** שרשור צהריים 2 היום ה-65 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
נחמד בעיני שדוד מלמד את הצעירים ריקודי עם.
טוב לתנועה ולהעסקה.

חבל בעיני (באוזני) שדניאל הפריע עם שירתו.
על זה הייתי מוותרת....

Kaz12

Well-known member
באיזו קלות שרין שוכחת שקאזם הגן עליה מול משה ורב איתו בשבילה. מגעילה כל כך. מדהים מה קנאה עושה לבן אדם. זה כבר עבר כל גבול. קאזם גם ככה כבר התרחק מטליה בגללה, עכשיו היא גם קובעת לו שאסור לו "להגן עליה"? ואפשר לחשוב מה עשה, רק הצדיק אותה באיזו שיחה מגעילה שעשו עליה. (ומה כבר טליה בכלל עשתה? שום דבר)
ואני בטוח לגמרי בזה שאם שרין לא הייתה, קאזם עכשיו עדיין היה חבר קרוב מאוד של טליה וכנראה שדניאל לא היה נצמד אליה, או לפחות לא ברמה הזאת. (למרות שגם ההתרחקות של אופק תרמה לזה)
ובינתיים ההתרחקות וההתקרבות לטליה מורידה ומעלה את הדיירים אצל הקהל שלה שיש לו כוח. אז שרין בסוף רק דפקה את קאזם והעלתה את דניאל... ממש חברה...

REUT91

Well-known member
באיזו קלות שרין שוכחת שקאזם הגן עליה מול משה ורב איתו בשבילה. מגעילה כל כך. מדהים מה קנאה עושה לבן אדם. זה כבר עבר כל גבול. קאזם גם ככה כבר התרחק מטליה בגללה, עכשיו היא גם קובעת לו שאסור לו "להגן עליה"? ואפשר לחשוב מה עשה, רק הצדיק אותה באיזו שיחה מגעילה שעשו עליה. (ומה כבר טליה בכלל עשתה? שום דבר)
ואני בטוח לגמרי בזה שאם שרין לא הייתה, קאזם עכשיו עדיין היה חבר קרוב מאוד של טליה וכנראה שדניאל לא היה נצמד אליה, או לפחות לא ברמה הזאת. (למרות שגם ההתרחקות של אופק תרמה לזה)
ובינתיים ההתרחקות וההתקרבות לטליה מורידה ומעלה את הדיירים אצל הקהל שלה שיש לו כוח. אז שרין בסוף רק דפקה את קאזם והעלתה את דניאל... ממש חברה...

חבל שהוא לא חושב על עצמו... הוא אוהב להיות בחברתה של טליה? אז שיהיה איתה. אותו דבר גם ריוואה שקיבלה פרצופים.

הצודקת11

Well-known member
חבל שהוא לא חושב על עצמו... הוא אוהב להיות בחברתה של טליה? אז שיהיה איתה. אותו דבר גם ריוואה שקיבלה פרצופים.
פעם ראשונה שראיתי אתמול שדינה ממש התעצבנה על ריווואה

רק בגלל שהגנה על טליה ולדעתי בגלל שריוואה לאחרונה התקרבה לטליה

דינה מחזיקה את הפרלמנט כמו בובות על חוט

ריוואה היא המורדת

בגלל שזה קשור הפעם לטליה זה הכעיס את דינה יותר

Kaz12

Well-known member
באמת חבל. דווקא ממנו מצופה לעמוד על שלו. בעיה שהוא יותר מדי נאמן... נאמן לאנשים שלא נאמנים לו חזרה...

zoecho

Well-known member
זה לא רק שטליה דשה וטוחנת, או אופק, או שחף, לא משנה, זה גם ובמיוחד הפורום עצמו שדש וטוחן. מפרק את הדיירים לגורמים ואין אחד מהם שמצליח לחמוק דרך המסננת של הביקורת והשיפוטיות, עד שמרסקים כל אחד מהם לאבקה וגם אז זה לא נפסק. ברור שאם לוקחים דייר/ת, ושמים תחת למיקרוסקופ, דברים יצוצו, חיידקים, תולעים והשד יודע. והקטע הכי מוזר שאנחנו קובעים נחרצות מי צודק ומי לא. ורואים היטב שיש מחנות ודעות לכאן ולכאן אך לא מתעוררים. מה אנחנו בית משפט? אלוהים? הרי אנחנו רואים רק חלקיקי פזל ועל סמך אותם חלקיקים יוצרים תמונה מעוותת ושיקרית. לו לפחות היינו מסכימים להסכים שזה סוג של שעשוע לא אינטיליגנטי במיוחד, לו הסכמנו לראות שאנחנו אותו דבר כמו הדיירים, שאני, לדוגמא, יש בי כל הדיירים כולם, החמודים והחמודים פחות, הוולגריים והעדינים וכו'. כולם אנושיים, כולם בני אדם.
לפעמים בא לי להתחרע פה, להיות ניבזית, לפעמים להזדעזע מהרישעות, גם ובמיוחד אם היא מושחזת, לפעמים לדמוע ולהוקיר תודה לאיזו נשמה שמבצבצת פה בין המגיבים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זה לא רק שטליה דשה וטוחנת, או אופק, או שחף, לא משנה, זה גם ובמיוחד הפורום עצמו שדש וטוחן. מפרק את הדיירים לגורמים ואין אחד מהם שמצליח לחמוק דרך המסננת של הביקורת והשיפוטיות, עד שמרסקים כל אחד מהם לאבקה וגם אז זה לא נפסק. ברור שאם לוקחים דייר/ת, ושמים תחת למיקרוסקופ, דברים יצוצו, חיידקים, תולעים והשד יודע. והקטע הכי מוזר שאנחנו קובעים נחרצות מי צודק ומי לא. ורואים היטב שיש מחנות ודעות לכאן ולכאן אך לא מתעוררים. מה אנחנו בית משפט? אלוהים? הרי אנחנו רואים רק חלקיקי פזל ועל סמך אותם חלקיקים יוצרים תמונה מעוותת ושיקרית. לו לפחות היינו מסכימים להסכים שזה סוג של שעשוע לא אינטיליגנטי במיוחד, לו הסכמנו לראות שאנחנו אותו דבר כמו הדיירים, שאני, לדוגמא, יש בי כל הדיירים כולם, החמודים והחמודים פחות, הוולגריים והעדינים וכו'. כולם אנושיים, כולם בני אדם.
לפעמים בא לי להתחרע פה, להיות ניבזית, לפעמים להזדעזע מהרישעות, גם ובמיוחד אם היא מושחזת, לפעמים לדמוע ולהוקיר תודה לאיזו נשמה שמבצבצת פה בין המגיבים
למרות שההודעה עוברת על חוקי הפורום אני אשאיר אותה.

וכן
אנחנו פה לדון בהם
להעביר ביקורת - לטוב או לרע
לרכל עליהם
לאהוב אותם
לתעב אותם
לשפוט אותם

זו מטרת הפורום,זו מטרת התכנית.

zoecho

Well-known member
למרות שההודעה עוברת על חוקי הפורום אני אשאיר אותה.

וכן
אנחנו פה לדון בהם
להעביר ביקורת - לטוב או לרע
לרכל עליהם
לאהוב אותם
לתעב אותם
לשפוט אותם

זו מטרת הפורום,זו מטרת התכנית.
מרי תודה לך. כבוד! ו❤️

haya sol

Well-known member
וואוו
תודה על מה שכתבת. 🙏 כמה נכון כמה מפקס. למרות שזה חלק מהעניין של הפורום אבל אני חושבת שזה קצת מעבר לעניין מה שקורה לנו פה.

נטשונת1234

Well-known member
אמן.
אני אוהבת את הפורום, אנשים פה קורעים אותי מצחוק כמו ששום פלטפורמה אחרת לא מצליחה.
אבל כשמגיע השלב שכל מה שרואים בניסוי החברתי הזה זה קריקטורות עם 4 מאפיינים וכל סטייה מהדמות שציירנו לנו גורמת או להתגוננות מופרזת או לתקיפה מופרזת, זה מאבד מכל הכיף. הם סך הכל אנשים שאגב נבחרו מסיבה מסויימת לריאליטי- יש בהם תכונות שלא עוברות לכולם בגרון- אחרת לא היינו צופים בהם. אז הלוואי והיינו מקלילים ומחפשים יותר את ההומור, זה מאוד נאבד פה.

יונתנסקי

Well-known member
בוקר טוב אליהו !

כתבתי את זה כבר כמה פעמים, בלשון פחות עדינה משלך.....הרי אפשר להתווכח על דיעות.
לזה נועד הפורום.
העניין הוא שכאן מתווכחים על עובדות.
הצחקתי את עצמי במילה עובדות.

איזה עובדות ?

הרי כל הכותבים לא יודעים שום עובדה.
1. האם אופק אכל.
2. כמה אכל
3. האם ביקש עוד
4. האם היה לתת לו וטליה אמרה שלא שלא לתת....
5, 6, 7, וכו...

גם העובדות אינן עובדות, וכל אחד מקשקש מהפוזיציה שלו.

וככה נראה הפורום. :mad:

zoecho

Well-known member
בוקר טוב אליהו !

כתבתי את זה כבר כמה פעמים, בלשון פחות עדינה משלך.....הרי אפשר להתווכח על דיעות.
לזה נועד הפורום.
העניין הוא שכאן מתווכחים על עובדות.
הצחקתי את עצמי במילה עובדות.

איזה עובדות ?

הרי כל הכותבים לא יודעים שום עובדה.
1. האם אופק אכל.
2. כמה אכל
3. האם ביקש עוד
4. האם היה לתת לו וטליה אמרה שלא שלא לתת....
5, 6, 7, וכו...

גם העובדות אינן עובדות, וכל אחד מקשקש מהפוזיציה שלו.

וככה נראה הפורום. :mad:
וזה לא ישתנה, ויחסית לעולם הוירטואלי , זה שפוי - הודות - למרי (M.M)

Coralim

Well-known member
לפעמים בא לי להתחרע פה, להיות ניבזית, לפעמים להזדעזע מהרישעות, גם ובמיוחד אם היא מושחזת, לפעמים לדמוע ולהוקיר תודה לאיזו נשמה שמבצבצת פה בין המגיבים​
הרצינות נשאיר לסרטים התיעודים.
כאן הכל הבל הבלים
There's no business like show business
People who go into show business are screwed up and in show business you get chewed up and spit out

tg151

Well-known member
מדהים שעוז, שהוא בעצמו גיי, מקדם בתכנית שלו בן גבירית. לא מתכוון שצריך לשפוט בן אדם רק על פי הדעות הפוליטיות שלו. ממש לא. אבל עוז מעלים כל כך הרבה שיט ששרין עושה ואומרת בדעות המחרידות שלה. כמו גם דינה והדעות שלה.

Insomnia 5

Well-known member
תקשיבו.. לא משנה מה.. בחיים בחיים לא הייתי מעירה על אוכל וקל וחומר על משקל גוף.
סבתא שלי ז"ל , היו מגיעים אליה נכדים ונינים , מעולם לא עיקמה עין לתוספת.. מעולם... גם כשלא היה ברור אם יישאר לכולם.. באורח פלא מעולם לא נותר נכד רעב.

עיסוק עצוב ועלוב.
ולא משנה מי האומר...

מכורה וחבל

Well-known member
תקשיבו.. לא משנה מה.. בחיים בחיים לא הייתי מעירה על אוכל וקל וחומר על משקל גוף.
סבתא שלי ז"ל , היו מגיעים אליה נכדים ונינים , מעולם לא עיקמה עין לתוספת.. מעולם... גם כשלא היה ברור אם יישאר לכולם.. באורח פלא מעולם לא נותר נכד רעב.

עיסוק עצוב ועלוב.
ולא משנה מי האומר...
חייבת להגיד שזה תלוי אוריינטציה.
אני תימניה...
ואצלינו ב"ה אין שום בעיה להעיר על אוכל
או בכלל לעשות מאוכל איזה פולחן
אוכל אוכלים שעל מנת לחיות,
אוכל הוא לא מטרה אלא אמצעי.
ולא שעל מנת לספק גחמות כאלה או אחרות.
ככה אני גדלתי.
זו הסיבה שהאוכל התימני הוא מאוד חד גוני
משביע פיצוצים ומאוד מאוד בסיסי.

לעומת מנטרות קבועות שאני רואה אצל עדות אחרות
רק לא אוכל, רק לא להגיד לא על אוכל.
אני ממש ממש ממש מצטערת
לא מדבר אליי ולא עושה לי כלום
אבל כלום.

לא אשכח איך היה לי הלם תרבות
כשיצאתי עם מרוקאי...

אצלינו בילדותי בערב שבת יש
סיר אחד של מרק תימני, לחוח, חילבה, ירקות, גג טחינה, שתיה וזהו.
(היום כבר לא, כי יש חתנים וכלות, צימחוניים/טבעוניים שהם לא תימנים אז חייבים להכין גם להם)
הלכתי אליו לשבת ואני לא מגזימה
משפחה של אבא אמא ושני ילדים
היו איזה עשרה סירים מוכנים לשבת
לא הבנתי מה אני רואה.
חחחחחחחחחחחחח

כך שזה באמת תלוי תרבות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה