שרשור
במטרה לבכות בכי וירטואלי

DontEvenBlink

New member
שרשור
במטרה לבכות בכי וירטואלי

אז.... נכשלתי היום בטסט

אני ממש עצובה (אם זה לא ברור)

הטסט היה יותר מחצי שעה!! חצי שעה נהגתי מושלם! פתאום הטסטר החליט שבא לו לקחת אןתי מחוץ לעיר (בדרך לעכו, WTF?!) וזה מקום שלא הייתי בו קודם ונלחצתי ו... ו... עמדתי ברמזור אדום ואז הוא הפך להיות ירוק ונסעתי ואז הוא התחיל להבהב ואז אמרתי- טוב, אני יכולה להספיק! ואז הטסטר דפק לי כזה ברקס ועצרנו בכלל בכתום!!! בשנייה אחת הבנתי- נכשלתי. ביקשתי חהפסיק את הטסט ופניתי ליציאה ימינה (זה היה כביש בינעירוני עם גדר מובנת) והוא אמר לי ״אבל לא ביקשתי ממך לפנות!!!״ לאן לעזאזל הוא רצה שאני אסע!?!? היינו כל כך רחוקים מכרמיאל! ברצינות שעוד שנייה הגענו לעכו. אז פניתי בעל זאת ימינה ועשיתי שטויות עם ההילוכים מרוב עצבון והאוטו קפץ קצת אבל היה בסדר וכמעט צעקתי על הטסטר ״אבל אני רוצה לסיים!!!! תעזוב אותי!!!״ לא ממש ציקתי, אבל אמרתי בכעס ״אני רוצה להפסיק עכשיו!״
אז נכנסתי לכפר ערבי קטן הצד ומי שהייתה אחרי התחילה את הטסט ופחדתי שאולי הכנסתי אותה למקום מסובך אבל העא עברה את הטסט ובאמת מגיע לה כי זה היה רביעי שלה.

מטערת על הניסוח ושגיאות מקלדת (טייפוז) אני דיי הסערת ואין לי כוח לסדר את זה...
בשעות הראשונות לא בכיתי בכלל אבל זה בא ממש לפני כמה זמן

אוףףףףףףף

pennylane11

New member

תחשבי על זה ככה, עדיף שתעברי בטסט שני וממש תשלטי בזה מאשר שתעברי בראשון ואח"כ יהיו לך צרות בכביש... אז תלמדי עוד קצת ויהיה בסדר

elad218

New member
טסטרים זה מסוג האנשים

שאני לא מצליח להבין איך הם ישנים בלילה עם כל הצער שהם גורמים לאנשים
מקום מיוחד בגיהנום שמור רק בשבילם ובשביל חיילי מ.צ.
בסדר, לא נורא, כולה טסט ראשון.

Ayelet 363

New member
כמה שזה קלישאתי, טסט ראשון נועד כדיי שייכשלו

בו...
ובטסט ראשון נהגתי חצי שעה מושלם- זה סימן מעולה.

למעלה