שרשור

i hate

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo151.gif

מזל טוב רוני!!!

יום האהבה בפתח ../images/Emo23.gif

את אירועי יום האהבה נפתח באירוח מיוחד של הכוכב העולה בשמי הזמר העברי, הזמר הכי רומנטי בשטח- יוסי אזולאי, שמוציא אלבום חדש ומגיע לענות לשאלותיכם. תפוז LIVE בהנחיית רועי וערן, הערב ב-19:00 בפורום קופסת הלהיטים.
ועוד ברוח האהבה: עמוד אהבה מיוחד ליום האהבה עלה היום בתפוז אנשים- אתם מוזמנים להכנס ולהתאהב
.
ולסיום, קצת פרסים: ריכזנו עבורכם את מיטב התחרויות בקהילות תפוז אנשים. כל הפעילויות, כל החידונים, כל הפרסים, מעתה בעמוד מיוחד- כדאי להכנס ולהתעדכן מידי פעם במה אפשר לזכות! תפוז FUN

vicki16

New member
החלטתי ש....

אני כותבת בלוג
...אז אם בא לכם אני אשמח אם תקראו אותו חח..אני אשתדל לעדכן אותו כל הזמן. תהנו!!
הקישור למטה......

../images/Emo41.gifפורומים חדשים בתפוז../images/Emo41.gif

אוהבים לפחד? אוהבים להצטמרר? פורום מתח ואימה
שתי הדיוות הגדולות, מקבלות סוף סוף מקום בתפוז אנשים: פורום ריטה ופורום דנה אינטרנשיונל
לא הכל אופנועים, פורום קטנועים פתוח גם לאלה שאין להם מאות סמ"ק
יש כאלה שאוהבים שקט, או חיות שקטות. פורום דגים גלישה נעימה!

be a bee

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

ועוד משהו לעשות היום...../images/Emo15.gif../images/Emo42.gif

היום ב-20:00 נארח בפורום פרסומות את גינגי‮ ‬פרידמן‮, ‬מנכ‮‘‘‬ל‮ ‬משרד‮ ‬adman‮ ‬המתמחה‮ ‬במשאבי‮ ‬אנוש‮ ‬לענפי‮ ‬הפרסום‮ ‬והתקשורת. אתם מוזמנים להכין שאלותיכם כבר עכשיו בפורום.
באותה שעה, בפורום אופנים, יתקיים דיון מעמיק בהשתתפות נמרוד כהן, סגן עורך מגזין אופניים, כתב בתכנית 10G בערוץ 10 ואיש שמבין באופניים באופן כללי. אתם מוזמנים לשאול כל שאלה על הספורט, על האופניים, על פרירייד וכו´.

../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif רוווני... ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

רוווווווווווווווווווווווני
המוווווווווווון המון מזל טוףףף אויישר ועויישר, בריאות יויישר וכויישר המון המון הצלחה בהמשך הדיירך.. [
אני והברכות הנדושות שלי]
שלך, תמיד, מארי.

stav12

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif|

nirte

New member
מזל טוב!!! |מזל"ט| |מתנה| !!!

עד 1278380748 שנים! יום הולדת שמח!

אהבה ובטיחות ../images/Emo23.gif../images/Emo95.gif

בעוד פחות משעה תתארח בפורום סבים וסבתות דרורה נבון, דוברת ארגון "בטרם",ארגון ששם לו למטרה להגביר את בטיחות הילדים והתינוקות - בעיקר בסביבה הביתית. האירוח יתחיל בשעה 12:00, אפשר להכניס שאלות כבר עכשיו...
היום יום האהבה ואנחנו מזכירים לכם את ערוץ האהבה המיוחד שהכנו עבורכם- שווה להכנס.

*superstar*

New member
זאת רק אני או שהכותרת..../images/Emo12.gif

נשמעת כמו פרסומת לקונדומים??? *דיד*

למעלה