** שרשור תכנית - לאן נעלמו 4 דיירים ?

מצב
הנושא נעול.

הדסה125

Well-known member
מנוולים ואני אני בדרך! כלל לא נוהגת לקלל
אילון גוזי יהודה מחביאים אוכל והם מתנפלים על רמי? הלוואי שהאח יראה להם פעם אחת

ORIGINALNIK

Well-known member
מנוולים ואני אני בדרך! כלל לא נוהגת לקלל
אילון גוזי יהודה מחביאים אוכל והם מתנפלים על רמי? הלוואי שהאח יראה להם פעם אחת
הם לא מחביאים הם עושים ארוחות שחיתות ממה שלעיני כולם במקרר גם אם זה לא צודק זה לא אוכל מוחבא

merilue

Well-known member
הם לא מחביאים הם עושים ארוחות שחיתות ממה שלעיני כולם במקרר גם אם זה לא צודק זה לא אוכל מוחבא
הם מחכים שכולם ילכו לישון וימית בודקת אם מישהו ער ואז הם חוגגים במטבח כאילו אין עוד 14 דיירים ואין מחר
במה זה שונה

אורחתלרגע23

Well-known member
נכון הם לא מחביאים, מגעיל הצורה החזירית שהציגו את הלחם המוחבא בחדר ארונות. שהאח הגדול ביקש מהם לעשות את זה באותו הלילה

ORIGINALNIK

Well-known member
נכון הם לא מחביאים, מגעיל הצורה החזירית שהציגו את הלחם המוחבא בחדר ארונות. שהאח הגדול ביקש מהם לעשות את זה באותו הלילה
הם הכינו פרנץ טוסט מאוכל קיים והחביאו את מה שהכינו כדי לאכול בלילה הם לא ניגשו למקרר או לקיות שרק הגיעו והחביאו משהו שלא זמין לכולם פשוט הכינו בצורה חזירית ואכלו לבד

אורחתלרגע23

Well-known member
הם הכינו פרנץ טוסט מאוכל קיים והחביאו את מה שהכינו כדי לאכול בלילה הם לא ניגשו למקרר או לקיות שרק הגיעו והחביאו משהו שלא זמין לכולם פשוט הכינו בצורה חזירית ואכלו לבד
באותו לילה שהם החביאו בחדר ארונות זאת היתה משימה של האח הגדול, הוא ביקש מהם להכין תוך שעה בלי שאף אחד מהדיירים ישים לב ולהחביא בחדר, מה שלא הראו בעריכה..

tortt

Well-known member
2 הצדדים לא צודקים
ג'וזי כל עוד מקיים את משמר הלילה שלו אין לו זכות להתלונן
ורמי, אני גם ראיתי אותו כמה פעמים מסתכל לאנשים על הצלחות ומבקש מהם להפחית כמויות
וזה לא לעניין לא משנה אם הוא זה שמבשל או אופה.

merilue

Well-known member
הוא קרא לאילון וג'וזי קוקסינלים וחושב שזו בדיחה. צריך להבין שאנשים נפגעים מזה וזה לא קשור לסיפורי ההחבאות
היתה לו פליטות פה,הוא לא סיים את המילה קוקסינ..ומייד שינה לחננות בהומור בהקשר לספורט ..צחק על עצמו
ובקשר לאיילון,הוא קפץ כאילו הודיעו שאין יותר קורונה
הבן אדם מתקיים בבית מצדקנות והשחרה של דיירים.כל שבוע מישו אחר.

GalK22

Well-known member
היתה לו פליטות פה,הוא לא סיים את המילה קוקסינ..ומייד שינה לחננות בהומור בהקשר לספורט ..צחק על עצמו
ובקשר לאיילון,הוא קפץ כאילו הודיעו שאין יותר קורונה
הבן אדם מתקיים בבית מצדקנות והשחרה של דיירים.כל שבוע מישו אחר.
אני ממש לא אוהבת את אילון, אבל רמי לא שולט על הפה שלו וזה פשוט דוחה

ORIGINALNIK

Well-known member
אני ממש לא אוהבת את אילון, אבל רמי לא שולט על הפה שלו וזה פשוט דוחה
איילון מאוד ממורמר בצורה מוגזמת בגלל שבשבוע שבועיים הראשונים הוא ניסה לדבר עם הרוב והם דיפדפו אותו או דיברו איתו בחוסר רצון
ואז כשהיה צריך להעמיד בפומבי העמידו ואתו בטענה שהם לא מכירים אותו ולא קרובים אליו
בפועל הדינמיקה הקבוצתית שם היא כמו תיכון לא אהבו את אילון כי הוא חננה וכן זה שורף לו עד עכשיו
ובלי שום קשר יש לו אחוות גברים עם יהודה וג'וזי ולדעתי הוא מפחד לאבד אותם אז הוא נדחף לעזור בריב

GalK22

Well-known member
איילון מאוד ממורמר בצורה מוגזמת בגלל שבשבוע שבועיים הראשונים הוא ניסה לדבר עם הרוב והם דיפדפו אותו או דיברו איתו בחוסר רצון
ואז כשהיה צריך להעמיד בפומבי העמידו ואתו בטענה שהם לא מכירים אותו ולא קרובים אליו
בפועל הדינמיקה הקבוצתית שם היא כמו תיכון לא אהבו את אילון כי הוא חננה וכן זה שורף לו עד עכשיו
ובלי שום קשר יש לו אחוות גברים עם יהודה וג'וזי ולדעתי הוא מפחד לאבד אותם אז הוא נדחף לעזור בריב
הוא מנסה לחקות אותם וזה פשוט נראה כאילו הוא מנסה להיות משהו שהוא לא.
בנוסף הוא גם מתנשא ממש

מצב
הנושא נעול.
למעלה