שרשור ציטוטים!

שרשור ציטוטים!../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif../images/Emo176.gif

שרשרו לכאן ציטוטים נחמדים/יפים/מצחיקים שאתם מכירים.^_^ "it's all funny until someone gets hurt, and then it's just hilarious" -faith no more "They saw if you play a MicroSoft CD backwards it plays satanic music... but that's nothing! If you play it forward, it installs Windows!" אני לא מכירה הרבה נחמדים. אני משאירה את זה לכם.^^

Thestral

New member
הדבר שקרע אותי שנים../images/Emo70.gif../images/Emo108.gif

Muglle
-דניעל רעטקליפה

בבקשה תשתפו פעולה.../images/Emo10.gif../images/Emo19.gif../images/Emo176.gif

אני רוצה דברים חביבים בשביל לכתוב ביומן...

רוניבץ

New member
*פותחת את היומן משנה שעברה*

סופרקאליפראג'יליסטיקאקספיאלידושס היפופוטומונסטרוססקוויפדלופוביה אנטידיססטאבלישמנטריאניזם "אין לי ראש למילים ארוכות.."
הרוב לרוב טועה
You don't know what you've got until it's GONE
רצפה זה טעים! (אל תשאלי.. @@)
"לא" שמורכב מהמון "כן"ים קטנים או להפך.
שבוע על פי השיר "יום שישי" (יום ראשון דיכאון, יום שני עצבני, יום שלישי לא נגמר, רביעי מיותר, וביום חמישי מצברוח חופשי כי כבר סוף השבוע ומחר יום שישי. יום שישי את יודעת יש בעיר מסיבה נשארים כל הלילה עד הבוקר הבא..
) וציורים בהתאם.
אני לא סובלת מאי שפיות, אני דווקא נהנית ממנה! (יכול להיות נחמד לכתוב את זה דף אחרי דף)
צייר לי כבשה, בכתב צמרירי כזה.
המצפון שלי נקי, אני לא עושה בו שימוש.. (© שניצה)
אם מוחמד לא יבוא אל ההר- ההר לא יבוא אל מוחמד, כי הרים לא זזים! (©גוני)
כל הגאונים לא מובנים בדורם!
חולצה כחולה והיא עולה!
HEY, IT'S NOT REAL LIFE, IT'S HIGHSCHOOL!
חברה שלי כתבה לי- "הבגדים עושים את האדם, לאנשים עירומים אין כמעט השפעה על החברה" (מארק טווין) ואני בתגובה- "חבל שלכולם יש את אותם בגדים, חבל שאי אפשר ללכת עירומים!" (שחר אבן צור)
Life Socks! |גרב|
גם אני בפורום 666
סימניה שכתוב עליה היום הוא היום האחרון של שארית חייך.

ציטוטים יפים ../images/Emo13.gif

ונאמ, נחמד ששמת לי זכויות יוצרים
, אבל אני לא המצאתי את המשפט. (לא יודעת מאיפה זה לקוח)

Gizmo15

New member
שניצה וגוני שולתות../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif

HaMsTeR

New member
גמני אוהבת אותך../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif../images/Emo118.gif

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif הממ

נאמר לי לפני כמה ימים ע"י חבר 160: "זה שאת מנהלת לא אומר שאת צריכה לדבר כמו אדם אחראי" "ואיך אתה יודע שאתה מטורף?" " דבר אינו משתפר עם הגיל"

Thestral

New member
הנה אחד../images/Emo135.gif../images/Emo176.gif../images/Emo108.gif

whay are you saying a bitch like it's a bad thing?

סנדרין

New member
ציטוטים. ציטוטים. ציטוטים ../images/Emo99.gif

(יש לי אוסף. אני רצינית. קובץ של 6 עמודי וורד.) הנה כמה מהאהובים עלי: "מכשולים הם הדבר המפחיד שאתה רואה ברגע שאתה מסיט עיניך מהמטרה" "ישנם 10 סוגים של אנשים בעולם - אלה שקוראים בינארי ואלה שלא" "אני יהודי, אני לא מתעמל. אם אלוהים היה רוצה שנתעמל הוא היה מניח יהלומים על הרצפה" "הראיה שלי מצוינת, העולם הוא שמטושטש" "השלמות מתרחקת ככל שמסתכלים עליה מקרוב יותר" "כלפי חוץ – אתה לא מי שאתה חושב שאתה, ולא מי שאחרים חושבים שאתה, אלא מה שאתה חושב שאחרים חושבים שאתה" "החיוך הוא מערכת התאורה של הפנים, מערכת הקירור של הראש ומערכת החימום של הלב" "אם אתה רוצה שחלומותיך יתגשמו - אל תישן יותר מידי" "The difficulty lies, not in the new ideas, but in escaping the old ones" "אל תנסה יותר מדי – אתה עלול להצליח" (-- רוברט היינלין) "לעולם אל תעשה דבר עד הסוף רק בגלל שהתחלת אותו" "הדרך הקלה ביותר ללמד היא לעורר עניין" "כתבי הקודש: הספרים הקדושים שעליהם מבוססת הדת שלנו, בניגוד לכל כתבי הזבל, השקר והתואבה עליהם מבוססות הדתות האחרות" (-- אמברוס ביירס) "רוצה לשפר את המהירות של מחשבך? זרוק אותו מהחלון" "חומרה: החלק של המחשב שאפשר לבעוט בו" "השכלה - ניסיון לשפר לך את העתיד בלי להרוס את ההווה יותר מדי" "ההרגל (וובכן, נראה שיש די הרבה אהובים-עלי. מי שקורא הכל מקבל גלידה
. מי שמוצא לי ציטוט חדש לאוסף מקבל גלידה עם אגוזים
+|אגוזים|
.)

סנדרין

New member
האחרון הוא - ../images/Emo142.gif

"ההרגל חזק יותר מההיגיון". היה בחתימה שלי פעם.

../images/Emo99.gif../images/Emo19.gif../images/Emo176.gif

קראתי הכל, היה כיף!^_^ את השני אח שלי הסביר לי פעם, אבל שכחתי.
שישה עמודי וורד? יש מצב שאת שולחת לי את הקובץ?
([email protected])

Nagini Potter

New member
קראתי את כולם ואני אוסיף עוד הרבה..

אבל אני לא אוהבת אגוזים
אבל בא לי גלידה לי זה לא יקרה Nagini Potter "ציטוטים הם אמנות החזרה השגויה על דבריהם של האחרים." -וודי אלן, נראה לי

Nagini Potter

New member
הו..

פגעסוס.. המורה הרוחני שלי
אממ... אם הוא שלח לי מסמך כזה, אני חטאתי ושכחתי מקיומו.. ולא נתקלתי בו בתיקייה שלי, אז כנראה שאין לי.. לי זה לא יקרה Nagini Potter

למעלה