שרשור שנה לבחירות

Alexco

New member
שרשור שנה לבחירות

מחכה לראות מה יש לכן להגיד

מהצד השני של המפה

קראתי ב"השבוע בירושלים", המקומון לציבטר החרדי בירושלים, סדרת ראיונות שעשו עם ראשי העדה על שנה לממשלה. הנה מספר ציטוטים:
"שנה של גזירות... במצרים היו שנתיים רעב ואנחנו כיום יצאנו ידי חובת שנתיים רעב..." - ח"כ הרב יעקב ליצמן
"מכל בחינה אפשרית... חלה נסיגה עצומה. אין לממשלה שום הישג מכל הבחינות... בדרך כלל, גם בשנים קשות, ניתן להצביע על נושאים ספורים בהם יש הצלחות, אבל הממשלה הזו, בכל תחום שהיא נגעה בו נעשה יותר רע... היא תיפול בעזרת השם... לשרון אין סייעתא דשמיא." - ח"כ הרב משה גפני
"זו השנה הכי קשה במדינת ישראל מאז הקמתה. ממשלה אכזאית, אטומה ורעה." - ח"כ הרב אלי ישי
"חושך על פני תהום." - ח"כ הרב שלמה בניזרי מסכם במספר מילים. מישהו אמר שותפים פוטנציאליים?

זה הכל טוב ויפה יונתן

אבל אם רק תסתכל פעם אחת על הדיונים בכנסת תראה שהם ממש לא שותפים פוטנציאלים.

טוב

הם הרי לא בממשלה... אפילו פרעה לא העז לעשות להם כזה דבר. עם כאלה שותפים מי צריך אויבים.

מישהו אמר- פעם ש"ס תמיד ש"ס? ../images/Emo31.gif

על הנזק שמפלגת ההתבכיינות-כמקצוע הזו גרמה למדינת ישראל אין סליחה ואין שיכחה, ש"ס היא לא שותפה פוטנציאלית, הקולות שבאים משם עכשיו נועדו רק למטרה אחת- להתסיס את קהל הבוחרים שלהם כמו שעשו לפני הבחירות ב-99, ולגנוב קולות של מצביעי ליכוד מאוכזבים, במטרה לחזור להיות המפלגה השלישית בגודלה בישראל. חלום בלהות אמיתי

תירגעו

טוב, אני מבין שהפחדתי כמה אנשים. אז תירגעו, אני לא מציע שיתוף פעולה אקטיבי או משהו כזה עם ש"ס. גם אני לא מאוד אוהב אותם. אני רק ניסיתי להראות שאנחנו לא צריכים להרגיש כאלה מיוחדים על זה שאנחנו לא סובלים את ממשלת שרון. בכל מקרה, טוב לדעת שיש מי שדוחף להפלת הממשלה הזו.

למעלה