שרשור רעיונות להמשך המחאה...בתקווה שהמארגנים

dodmiki

New member
אני מציע להחליף קסדה בשטריימל

לפני כל הפגנה עוברים ב מאה שערים , אוספים אברכים, (רצוי מאלה עם החלוקים הבהירים) , יורדים לכביש 1 חוסמים את כל הכביש לשני הכיוונים , כאשר מגיעה המשטרה , משחררים עליהם את האברכים וצועקים "שאבס , שאבס" תוך שנייה המשטרה נעלמת ואפילו מסוק הם לא מעיזים להרים לאוויר !

redrider

New member
כן כן עם חגורת חיתולים

מוכנים לזריקה. רק שאהידים בשטריימלים חסר לנו למאבק.

עוד רעיון להמשך המאבק

להגיע כל יום לערים הגדולות בשעות הבוקר המוקדמות (או בערב שלפני) עם רכבים או אופנועים. להחנות בכחול לבן .לשים שוברי חניה (עלות שובר כ 3ש"ח אפשר לשים ל4 שעות החל מהשעה 08:00, משהו כמו 12-15 ש"ח ביום) כך במשך שבוע שלם. על הרכבים יש לשים שלטים הייתי פעם אופנוע והורידו אותי על 4. זה יותר זול מלשרוף את הקלצ' .לא מבזבז זמן כי לא מחייב נוכחות ליד הכלי. לא שורף דלק. לא מעצבן נהגים אחרים. נותן אפקט טוב יותר בתקשורת לדעתי הוא יצליח יותר בהעברת המסר.

tristan79

New member
אחלה רעיון והייתי הולך צעד הלאה

ביום ראשון ראינו שאפשר לגייס מאות ואלפי רוכבי דו"ג. קובעים יום בו כל מי שיכול מגיע לאזור מסוים וחונה שם כחוק במקום של רכב - חנייה בכחול-לבן עם שובר חנייה, כניסה לחניון וכו'. אם עושים זאת בשעות הבוקר המוקדמות 07:00-07:30 ועם מספיק כלי רכב אז תווצר "הצפה" של כלי רכב שמסתובבים באזור לחפש חנייה. את מקום ה"מצור" ניתן גם לשמור בסוד ולהתכנס בנקודה מסוימת בבוקר ורק שם לפרסם את זה לכלל המשתתפים שינסעו באופן מסודר (וחוקי, הרעיון הוא לא ליצור הפרעה לתנועה בנסיעה) ליעד. ההבדל העיקרי הוא שבפעולה כזו יהיה צורך בהשקעה של כמה שקלים על מנת לחנות כחוק אבל זה יותר זול מלהתעמת עם המשטרה ולקבל דו"ח. ובאופן אישי - הייתי שמח לראות את זה קורה סביב משרד של חברת ביטוח או אולי סניף של משרד האוצר. מתוך חשש אני דווקא הייתי מעדיף להמצא ליד הכלי שלי ולוודא שהוא לא הופך לשטיחון מתחת לגלגלים של איזה 4X4, אבל כמו בפעילויות של ההפרעה לתנועה בכבישים העיקר הוא שעות הנסיעה למשרדים (08:00-09:00) ואחרי זה אפשר להמשיך הלאה. פעולת יחיד כמו שהצעת היא פעולה נחמדה כפרסום. אם רותמים את כח האדם שיש למאבק הזה לפעולה נקודתית במיקום נכון היא יכולה באמת לעלות לתודעה הציבורית, אבל מבלי לעבור על אף חוק ומבלי ליצור הפרעה לתנועה (כל הרעיון הוא שמי שיצור את ההפרעה האמיתית לתנועה אלו הן המכוניות שיעשו רונדלים בחיפוש החנייה).

הרעיון של שנינו אחד הוא -

רק נדרש ארגון וביצוע ע"י מטה המאבק.ודאי שלא משאירים אופנוע/קטנוע לבד בחניה. התכוונתי שאת הרכבים נשאיר. עדיף שנעשה זאת עם מכוניות ושלטים לדעתי זה יעבוד יותר טוב. מי מהמטה מרים את הרעיון לביצוע ????????

ואני שואל...

איפה כל החברות והעסקים שמפעילים קטנועים? פיצות שליחים וכו'? ענתבי ושטייניץ לא מזמינים פיצות?! הם לא משתמשים בשליחים לפעמים?! אולי צריך לנסות לרתום את כל העסקים למאבק עד רמה של שביתה כללית או משהו כזה... ומה עם דו גלגלים שבשירות המדינה? אני אישית נוהג ללא ביטוח! לא שווה לי... על כלי של 4000 ש"ח אין טעם לשלם כל שנה 2500... אז אולי פשוט שכולם יסעו ללא ביטוח?! מע' המשפט תקרוס...

gilbola

New member
הרעיון שלי:

1) לחנות את האופנועים בת"א בשעות הבוקר המוקדמות כחוק. ממקום שנקבע לצעוד ברגל כשכל אחד מחזיק בידיו חלקי גרוטאות של מכונית ישנה, או לחילופין גורר איזה פגוש של אוטו. אני קורא לכם ללכת למחסן של סבא, למחסן חלקי חילוף ליד הבית ולהתארגן על איזה הגה מפורק או ג'אנט שבור. צועדים בת"א עם הגרוטאות לא נקבל דו"ח(אולי מכות) אך המסר יהיה שרובנו לא נחליף את האופנוע לשברולט חדשה אלא לגרוטאה ישנה ומזהמת. 2)לצעוד ברגל בת"א חבושי קסדה ולובשי מעיל. נקשור את ידינו בחבל או אזיקון כך שכשיבואו שוטרים לפנות אותנו לא נוכל להתנגד. התמונה תהיה ברורה(לא?)- אנחנו "חסרי אונים" אל מול ה"דמוקרטיה" של הממשלה. 3)ביום מסויים לעלות כולם על תחבורה ציבורית בדיוק ב7-8 בבוקר בת"א. בכל תחנת אוטובוס יהיו כ20 או יותר רוכבים שישלמו את ה5 ומשהו שקל לאוטובוס(כן, גם אני לא נסעתי באוטובוס שנים כי הוא לא יעיל בארץ). באוטובוס נשים את הקסדות ונשיר. (יהיה מכות?) ניצור פקק של תחבורה ציבורית. (יש חוק נגד לבישת קסדה באוטובוס?) 4)בוקר. אנחנו חוסמים את חניית האוטובוסים של דן אגד ושאר החברות החדשות שאני לא מכיר. משבשים את התחב"צ(תחבורה ציבורית) 5)הכי מסוכן: קונים כרטיסים למשחק כדורגל בירושלים ומגיעים בהמונים הרבה לפני המשחק ותופסים את מקומות החנייה (בטוח יהיה מכות) מי שיש לו אומץ נכנס "לראות את המשחק" עם קסדה ומיגון ובאמע המשחק כולם חובשים את הקסדות והמעילים ויורדים לדשא(בטוח יהיה מכות כבר אמרתי) לסיום: הרעיונות לא משהו, אני יודע. אולי מישהו רוצה לשדרג? רק באהבה

gilbola

New member
בטח! ואם מישהו שואל לגורילה קוראים

חנה. (אין סיבה מיוחדת)

הרעיון השני ענק

תנסו לעצור ולעכב גוש של 45 בני אדם קשורים בידיהם בלי לגרום להם נזק נראה לעין (שיפשופים,שריטות,חתכים וכו') ברור לכולם כמה המשטרה תדע להיזהר כשברקע יעמוד האיום של תביעה במח"ש על תוקפנות מצידם... אהבתי
תומך

Nihil F2

New member
../images/Emo45.gif,ההפגנה הבאה מול שגרירות ארה"ב

נסתער על שערי השגרירות ונבקש מקלט מדיני מחמת רדיפה אתנית זה תופס לא?

למעלה