** שרשור ערב היום ה93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
הרי לא משנה מה גוזי היה בוחר מישהו היה נעלב אז כרגע זה מה שיש עם רמי ירצה לתת לו להסביר את עצמו סבבה ואם לא אז לא
אני חושבת שהציפיה של רמי לא ריאלית. כלומר, הם לא חברים קרובים,
הם התקרבו רק לאחרונה, ויותר בגדר מסתדרים.
מוזר שרמי הגיב כך

קליאו22

Well-known member
האמת שלא ברור למה ג'וזי כלל את תום בחמישיה - תום ורמי זו לא אותו צימוד שמרעיל עליו?! רק היום בבוקר היה בינו לבין תום עוד ריב לא?!
יכול היה לשים גם חדש כמו דניאל או אורן

מיק83

Well-known member
האמת שלא ברור למה ג'וזי כלל את תום בחמישיה - תום ורמי זו לא אותו צימוד שמרעיל עליו?! רק היום בבוקר היה בינו לבין תום עוד ריב לא?!
לא רצה לשים חדשים כדי שכל אחד לא יפגע ..

אופה קטנטנה

Well-known member
לא צריך לשרוף את כל המועדון.
לאט, לאט

dorya

Well-known member
היחיסים של תום וג'וזי הם חם קר, הם עודדו אחד את השנייה כשהיה צריך והם גם התווכחו ורבו... כנראה שג'וזי זוכר לו את הטוב..

nicknick

Well-known member
אני חושבת שבסופו של יום על אף כל המריבות וההתלקחויות שלהם, יש סוג של נאמנות מסויימת בין תום לג'וזי.
הם מכירים מבחוץ , מסתובבים עם אותם חברים, גל היא חוט מקשר ביניהם.
יש דעות רבות אם הם אוהבים באמת אחד את השני או לא....
לדעתי בבסיס שלהם הם כן שומרים פינה בלב אחד לשני,
גם אם לא אהבה או חברות עמוקה, משהו שמכבד את ההיסטוריה וההיכרות ביניהם ושומר אמונים לבסיס ממנו הם מגיעים.
לא אתפלא אם ביציאה מהאח הם יבלו יחדיו .
לראייה הם גם לא העמידו אחד את השני להדחה גם בזמנים בהם היו מריבות של ממש וכשלא דיברו.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אני חושבת שבסופו של יום על אף כל המריבות וההתלקחויות שלהם, יש סוג של נאמנות מסויימת בין תום לג'וזי.
הם מכירים מבחוץ , מסתובבים עם אותם חברים, גל היא חוט מקשר ביניהם.
יש דעות רבות אם הם אוהבים באמת אחד את השני או לא....
לדעתי בבסיס שלהם הם כן שומרים פינה בלב אחד לשני,
גם אם לא אהבה או חברות עמוקה, משהו שמכבד את ההיסטוריה וההיכרות ביניהם ושומר אמונים לבסיס ממנו הם מגיעים.
לא אתפלא אם ביציאה מהאח הם יבלו יחדיו .
לראייה הם גם לא העמידו אחד את השני להדחה גם בזמנים בהם היו מריבות של ממש וכשלא דיברו.
לא מדיוק תום העמיד את גוזי בשבוע השלישי וגוזי העמיד אותו שבוע לפני

צופהבאחהגדול

Well-known member
רק אותי מעצבן שמרמי של אתמול היום צריכים לצפות באבא כמי במצחיקול רמי ולתת לעוז את הכח לשנות מחשבה. לא מבינה איך לא עף.
ועדת אתיקה ...... זו ועדה? איך בכלל נכנסו דייויד אלימלך יהודה ורמי לתוכנית?

מצב
הנושא נעול.
למעלה