שרשור פרידה מKarinDi

KarinDi

New member
time to...

say goodbye! אז זהו, בעוד כמה שעות אני קמה ויוצאת בדרכי אל הבקו"ם, להצטרף לצהלינו היקר...אני הולכת לשרת בבסיס סגור, אז אני כבר לא אהיה פה כל כך הרבה (כמו שאתם יכולים לנחש...). אני מבטיחה לבוא לבקר בסופ"ש ובכלל כמה שיותר...שנתראה בשמחות! אוהבת

pilpelet4u

New member
אם את עדיין רואה אז...

כל שנותר לי לאחל לך זה בהצלחה ! ובאמת שתחסרי לנו פה בפורום !
אין עלייך !!! נתגעגע והמון בהצלחה ! ואל תשכחי אותנו ! גיוס קל...

גם אני רוצה לאחל לך..../images/Emo65.gif

מלאןןןןןןןןןן של הצלחות בטירונות ובצבאאאא!!! אני מקווה שתהני מלאן כמו שאני נהינתי בשירות שלי!
<קולולולולולולולולו- של המרוקאים>
אה.. ואל תשכחי להתגלח..
שלא תקבלי שעות ביציאה או שבת במקרה הגרוע..

skopy

New member
קרין../images/Emo10.gif

הפעם זה לא יעזור אם יגידו לי "אל תבכה אני בוכה בשבילך" לא משנה מה אני אתגעגע אליך. תמיד היית פה לעזר מעולה,גם כשהגולשים "צהלו" לעזרה,תמיד היית מרגיעה אותם. אני מאחל לך בהצלחה בצבא,אין לי כל כך מה להגיד עדיין בצו ראשון לא הייתי,אז אני צעיר. אבל הכי חשוב שתייהי שמחה ותבואי לבקר תמיד בשבתות וחגים. מאחל לך כל טוב, סהר

KarinDi

New member
../images/Emo24.gif תודה ../images/Emo25.gif

תודה תודה על כל האיחולים!!!! כמו שאתם רואים הייתה לי נחיתה רכה מאוד, ואני כבר שוב בבית ומתוכננת להגיע גם ביום העצמאות ובסופ"ש הבא, אז בנתיים אני כאן...למרות שראיתי שיהיה לי קשה להשלים פערים...היום כבר היו שני עמודים חדשים, אבל ניסיתי קצת לגבי מה שעשו/קנו לי לגיוס, שבכל זאת ההודעה תהיה קשורה לפורום: -כמו שסיפרתי כבר, אירגנו לי מסיבת הפתעה ב"מייק'ס פלייס" היה מעולה! -אמא שלי לקחה אותי ליום כיף ב"ספא 2B" ברמת החייל בת"א, היה ממש מדהים! -שתי החברות הכי טובות שלי הכינו לי היום שלט ענק על מעין קרטון שקוף (זה לא באמת קרטון אבל אני לא יודעת איך להגדיר) "כמה טוב שבאת הביתה" עם ציורים של ג'ירפות כמובן :) הן קנו לי פיג'מה, תחתונים, גרביים ותיק קטן כתום עם ג'ירפה...הן גם הכינו לי מכתבים לאוטובוס וגם טבלת יאוש בצורת האותיות של השם שלי. - אח שלי הכין לי מכתב מרגש עם תמונות של כל המשפחה וגם קנה לי תהילים מעור. אחותי קנתה לי פצירה, מספריים ומחזיק מפתחות עם מלאכית. - עוד מתנות: תיק לכלי רחצה+קרמים ותיק איפור (לא ממש חיוני כי כבר קיבלתי) ועוד פיג'מה... -לגבי המתנה שהתייעצתי אתכם, לחברה שלי. בסוף עשיתי לה תיקיה עם "10 עצות להעביר את הזמן" ולכל עצה צורפה גם מתנה: מתכון לכדורי שוקולד, תשבצים שהכנתי, בלוק מכתבים כדי לכתוב לי, מחזיק מפתחות עם תמונה שלי, קופון לקוקטייל חינם באיזה פאב, מפה של הקניון, חוברת "ציורי קסם", טושים, דיסק...היא ממש התרגשה ושמחה! מקווה שלא סבלתפ יותר מידי מהמגילה שלי, שוב המון המון המון תודה על כל הברכות והאיחולים! מבטיחה לבקר כמה שיותר ומתה על כולם!

skopy

New member
וואו איזה מתנות

אני רואה שהחברות שלך והמשפחה אוהבים לתת מתנות אחד לשני. אנחנו שמחים לארח אותך לסופ"ש והחגים. היו כבר שני עמודים חדשים כי מה לעשות אנחנו פורום עמוס
. מסיבת הפתעה,איזה כיף לך!לי אף פעם לא עשו. מקווה שכיף לך בצבא, תהני.

לקרינוש!!!../images/Emo49.gif

בס"ד לקרינוש!!! את מתגייסת לנו היום ודרך האוטובוס תעשי שלום, פה דמעה נוזלת, שם טפטוף, וכל הבנות באוטובוס נראות כמו בקיבוץ. מין אחווה של ביחד,למרות שלא מכירים אבל רק משברים בחיים אותנו מאחדים, ואז הזמן יתחיל לרוץ- חיש ולא יעצור גם אם תרצי- איזה עסק ביש. כי מי יודע בסוף לא תרצי ללכת תחתמי לנו בקבע- "תרצי לנו על מורשת", בשבתות בבית תרצי לחזור כבר לבסיס מה קורה עם החברה,חבל להפסיד. אז איחולים כאלו מוצלחים כבר מזמן לא קיבלת, מאחלת שבאמת יהיה לך שירות נעים ותבקרי אותנו,אל תגידי אין לי זמן!!! סנובית

cami y luly

New member
קרין ../images/Emo7.gif

נתגעגע אלייך!!!
המון בהצלחה לך ותהני כמה שאפשר..

gmaya

New member
קרין החמודה, יו איך הזמן טס...

אל תתני לאף מסגרת לקלקל את הייחודיות שמצאתי בך (עד כמה שהספקתי להכיר). שמרי על עצמך
אני מאחלת לך שפשוף קל ונעים ושיטוס לך הזמן...
* בצבא בטוח תכירי את החבר/בעל הבא... בואי לבקר אותנו כאן בפורום

Vn Rule

New member
נצל"ש!!

אני יודעת שאני הרבה פחות מוכרת בפורום אבל אני מתגייסת עוד שבוע ואני הולכת לעשות קורס של תשעה חודשים ובעקבות כך אני גם מעבירה את הצחשב שלי לאח שלי אז אני לא אהיה כאן כמעט ומי יודע אם הוא לא יהרוס לי את המחשב ואז בכלל לא אהיה לי מחשב אני גם רוצה פרידה הולמת.... תודה :)

Vn Rule

New member
וכמובן

קרין, ביי לך תהני כמה שאת יכולה מהגוף המטומטם העונה לשם צבא ותנצלי אותו כמה שאת יכולה :)

KarinDi

New member
בהצלחה!!!

גם לך!!!! שיהיה לך כיף ושיתחיל לך טוב כמו שלי ושיהיו איתך בנות מקסימות וכיפיות! הכי הכי חשוב, תבואי בגישה טובה ואל תחפשי כל הזמן איפה הצבא דופק אותך (כי תמצאי בקלות...). תאמיני שיהיה טוב אז יהיה טוב. 9 חודשים קורס??? וואו לאן את הולכת? בכל מקרה המון המון בהצלחה!!!!

shirleyrozental

New member
../images/Emo24.gifקרינוש

אני רוצה לאחל לך המון הצלחה בשירות שלך ואל תדאגי... אומרים שדווקא בבסיס סגור יותר כיף... אני מקווה שתהני ותמצאי חברות טובות ושתעברי את הזמן בכיף ובקלות... אני כבר מתגעגעת!!! ואל תשכחי אותנו פה!!!

קרין...

המון בהצלחה
את תהיי ממש ממש ממש חסרה לפורום... ואין מה להוסיף פשוט נתגעגע...

slim_girl

New member
נתגעגע! ../images/Emo4.gif../images/Emo24.gif

קרייייייין!!! את תחסרי המון... :( עזרת לי ולכולם המון בהרבה סבלנות ותושייה :) תודה רבה על הכללללל!!! גיוס נעים שיהיה! :) תבקרי הרבה!

pachanga

New member
יאאאאא ../images/Emo24.gif

תני חיבוק לאמאאאאאאא
נשמה שיהיה לך במזל טוב שיפשוף נעים כמו שאומרים היום
גם לי מגיע מזל טוב שסגרתי אולם ותאריך לחתונה איזה כיףףףףףףף יו אני לא מאמינה שאני מתחתנת

ShirShir

New member
../images/Emo57.gifבהצלחה בדרכך החדשה../images/Emo70.gif

המווווווון בהצלחה!!! מחכים לביקורך הבא!!!!! מחזיקים לך אצבעות!!!!!

למעלה