שרשור רוחות

PerfectSP

New member
שרשור רוחות../images/Emo1.gif ../images/Emo190.gif

יעני התפקדות רוחות XD שם: שם משפחה: גיל: כיתה: חור מגורים: רפרטואר שנים בפורום: מטרה לחיים: מגמות: יחידות מתמטיקה ואנגלית: מספר ג'יגה באייפוד: מספר חולצות בארון: סוג פלאפון: צבע אורך וסוג שיער: צבע אהוב: מאכל אהוב: שיר סימפלי אהוב(אפשר יותר מאחד): שיהיו לכם חיים יפים

Tutix

New member
../images/Emo210.gif כי משעמם אחושגמלD:

שם: גלי שם משפחה: O_O ממתי שמים את זה בשאלונים?XD גיל: 15 (H) כיתה: י' -_-" חור מגורים: מיתר
רפרטואר שנים בפורום: מאיפה לי O_O מטרה לחיים: למות מגמות: אצלנו בוחרים בי"א יחידות מתמטיקה ואנגלית: 3 ו4 XD למרות שהייתי אמורה להיות ב5 באנגלית[!] >>" אז אני כנראה אעבור לשם אחרי חנוכה [כי רק אז יש מבחנים לעלות] מספר ג'יגה באייפוד: אין אייפון O: מספר חולצות בארון: שאני אלך לספור O_O ? סוג פלאפון: סוני אריקסון T715 צבע אורך וסוג שיער: חום, אבל הוא גם כהה וגם בהיר! [כן זה משו לא ידוע כזהXD] והוא קצת עובר את הכתפיים כזה צבע אהוב: גווני סגול, ירוק ושחור -לבן כזהD: מאכל אהוב: שוקולד *-* שיר סימפלי אהוב(אפשר יותר מאחד): האא עליתי עלייך שמת את השאלה הזאת כי הרגשת שאין פה שום קשר לסימפח בשאר השאלון! O: טוב קיצר זה holding on

יאללה ../images/Emo152.gif../images/Emo60.gif|פטריה|

שם: נוי D: שם משפחה: מה אכפת לכם ם: גיל: 15 כיתה: י'5 חור מגורים: ר"ג רפרטואר שנים בפורום: מע מטרה לחיים: עצמאות וזה D: מגמות: פסיכולוגיה סוציולוגיה - מומלץץץ יחידות מתמטיקה ואנגלית: מת' - 3 אבל בסוף השנה אני יעבור לארבע ~המ אנגלית - עוד לא ממש מחולק מספר ג'יגה באייפוד: דר איז נו אייפוד מספר חולצות בארון: 57435757. סוג פלאפון: סמסונג מג'יק טאצ' כזה שיש לחצי עולם D: צבע אורך וסוג שיער: חום כהה מתולתל ובאמצע כזה XD צבע אהוב: ירוק תכלת וזה מאכל אהוב: פיצה
שיר סימפלי אהוב (אפשר יותר מאחד): יו יסמין ימעפנה איך רואים שהשאלון הזה מזה נכתב על ידך XD מממממ הולדינג און

זה גם כמו סוגשל שרשור היכרות כזה

חבל שאין פה יותר אנשים XD שם: לילי (דאבל לי, נדבקתי לרעיוןD: ) שם משפחה: קקי מקקי גיל: 18 (H) כיתה: י"ב חור מגורים: קריית צוצקין רפרטואר שנים בפורום: פחות משנה O: מטרה לחיים: לחיים לאדעת.. אבל לעכשו, זה לרצוח מישהו מגמות: ביורפואה.. כי חננות שולטיםD= יחידות מתמטיקה ואנגלית: 4, ו-5 אנגלית (אהעה מחר פרוג'קט פרזנטיישן T-T) מספר ג'יגה באייפוד: אה נכון. מטרה לחיים - להשיג אייפוד. LOL מספר חולצות בארון: מה זה השאלות האלה? האהא? סוג פלאפון: סוני אריקסון סגול שמעקסי כזה S500 צבע אורך וסוג שיער: עד אמצע הגב.. חום.. סוגשל חלק.. עזבו עוד שבוע אני מסתפרת. צבע אהוב: שחור.. סגול מאכל אהוב: אוגרים במיקרו שיר סימפלי אהוב(אפשר יותר מאחד): אנטייטלד וסייב יו 3>

PerfectSP

New member
האמת היא שהכוונה הייתה בכלל שרשור התפקדות,

אבל היה בא לי להוסיף עוד שאלות מטופשות XDD

shaked2010

New member
אאאאני

שם: שקד שם משפחה: מרקוביץ -.- גיל: 15 וחצי כיתה: י' D: חור מגורים: היייי ראשון זה לא חור רפרטואר שנים בפורום: מזה רפרטואר? XD מטרה לחיים: לדעת לעשות גרפיטי על קירות P: XD מגמות: קולנוע יחידות מתמטיקה ואנגלית: 3 ומטה XD מספר ג'יגה באייפוד: אין לי אייפוד
מספר חולצות בארון: מי סופר? XD סוג פלאפון: שלא נדע צבע אורך וסוג שיער: שיער חום בהיר כזה ^^ אורך עד הגב כזה.. מזה סוג? זה לא מיידין צ'יינה זה טבעי! XDDD צבע אהוב: אין כ"כ מאכל אהוב: יש די הרבה... בדר"כ שוקולד שיר סימפלי אהוב(אפשר יותר מאחד): אממממ.. איימ גוסט א קיד

"סוג פלאפון - שלא נדע" ../images/Emo60.gif|פטריה|

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי! זה כל כך מוכר מימים עברו
היו ימים שכשהפלאפון שלי היה נופל על הרצפה חברים שלי היו אומרים לי כזה "תזהרי שלא ישבור פה בלטה" מרוב שהוא היה ענתיקה XD

AdiA12

New member
חחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

אני פאקינג בוכה מצחוק עכשיו מה"תזהרי שלא ישבור פה בלטה"
XDDDDDDDDDDD

Katia112

New member
^^

חדשה וזה אז אני אתנחל לכם בפורוום D: שם:קטיה שם משפחה:אוסיפנקו...במילא לא תזכרו XD גיל:16 כמעט D: כיתה: י' חור מגורים:גן יבנה (ליד אשדוד XD) רפרטואר שנים בפורום:יום ראשון?<: מטרה לחיים:אין ממש , אולי מוזיקה
חברים
ואוכל
מגמות:פסיכולוגיה סוציולוגיה ואומנות D: יחידות מתמטיקה ואנגלית:3 במת' ו5 באנגלית D: מספר ג'יגה באייפוד:32 XD מספר חולצות בארון:מלא לפחות 40 XD סוג פלאפון:נוקיה 5800 אקספרס מיוזיק D: צבע אורך וסוג שיער:קצת אחרי הכתפיים כי נמאס לי מארוך , חום ג'ינג'י (יואו מהזה השאלות החודרניות האלה?D:) חלק וזה מבאס >: צבע אהוב:תכלת אקווה
מאכל אהוב:הרבה , שוקולד , מאפים , סושי כל מה שאכיל כמעט XD שיר סימפלי אהוב(אפשר יותר מאחד):אוי כמעט כולם אבל אחד ממשממש אמ שאט אפ , סייב יו , פרפקט , נו לאב וכאלה XD אופס יצא יותר מאחד D: לא נורא , D:

חחחחחח שאלות חודרניות XD

אהעה אומייגאד גן יבנהXD איזה בצפר את? D: מכירה את בני עי"ש? חחח

dafnashz

New member
נמנמ

שם: דפנה שם משפחה: גיל: 16 וחצי כיתה: יא חור מגורים: יהוד וזה באמת חור רפרטואר שנים בפורום: לא הרבה מטרה לחיים: לחיות מגמות: פיזיקה ורובוטיקה (לא מומלץ) יחידות מתמטיקה ואנגלית: 5 שניהם מספר ג'יגה באייפוד: 8 D: אני אוהבת את האייפוד שלי מספר חולצות בארון: -_- סוג פלאפון: לא יודע אבל הוא ישן משהו של נוקיה צבע אורך וסוג שיער: דיי ארוך שחור וחלק שמתחשק לו צבע אהוב: שחור וסגול מאכל אהוב: שוקולד שיר סימפלי אהוב(אפשר יותר מאחד): addicted, shut up, welcome to my life, crazy

KA Israel

New member
../images/Emo207.gifהיי לכולם ../images/Emo13.gif

רציתי להציע לכם להכנס לקומונה של זמר בשם קריס אלן. למי שלא מכיר קריס זכה בעונה ה 8 של אמריקן איידול מאז הוא הוציא סינגל אחד שמכר למעלה ממיליון וחצי עותקים בארה"ב ועכשיו יוצא לו סינגל חדש שכדאי לכם לשמוע בשם Alright With Me http://www.youtube.com/watch?v=v6D3ICLriBo כרגע הוא נמצא בסיבוב הופעות עם להקת לייפהאוס. קריס הוא גם בן אדם מאוד מצחיק ואם תיכנסו לקומונה תראו עד כמה מי שמעוניין להצטרף אלינו יתקבל בברכה
http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?CommunaId=35507

AdiA12

New member
שלום אני קספר *~* ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

שם: עדי
שם משפחה: לכו לפייסבוק ותגלו
כיתה: י'
חור מגורים: רמת גן
רפרטואר שנים בפורום: 3 - 3 וחצי
מטרה לחיים: להנות
מגמות: קולנוע
יחידות מתמטיקה ואנגלית: מתמטיקה 3 (כי מפגרים זה הכי אחי !
) ואנגלית עדיין לא חולקנו..
מספר ג'יגה באייפוד: יש לי MP3 >< ו.. 4 GB עם אפשרות להכניס עוד זיכרון ^ ^
מספר חולצות בארון: לא דאגתי לספור
סוג פלאפון: NOKIA ישן כזה, סוג של פלאפון חלופי שאבא שלי נתן לי עד שיקנו לי חדש
צבע אורך וסוג שיער: שחור ממוצע גלי כזה
צבע אהוב: אדום וטורקיז ושחור וירוק חי כזה
מאכל אהוב:
שיר סימפלי אהוב(אפשר יותר מאחד): כולם
D:

למעלה