** שרשור צהריים היום ה84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
אולי לדיירים תהיה משימת התעלמות , ואסור יהיה לגעת בגל ולינור. יחד עם זאת השאלה היא האם דיירי הבית יעמדו במשימה, תום לא ירצה לגעת בגל ? רמי בלינור? אתם יודעים מה גם זהבה תרצה לחבק את גל וגם ג'וזי ירצה לחבק את אחותו הקטנה, גם אורן, אלמוג אהבה אותה וגם קארין למרות שלא ממש חברה, אם תראה את הבנות תרצה לחבק אותן. אז לא נראה לי שמשימת התעלמות מגל ולינור תחזיק הרבה זמן.

מיק83

Well-known member
אולי לדיירים תהיה משימת התעלמות , ואסור יהיה לגעת בגל ולינור. יחד עם זאת השאלה היא האם דיירי הבית יעמדו במשימה, תום לא ירצה לגעת בגל ? רמי בלינור? אתם יודעים מה גם זהבה תרצה לחבק את גל וגם ג'וזי ירצה לחבק את אחותו הקטנה, גם אורן, אלמוג אהבה אותה וגם קארין למרות שלא ממש חברה, אם תראה את הבנות תרצה לחבק אותן. אז לא נראה לי שמשימת התעלמות מגל ולינור תחזיק הרבה זמן.
הם לא יהיו ממש בתוך הבית עם הדיירים

nicknick

Well-known member
לירון אמרה בפרוש שהם יחיו איתם
יחיו בבית, לא יחיו איתם.
למרות שבינינו גם ראינו מספיק פעמים שהקשר בין המילים המדוייקות שאמרו המנחים למה שקרה במציאות מקרי בהחלט.
זה לא סיכון שהם יכולים לקחת בתקופת קורונה, לתת להם לבוא במגע עם מישהו מבחוץ, זה יכול לפרק את העונה.
אפילו רק דייר אחד נדבק, כולם צריכים לחזור הביתה .

אמרו שהן סוג של ינהלו אותם, אני מניחה שזה יהיה דומה למשימה בעונה הקודמת שהביאו מפורסמים שיהיו על תקן האח.
הם דיברו עם הדיירים בחדר האח וברמקולים של הבית נתנו להם כל מיני משימות קטנות והפעלות,
מניחה שזה הכיוון.

fleabag

Well-known member
אז תומי בוי חושב שלארוחה של אתמול צריך להיות משקל
ג'וזי צריך להרגיש חייב להם ,לאורן ,זה העניין?
לא הבנתי

ניצנץ63

Well-known member
אז תומי בוי חושב שלארוחה של אתמול צריך להיות משקל
ג'וזי צריך להרגיש חייב להם ,לאורן ,זה העניין?
לא הבנתי
לאורן יש עוד חוצפה אחרי כל הפעמים שלקח מג'וזי חולצות ובגדים חדשים של מאניה ג'ינס וניכס אותם לעצמו?! כל יומיים הוא מבקש מג'וזי עוד משהו ועוד משהו, איך יש לו חוצפה להתקטנן על אוכל??

מזליקה10

Well-known member
צודקת ג'וזי לארג' איתו תמיד., בהכל.
ואגב ככה עם כולם
מחלק חופשי

באוכל הוא ותום היו בסדר ,הארוחה הייתה לכולם
אבל השימוש בזה להתחשבנות זה האישיו
אורן קטן
וגם חוסר הכרת התודה והתקטננות על סיגריה אחת זו כפיות טובה.
אז פיטים 😶

Droritt

Well-known member
באיזה קטע יהודה מדבר בסבבה עם אורן? הוא לא לימד אותנו שחבר טוב לא הולך לשבת עם מי שהרגע רב עם חבר שלו?

אופה קטנטנה

Well-known member
באיזה קטע יהודה מדבר בסבבה עם אורן? הוא לא לימד אותנו שחבר טוב לא הולך לשבת עם מי שהרגע רב עם חבר שלו?
חחחחח

מה שמותר ליודל, אסור לאחרים.
או למעשה, הוא טרם התארגן על הפרסונה התואמת את דבריו, היא בהטענה.

ariela1612

Well-known member
האויב של החבר שלי - חבר זה יהודה
תמיד שג'וזי רב עם מישהו הוא הולך איתו
רמי, דרור, קארין, ועכשיו גם אורן זה לא חדש

מצב
הנושא נעול.
למעלה