שרשור ציטוטים הכי אהובים עליכם מהיסדרה

שרשור ציטוטים הכי אהובים עליכם מהיסדרה

כתבו את עשרת הגדולים במקום הראשון-''אז תפקחי את העיינים''(בפרק השלישי) במקום השני-''את כזה בוק''(בפרק החמישי) במקום השלישי-''תיקון קטן אבל תיקון גדול''(פרק אחרון) במקום רביעי-''בחדר מצ'חקים(פרק רביעי) במקום חמישי-''היא צודקת לא משנה מה יהיה האוכל בחתונה העיקר שהבן זוג ירצה לקום איתו ביחד בבוקר''(פרק שישי) במקום שישי-''מופקרת''(פרק שביעי) במקום שביעי-''are you speak english?(פרק הראשון שזוריק נכנס לדירתם) במקום השמיני-''עכשיו תגידי לי מה שאת עכשיו מרגישה''(פרק שישי) במקום התשיעי-''אין לי תמונה שלך שהיית קטנה אני לא יודע איך שאת שותה את הקפה שלך כל בוקר''(פרק שביעי) במקום העשר-''קיבנמ'ט אני אוהב אותך ואת אותו וכל השאר לא חשוב בואי איתי''(פרק אחרון) ועוד אחת ''אם תצאי מהבית הזה לא יהיה לך לאן לחזור''(פרק אחרון)

עצמי1111

New member
וואוו יש לי כל כך הרבה משפטים אהובים!

בכל פרק יש לי לפחות 10 אהובים... אז אני ארשום לכל פרק.... אבל קודם אני אראה שוב פעם את כל הפרקים ואז אני אכתוב
מקווה שזה יהיה כמה שיותר מהר! ותודה רבה על זה שפתחת את השירשור הזה! רעיון מעולה! ואת כל המשפטים שלך אני ממש אוהבת

מיכמיך3

New member
הכי אהבתי זה המשפט של אימא של רוחל'ה

"אם תצאי מהבית הזה לא יהיה לך לאן לחזור" כמה דרמה היה בסצנה הזאת... אךךךך...

מאיפה המשפט הזה

אף אחד לא מתחתן בשביל חברותא! (מי אמר אותו ומתי? אני לא זוכרת אותו)

זה מזכיר לי מפרק 2

איזה מצחיק זוריק לא הכנסתי את זה כי זה פחות מצחיק! ''את מדברת המון אני בקושי מצליח להבין מה את אומרת''(איזה אירוני הוא התכוון לעצמו שהוא ניסה לדבר איתה הוא דיבר יותר ממנה) והוא חשב שבת דודה שלה(היא אחותה) והוא אמר איזשהוא משפט נורא מעצבן כדי להרגיז אותה ''אימא שלך יותר נחמדה מימך''

עוד משפטים אהובים מהסידרה

''אני נזכר בילד קטן שהבטיח לעולם לא לבכות(מפרק 5) 'אתה מנגן נורא יפה!(פרק 2)

למעלה