אז בכלל לא שקלתי בכלל לצרוב!!!)....

Kidmaniac Liron

New member
אוקיי, גם לי יש המלצה!!!

הסרט "גטקה". אני אודה שהסיבה היחידה שרציתי לראות אותו היא ג'וד לאו. זה נראה לי סתם סרט SCI FI כזה. אבל.. וואו, איזה סרט מדהים ומרגש עם כ"כ הרבה משמעות מאחוריו. הייתי צמודה למסך כל רגע. חובה!!

shiray

New member
אחחח פעם כשעוד לא כתבו את ג'וד על

הפוסטרים... ואיפה ראית? יש בכבלים או משהו? בגלל שאני די סקפטית לגבי הבלוקבסטר לידי...

Kidmaniac Liron

New member
ב DVD...

את חייבת לנסות לקחת את זה ב BB! ד"א, זה היה אחד מתפקידי הפריצה שלו

shiray

New member
כן!!!!

וואיי ועוד לא חשבתי את מי אני אקח איתי.... בעיונת.

gloria23

New member
וואי גם אני חושבת שזה סרט מדהים!

וברוב סרטי המדע בדיוני יש הרבה מכות וחייזרים ובלאגנים, וזה משמעמם אותי..אבל כאן היה סיפור יפה ומעניין, ושחקנים מדהימים! את זוכרת את הקטע עם הפסנתרן עם ה-6 אצבעות? שרק הוא יכול לנגן אזשהו קטע? איזה מגניב זה היה! מומלץ!

למעלה