** שרשור צהריים 2 היום ה-65 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Kaz12

Well-known member
עם חברות כאלה, מי צריך אויבים. אותו דבר תקף גם לגבי בר.
שרין מבחינתי כבר מזמן לא חברה אמיתית של קאזם. נדבקת לשחף ודניאל ששניהם נגדו וגם נותנת להם לדבר עליו רע לידה. הוא לא היה נותן שידברו עליה רע לידו. חבל שהוא נאמן כל כך למישהי שלא באמת אכפת לה ממנו.

ערן .

Well-known member
לא אוהב את כל ההתעסקות הזו באוכל, לא אוהב שמישהו בבית נשאר רעב, לא אוהב החבאות, לא אוהב הערות על משקל או כמה אכל.
יש מקרים שצריך לשים גבול אבל באמת.

Kaz12

Well-known member
עכשיו שרין מתעלמת מקאזם ומתייחסת אליו מגעיל רק בגלל שהוא "הגן עליה" על טליה כנראה... איכס. מה זה הקנאה החולנית הזאת? גם ככה כבר גרמה לקאזם להתרחק ממנה. לא הספיק לה? רק הורסת לו הכל.

בסדר555

Well-known member
עכשיו שרין מתעלמת מקאזם ומתייחסת אליו מגעיל רק בגלל שהוא "הגן עליה" על טליה כנראה... איכס. מה זה הקנאה החולנית הזאת? גם ככה כבר גרמה לקאזם להתרחק ממנה. לא הספיק לה? רק הורסת לו הכל.
שתתעלם עד שתודח, אשמח אם היא גם תתעלם לי מהשידור

Kaz12

Well-known member
שתתעלם עד שתודח, אשמח אם היא גם תתעלם לי מהשידור
בעיה שלא נראה שנפטר ממנה בקרוב, ובינתיים היא הרסה הכל בשביל קאזם. חבל. רק בגללה הוא התרחק מטליה, ובעקבות ההתרחקות שלו ושל אופק מטליה, דניאל נצמד אליה. גם בתקציב דניאל התחנף לטליה שוב.

Lotarica

Well-known member
הפעם היא ממש צדקה....יש הרבה מדי אגואיסטים בבית האח.שחושבים רק על עצמם...

Lotarica

Well-known member
טליה שתקה הרבה מדי זמן בבית האח...סתמה את הפה גם כשפגעו בה...זכותה המלאה לפתוח את הפה ולומר את דעתה

מכורה וחבל

Well-known member
זכותה כן

אבל הפעם זה לא היה נכון.
אף פעם זה לא נכון
כשמדובר בטליה.

אם טליה היתה עושה ללירן
מה שלירן עשתה לה היום על הטאבלט
כולם היו אומרים שהיא מגעילה

אבל למזלה של לירן שהיא לא טליה.

אז דיי כבר
נמאס...
אבל ממש נמאס.

sashalola

Well-known member
טליה שתקה הרבה מדי זמן בבית האח...סתמה את הפה גם כשפגעו בה...זכותה המלאה לפתוח את הפה ולומר את דעתה
היא לא פותחת פה על אף אחד (מאחורי הגב כן)
רק על אחד היא נהייתה גיבורה ופיה מפיק ערס , עדינה אבל איך אומרים כאן? צ'אחלה בדרכה הענוגה.

לך!

Well-known member
אני לא מצליחה להרגע
יש לי מועקה בגרון
פחות מטליה
אלא בגלל שאני יודעת כמה אופק רגיש
וכמה הוא לוקח ללב
ובטוחה שהוא פגוע
שתיגמר כבר העונה הזאת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה