** שרשור תכנית - לאן נעלמו 4 דיירים ?

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
בעייתי מבחינתי הריב הזה
אני מאד אוהבת את רמי ומבינה את ההומור שלו, גם הוא קצת "גס רוח" בעיני המתייפיפים שם, שיורדים אחד על השני בצחוק בלי בעיה
אני די מחבבת את ג'וזי לרוב, אבל הוא העלה לי את הסעיף עכשיו
לזרוק "מסתכל לי בצלחת" כי זה משפט שתמיד גורר סימפטיה זה מסריח. הצלחת של כולם. כל מה שהם גונבים בלילות, זה כל מה שאחרים לא יאכלו למחרת.
ואיילון... טוב את איילון אני שונאת בתשוקה מה שנקרא. הגאון המתקדם הזה חושב שקוקסינל זה קללה? הוא בכלל מבין למה המילה הזו לא ראויה? איכככככככ

בקיצור ביי ג'וזי, נשארתי עם דייר וחצי לחבב.
אני אוהבת את ג'וזי יש דברים שאני לא מסכימה איתו אבל עדיין לא רואה בו שחקן. גם את רמי אני אוהבת אבל הוא מתחיל להעיק ויסלח לי אלוקים למרות שאני מחשיבה את עצמי כאדם מאוד ליברלי הקשר שלו עם לינור קצת חולני בעיניי ומוריד לי ממנו מאוד

ayaliar

Well-known member
אני אוהבת את ג'וזי יש דברים שאני לא מסכימה איתו אבל עדיין לא רואה בו שחקן. גם את רמי אני אוהבת אבל הוא מתחיל להעיק ויסלח לי אלוקים למרות שאני מחשיבה את עצמי כאדם מאוד ליברלי הקשר שלו עם לינור קצת חולני בעיניי ומוריד לי ממנו מאוד
כן האמת שזה די מגעיל
כל הליטופים האלה לא מרגישים כמו יחסים של אבא ובת.
והיא מתה על זה ומפלרטטת בלי הפסקה
מקווה שהוא הבין את החלום של עצמו:confused:

merilue

Well-known member
בעייתי מבחינתי הריב הזה
אני מאד אוהבת את רמי ומבינה את ההומור שלו, גם הוא קצת "גס רוח" בעיני המתייפיפים שם, שיורדים אחד על השני בצחוק בלי בעיה
אני די מחבבת את ג'וזי לרוב, אבל הוא העלה לי את הסעיף עכשיו
לזרוק "מסתכל לי בצלחת" כי זה משפט שתמיד גורר סימפטיה זה מסריח. הצלחת של כולם. כל מה שהם גונבים בלילות, זה כל מה שאחרים לא יאכלו למחרת.
ואיילון... טוב את איילון אני שונאת בתשוקה מה שנקרא. הגאון המתקדם הזה חושב שקוקסינל זה קללה? הוא בכלל מבין למה המילה הזו לא ראויה? איכככככככ

בקיצור ביי ג'וזי, נשארתי עם דייר וחצי לחבב.
סתם נתפשו עליו.
האשימו אותו בהחבאה הוא ביקש לדעת מי והפילו הכל עליו.
ואיילון פוץ מהגיהנום

נטעה

Well-known member
ולא שוכחת איך זלל 3 קופסאות טונה בלילה. אוכל המון ולא במיוחד מתחשב

ליאור 032

Well-known member
מכל זה הבנתי שג'וזי בא אתמול להתנצל בפני רמי, מעניין אם יראו את זה בתוכנית

merilue

Well-known member
.
לצערי אוהבים אותו עדיין
אני נגעלת מימנו מהשבוע הראשון עוד לפני שחשף את עצמו משהו בהבעות פנים שלו סליזי ושקרני
אוריג'ין,יש מצב שהצפייה מרמי לאור גילו לנהוג כחטייר,סבאי מחמד ?
יש נטייה בארץ לחשוב שדקה אחרי 40 אתה זקן ושנייה אחרי 50 אתה רגל בקבר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה