שרשור תאריכי יום הולדת מחודש...

Digi Lista

New member
שרשור תאריכי יום הולדת מחודש...

כי אחת לכמה זמן אנחנו עושים כזה... אז את של טלי אני יודעת(17.2,זה היום הולדת של אחי הקטן וגם של מיליהו) את של אורנית(18.9) גם אם אני זוכרת נכון מיתר ב3.5(אבל אולי התבלבלתי כי יש לי הרבה תאריכים של חברים ומשפחה באותה התקופה) יש בטח עוד כמה שאני זוכרת אבל כדי שהכול יהיה מסודר תרשמו את התאריכים ואיזה תמונות נניח הייתם שמחים לקבל כמתנה(זה יכול להיות מכול סדרה/ספר/סרט/סגנון וכו'...)וננסה לסדר את זה

כי הם לא מדברים הרבה על זה שם.

הם מעדיפים את "קרוב רחוק",לפי מה שהבנתי. גם את אוהבת אותם?איזה יופי!ליסטה,תראי,יש עוד אחת כמונו.

Digi Lista

New member
האמת שזה נכון...

יש משום מה פחות סימפטיה שם ל"שכנים שכנים" למרות שאולי זה בעיקר בקומונה ופחות בפורום על אף שלדעתי מדובר לרוב באותם האנשים(ואם ראיתי נכון גם אלעד שם...),הבעיה העיקרית לדעתי היא ש'שכנים' כבר לא משודרת בארץ ויש בטח קהל בפורום שבכלל לא נחשף לסדרה ואם נחשף אז סביר שפחות בעונות שאנחנו ראינו(האחרונות ששודרו בארץ-עד העונה של 99)ויש מצוקה אובייקטיבית של נושאי שיחה,הבנתי גם מאיזה מישהו שם ש'שכנים' מאוד השתנתה בשנים האחרונות(לדעתו לרעה) בין שמדובר בהחלפת רוב הדמויות ובין בעלילה עצמה,אני בכול אופן אשמח אם יתעסקו גם ב'שכנים' שם למרות ש'קרוב רחוק' בהחלט יפה...

את צודקת בכל מילה../images/Emo45.gif

גם אני הבנתי שהסדרה מאוד השתנתה בשנים האחרונות.היא לא אותה סדרה שאהבתי לראות לצערי. וזה בערך אותם אנשים גם בקומונה וגם בפורום. ו"קרוב רחוק" לא ממש ראיתי אף פעם.אבל אני בטוחה שהיא לא פחות יפה. חוץ מזה ליסטה,איך את מרגישה?

Yuske

New member
18.06.1986

וכל תמונה יהיה טוב^^ (אלא אם כן זה משהו מזוויע._.) מזל טוב לכולם^__^

star_female

New member
התאריך נכון,

לגבי תמונות - כל עוד זה מאנימה סביר להניח שאני אהיה מרוצה. ^^;

אה,אז אתה לא מרגיש מקופח או משהו

שנולדת בדצמבר?כי חשבתי שאתה מתכוון שאתה כמו אלה שתמיד יש להם ימי הולדת אחרונים בכיתה,אז כולם צוחקים עליהם שהם קטנים.

למעלה