שרשור פרק 8!!

Lust chan

New member
אהא~../images/Emo135.gif

אבל חרג'וקים ממוצעים בני 5 כן
ושאלה- איך בדיוק אקירה יכל להתחיל לשחק גו בגיל -שנתיים-? אנשים לא אמורים רק ללמוד ללכת בגיל הזה? והיקארי לומדת כבר איזה כמה שיעורים ועדיין לא קולטת את הקטע... האם יש כאן רמיזה שתינוק בן שנתיים חכם יותר ממנה?

Hikaru

New member
זה רומז שאקארי לא יכולה להתחרות

באקירה.. היקארו כבר יודע את התשובה.

star_female

New member
כן~ XD

זה מה שתמיד טענתי. XD זה פשוט נראה לי מיותר להדגיש כל פעמ מחדש כמה היקארו בכלל לא שם לב שהיא קיימת, הילדה המסכנה ^^; (יום אחד אני אשים את הפיקון שכתבתי אם אני אמצא אותו ^^;;; )

Hikaru

New member
אקארי היא עוד אלמנט להמחיש את

ה..."נחישות" של היקארו.

star_female

New member
*אקארי

ו...הוא לומד גו בערך ממתי שהוא למד ללכת. אז כן. (למה אפשר לצפות עם אבא כזה? ^^; ) אבל לא נראה לי שאפשר להשוות מישהו לאקירה בגיל הזה... אקארי גם לא ממש לומדת. היא רק נמצאת שם, אני לא בטוחה אפילו שהיא משחקת. ^^;

coral chan

New member
יש דמות אנימה עם נמשים OO;; ../images/Emo210.gif

באמת יש דמות אנימה עם נמשים,חוץ מקוהאקו!!1 אהה~! O:

Meiko

New member
פרק נחמד.

השלושה הללו מעצבנים...
אקירה חמוד מאוד וגם היקארו. סאי חמוד,מעניין אם בתקפה שהוא היה חי הוא היה חביב הנשים. *רואה ת'פלשבק שלו בפרק* אני לא אתפלא אם הוא היה.
וגיליתי עוד משהו! המדובבת של בעלת המועדון הזה לגו,הזאתי שמסיעה את אקירה,איצ'יקאווה-סאן,היא גם המדובבת של קאגומה! שמה: Satsuki Yukino

shui chan

New member
אני חייבת רק לציין P<

היא מדובבת גם את יורואיצ'י מבליצ' ואת צ'ידורי מפולמטאל פאניק
!!!1

liran 1 0 1

New member
עוד משהו

האדם המדובב את אינוישה הוא האדם מדובב את הקירין הבלונדיני הצעיר מ-12 הממלכות(ברח לי השם) *רק ל-YES*

Meiko

New member
אה,את זה אני יודעת מזמן...

ושמו של הקירין הצעיר,אבל לא כ"כ (בן 500) הוא אנקי (Enki) או בשמו כטאיקה-רוקוטה (Rokuta).

PENELO

New member
*~*

סאי גאון שלי *_* XPP צחקתי ממה שהוא אמר XD ו... אקירה *.* .. גאד הוא כזה פאקינג מושלם ! וחכם *_* *מחביאה אותו בארון* ^^" ו... (מנסה לחשוב על דרך לגוון את התגובה שלי לפרק) .. אמ.. היה גשם XP גם בטלוויזיה וגם מחוץ לחלון שלי .____.;;; פרק מדהים *~* כרגיל ^.~

harar8

New member
איזה פרק חמוד ומצחיק!

סאי היה כל מצחיק כשהוא אמר "אם אנשים הולכים על הירח, אז למה מטריות עדיין מטריות?" זה היה כל קורע
והילדים האלו שרוצים להשפיל את אקירה מעצבנים.

XD

אויש, זה הולך ונהיה טוב יותר מרגע לרגע
אוי, איך שהם גדלים מהר! XD אני לא רגילה לזה, רק אתמול היקארו היה שמנמן וחמודי שרק התחיל חטיבה ואקירא עשה לו הפתעה ובא לבקר אותו כשכולו מפותח כ"כ מוקדם...
^__^

shui chan

New member
האמת שבמנה ההתפתחות יותר טובה

השינוי במראה הוא כל כך הדרגתי שלא שמים לב XD

GuliChan

New member
פרק נחמד

הכי מצחיק שהיקארו כל הזמן חושב על אקירה ואקירה על היקארו. יש מצב שהם ילכו יותר רחוק ממשחק גו?

למעלה