שרשור

West Doll

New member
אמאלה איזה יום הולך להיות לי../images/Emo122.gif

אני עוד 10 דק' יוצאת לעבודה ואני מסיימת ב-5 ואז יש לי לימודים שמתחילים ב-5 וחצי (ואין מצב שאני אגיע בזמן כי אני משתחררת רק ב-5) והלימודים עד 9 בלילה ואז שאני אגיע הביתה כבר יהיה לפחות 10
אמאלה אני לא אהיה בבית כל היום
שונאת את זה
אבל בנימה אופטימית יותר- שיהיה לכולכם אחלה יום! ותעשו משהו מעניין היום...ימי חמישי הם ימי קודש!

limors2

Active member
ימים ארוכים. כיף.

לי יש יום עבודה של 4 שעות שאני אהפוך ל5, ואז אני חופשיה לעשות ככל העולה ברוחי! אבל מחר יש לי עבודה

West Doll

New member
עבודה בשישי זה הכי חרא../images/Emo122.gif

משתתפת בצערך
אבל היי, תתנחמי בעובדה שבזמן שאת תעבדי...אני אעשה שופינג

limors2

Active member
אולי קצת הגזמתי, במיוחד כשהמזגן הפסיק לעבוד,

אבל שופינג ממש ממש לא קוסם לי
אלא אם זה בתו השמיני
אני עובדת בחנות מכשירי כתיבה. זה מלהיב בדיוק כמו שזה נשמע.

West Doll

New member
קניתי את הרולינג סטון../images/Emo99.gif

יו זה אפילו יפה יותר במציאות
תמורת 39 שקלים חדשים זה יכול להיות שלכם

hadasusha

New member
אני שונאת איך שגובים מלא כסף על עיתונים

שפה עולים 3 דולר.... פעם קניתי ווג בארץ ב-45 ש"ח! איזו הגזמה!

../images/Emo150.gif לעיר שלך יש פורום!

לפורומים חדשים באשכול תפוז-מקומי דרושים מנהלים:
ראשון לציון
חולון
רמלה-לוד
רחובות והסביבה
קריית אונו
יהוד
גבעת שמואל
אנו מעוניינים לפתוח פורום גם לעיר שלך – מקום בו תוכל לדבר עם שכנייך הקרובים והרחוקים, לקטר על החנייה, לשתף בחוויות מאסיפת ההורים ולרכל על המוכר במכולת. תמיד היית בוועד השכונה? מקפיד לקרוא כל פרוטוקול של ישיבת מועצה? מכיר כל רחוב בעיר כמו את כף ידך? היכנס לקישור, הגש מועמדות ואולי אתה תעמוד בראשה של קהילה המוקדשת כולה לעיר שלך. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp
ניהול קהילה נעשה בהתנדבות
הפנייה מיועדת לנשים ולגברים כאחד, מעל גיל 16
תשובות תינתנה לפונים תוך 10 ימי עבודה

פורסמה תוכניית "אייקון 2010: מבעד למראה"

אנו שמחים להודיע שהתוכנייה של פסטיבל אייקון - עלתה לרשת. פסטיבל אייקון, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני ולפנטסיה, מופק בידי האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ומתקיים רק באשכול פיס ת"א בחול המועד סוכות, 28-26 בספטמבר. הפסטיבל השנה כולל שתי הפקות מקור; מתחם בירה מהאגדות; שעשועונים מבדחים בהשתתפות הקהל; הרצאות מדע ואקדמיה של מרצים מפורסמים מהשורה הראשונה בארץ; הרצאות מרתקות; ושלל דיונים מלהיבים על ספרי לואיס קרול. ועוד מגוון פאנלים, סדנאות כתיבה, הקרנות סרטים וסדרות, פעילויות הקשורות לטולקין, הארי פוטר, באפי ציידת הערפדים, מסע בין כוכבים, ספקנות, קומיקס, גיימינג, אנימה, יריד דוכנים, תחרות חולצות וגם מופע מיוחד בהפתעה! עוד על כל אלה ועוד, באתר פסטיבל אייקון.

פורסמה תוכניית "אייקון 2010: מבעד למראה"

אנו שמחים להודיע שהתוכנייה של פסטיבל אייקון - עלתה לרשת. פסטיבל אייקון, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני ולפנטסיה, מופק בידי האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ומתקיים רק באשכול פיס ת"א בחול המועד סוכות, 28-26 בספטמבר. הפסטיבל השנה כולל שתי הפקות מקור; מתחם בירה מהאגדות; שעשועונים מבדחים בהשתתפות הקהל; הרצאות מדע ואקדמיה של מרצים מפורסמים מהשורה הראשונה בארץ; הרצאות מרתקות; ושלל דיונים מלהיבים על ספרי לואיס קרול. ועוד מגוון פאנלים, סדנאות כתיבה, הקרנות סרטים וסדרות, פעילויות הקשורות לטולקין, הארי פוטר, באפי ציידת הערפדים, מסע בין כוכבים, ספקנות, קומיקס, גיימינג, אנימה, יריד דוכנים, תחרות חולצות וגם מופע מיוחד בהפתעה! עוד על כל אלה ועוד, באתר פסטיבל אייקון.

למעלה