** שרשור צהריים - היום ה19 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.
איך אני אוהבת את הראש הפתוח של ג'קו..זורם כזה
לעומת עומר למשל בטח היה אומר השם ישמור

*עדכון למי שלא ראה: ציפי סיפרה לג'קו וטיטי שהיא דו מינית ונמשכת גם לגברים וג'קו הגיב בהתלהבות ופרגון

merilue

Well-known member
איך אני אוהבת את הראש הפתוח של ג'קו..זורם כזה
לעומת עומר למשל בטח היה אומר השם ישמור

*עדכון למי שלא ראה: ציפי סיפרה לג'קו וטיטי שהיא דו מינית ונמשכת גם לגברים וג'קו הגיב בהתלהבות ופרגון
עולמות שונים לגמרי.
הם ניהלו שיחה בבית? לא ראיתי אותם עדיין יחד בשיחה ..

באמת? השיחה זרמה? הם שניהם נראים לי לא קשורים בכלל ..זא ג'קו ככ אופנ מיינד לעומת עומר שעולמו צר..
זה בעיקר בסגנון שעומר שואל את ג'קו שאלות וג'קו עונה בפירוט או מסביר לו דברים חח
הייתה שיחה אחת מעניינת שעומר שאל את ג'קו שאלות על החיים שלו וככה למדנו עליו דברים חדשים (עבד באיקאה! גר בדליית אל כרמל ומכר תנורים או משהו כזה חח :eek: )

merilue

Well-known member
הייתה שיחה אחת מעניינת שעומר שאל את ג'קו שאלות על החיים שלו וככה למדנו עליו דברים חדשים (עבד באיקאה! גר בדליית אל כרמל ומכר תנורים או משהו כזה חח :eek: )
זוכרת את זה חח אבל הם ישבו כמה אנשים ,ניהלו שיחה כללית כולם..
בגדול אין יותר מידי אינטראקציה בין עומר לג'קו,שיחות אחד על אחד,נכון? או שאני טועה

זוכרת את זה חח אבל הם ישבו כמה אנשים ,ניהלו שיחה כללית כולם..
בגדול אין יותר מידי אינטראקציה בין עומר לג'קו,שיחות אחד על אחד,נכון? או שאני טועה
לא שזכור לי
הם באמת מאד שונים, כמו שכתבתי לא מזמן עומר הוא האנטיתזה של ג'קו חח וגם איך נכתוב את זה בעדינות, אין לעומר יותר מדי שכל :ROFLMAO:

אזרחית שקופה

Well-known member
ג'קו אוטודידקט. יש לו המון ידע בהרבה תחומים. לכן אני מתפלאת שהוא לא מנסה להגשים את עצמו בתחומים אחרים מלבד שירה (שכרגע לא מתאפשר לו) ומתפרנס בעיקר מעבודת כפיים (לא שאני מזלזלת בזה). הוא יכול היה ללמוד ולהתקדם בתארים באוניברסיטה. הוא בחור מאד אינטיליגנטי.

ג'קו אוטודידקט. יש לו המון ידע בהרבה תחומים. לכן אני מתפלאת שהוא לא מנסה להגשים את עצמו בתחומים אחרים מלבד שירה (שכרגע לא מתאפשר לו) ומתפרנס בעיקר מעבודת כפיים (לא שאני מזלזלת בזה). הוא יכול היה ללמוד ולהתקדם בתארים באוניברסיטה. הוא בחור מאד אינטיליגנטי.
לגמרי הוא סופר אינטליגנט! נראה לי אפשר לדבר איתו שעות
אבל יכול להיות שהוא לא רואה את עצמו עושה משהו אחר בחיים חוץ ממוזיקה, הרי הוא מתעסק בזה כל החיים שלו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה