שרשור
וש - 14.12

osh360

New member
ביצפרP:../images/Emo182.gif

קפוצ'ון אפור ג'ינס בהיר מגפיים מעל הג'ינס צמיד ורוד עגילי חישוק טבעת שרשרת מגן דוד סיכה יהלומים בצד ושיער פזור

ליהיא31

New member
המ.. אני=]

טייטס שחור (סקיני) מעל חצאית ג'ינס (מיני) של טופשופ. היא נגמרת עם פרנזים, כאילו היא גזורה והיא בצבע כהה (לא כזה כהה אבל בערך)..
נעלי בובה שחורות של טופשופ סווצ'ר בית ספר לבן :S

pampkin

New member
המממ אני../images/Emo13.gif

ג'ינס- גזרה ישרה- מסיסליז
. הוא גדול עליי במידה או שתיים אז הוא נופל ממני קצת אבל זה מונח עליי ממש מגניב. ואנס כחול שחור גופיית סבא ארוכה שמכסה את הלמכלה של המכנסיים טישירט שחורה סריג לבן פתוח שרשרת פנינים ולק בורדו על האצבעות!
. חח זהוP:

xxMisSxx

New member
../images/Emo139.gif

חח בטעות פתחתי שירשור אחר. אני לא ממש יודעת בקשר ללבוש של המישהוא סובב אותך אז נכתוב אחר"כ. -חולצה קצרה אפורה של הרולינג סטונ'ס - טופ שופ . -סקיני שחור של זארה . -כפכפים לבנות רגילות עם הפסים דקים -ריף. -ושרשרת פנינים קטנות -אמיתית :] היה ממש נעים היום. בכלל לא קר. וקיבלתי המון מחמאמות.. איך? אהבת?

StarsAreBlind

New member
../images/Emo136.gif

שורט שחור מתחת גרביון שחור אטום נעלי בובה שחורות סוודר לבן צמות כזה עם מחשוף וי ארוך באורך וזה מתחת גופיית בייסיק לבנה שרואים רק למעלה קצת שרשרת שם זהב

s h a r o n 7

New member
יומולדת ../images/Emo9.gif../images/Emo126.gif

טוניקה לבנה מדהימה של זארה (קבלתי המון מחמאות) מכנס שחור מתכווץ לברך של היינס נעלי בובה כסופות מאלנבי שרשרת פנינים קצרה

למעלה