שרשור פוסט (כי לא ראיתי שיש
)

RacheLeob

New member
תודה

התמונה ניצלה בשניות האחרונות לחייה, יהי זכרן של דומותיה ברוך

טאקית24

New member
איזה בובה מתוקה!

אם את לא מתכננת ילד נוסף בשנתיים הקרובות ומעלה, שימי התקן. הרבה פחות כאב ראש. אני הייתי עם התקן רגיל כי אסור לי גלולות בגלל בעיות של קרישיות או כל דבר עם הורמונים. החזיק יפה 3 שנים בלי שום סיבוכים, מחזורים אותו דבר כמו לפני וברגע שהוצאתי אותו נקלטתי תוך חודשיים להריון.. בהתחלה היינו עם קונדומים, עד שבגיל חצי שנה נקלטתי להריון שלשמחתי נפל אבל היום לא מוכנה לקחת את הסיכון וחודשיים אחרי הלידה הקרובה (תאומות) מתכננת לשים התקן. שקט נפשי..

דפידולה

New member
אויש, איזו בובית מהממת

עם כזאת מתוקה, מי צריך אמצעי מניעה.... ישר עוד אחד
סתםםםםם.... לא לאכול אותי
אני באופן אישי ממליצה על התקן ושווה לשקול דווקא את הרגיל, לא ההורמונלי אין לו תופעות לוואי, הוא אינו מפריש הורמונים לגוף ואינו מפריע הנוחיות הגדולה ביותר, היא שאת לא צריכה לזכור לקחת גלולה בכל פעם, ובלי כל תופעות הלוואי של הגלולות.

Yifatule

New member
לא מנסיון אישי

אבל אני מכירה מישהי שנכנסה להריון עם התקן ועוד מישהי שההתקן גרם לה לזיהום ברחם. אותי אישית מפחיד להכניס לרחמי היקר חפץ קבוע.

לא יודעת

אני לא מבינה כלום בהתקן אבל כל דבר שמחדירים ככה נראה לי מפחיד. את יכולה קצת להסביר? אנחנו בונים כרגע על קונדומים ונראה מה יהיה בהמשך.

תודה לעונות החביבות

אני עדיין מבולבלת!! חחח התוצאה היא להחליט בין לדחוף לעצמי הורמונים/ או לדחוף לעצמי נחושת... לא בחירה קלה.. אגב השמ"פ נשמע אחלה דבר בתיאוריה אבל אני מכירה את עצמי ואת העיקביות שלי וזה לא יעבוד באמת
יש לי שבועיים להחליט, מחכה להארה...

astrid2

New member
פיץ הקטן עבר את הברית בשלום!!

סוף סוף עברה הברית והלילה שאחריה... דווקא לא היה נורא, קיבל זריקת הרדמה, אקמולי וציצי... שקט יחסי. הפעמים היחידות שהוא בוכה זה כשמחליפים לו חיתול (וגם שופכים בטעות חצי בקבוק פראפין על הבולבול הקטן והמושלם שלו
) והמוהל גם היה אצלנו עכשיו כדי להוריד לו את התחבושת, ואמר שהכל תקין
הדבר היחיד שביאס אותי זה ששכחנו לתת לו שם שני... אחרי הלידה אבא שלי אמר לי שהוא בדק וחקר וכדי לתת לעילם "אנרגיות טובות" אני צריכה לתת לו שם שני. למרות שניר בעלי ממש לא היה בעניין ("שיקרא לו איך שהוא רוצה, זה לא יהיה בתעודת זהות") החלטתי לא לעשות ג'ינקס ולתת לו שם שני (מה כבר יכול לקרות) והשמות היו כלהלן: אליהו (פוי) מרדכי (בעע) שלמה
ידידיה
(הייתי דלוקה על מישהו בבני עקיבא עם השם הזה) אבל בסופו של דבר בלחץ הברית והכל שכחנו מזה לגמרי, וכשהמוהל שאל מה השם אז כולם צעקו לו "עילם, עילם" וכך נותר השם השני בצד... אבל לא נפטרנו מזה בקלות כל כך
אבא שלי אמר שהוא יעלה לתורה בשבת ויכריז על השם השני בכל זאת. נו, שוין.

astrid2

New member
נכון??

והוא כזה מתוק, נהיה רגוע... נראה לי שהוא עושה את המעבר מ"תינוק רגיש" ל"תינוק מלאך" על פי הלוחשת...

חברה שלי סימסה לי אם יש לי את הספר

ומאז לא שמעתי ממנה, אבל אם אני אצטרך לחכות לה יצמחו לי שני זקנים, לא אחד...

astrid2

New member
הוא נחמד

אבל היועצת הנקה שלי אסרה עליי לקרוא את הפרק שנוגע להנקה. היא אומרת שהוא מחרב הנקות...

באמת?

אוקיי טוב לדעת... כולם אמרו שבקבוק/ מוצץ יחרבו את ההנקה ובינתיים היא לוקחת את שלושתם (ציצי, בקבוק ומוצץ) בלי להתבלבל מגיל 0 כמעט...

astrid2

New member
כן, גם אצלי...

הצלחתי להניק למרות שהוא עם מוצץ מיומו הראשון (נתנו לו בתינוקייה) בקבוק אני לא מקרבת אליו בדיוק בגלל החשש הזה... מה שכן- בהתחלה הוא לא היה מוכן לקחת את המוצצים שקניתי לו, אלא רק את המוצץ המסריח של הבית חולים! אז פילחתי להם 2 ליתר ביטחון... אח"כ הצלחתי להעביר אותו ל"מוצץ לסרבנים" (גאוני!) אבל הוא לא כל כך עקבי לגביו, לפעמים מוצץ אותו כמו מגי סימפסון, לפעמים יורק לי אותו בפרצוף... אוף, איזה מוזרים הם כשהם קטנים.

חחחחח
מסכימה!

זה לא פשוט כשהם קטנים (רצינו לנקות את הבית היום והספקתי לנקות איזה מראה, אולי). אגב, גם לי המוצץ מהתינוקייה עבד כמו קסם אבל היא התרגלה לשאר המוצצים אחרי כמה זמן. אגב, כשהוא יורק, ניסית להחזיר כמה פעמים? לפעמים היא לא רוצה אבל אני מחזירה ואז אחרי כמה פעמים היא מתלהבת כאילו היא מצאה אוצר. אצלנו הוא כל הזמן "נופל" לה למרות שהיא נראית כמי שמוצצת בשקיקה (פותחת את הפה כל כמה זמן והופ הוא נופל והיא מתחילה לבכות והיא עושה את זה 20 פעם בשעה ואני מתחרפנת)... מעניין אם יש מה לעשות בעניין...

למעלה