** שרשור ערב היום ה93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
חולקת עליך
\אני ראיתי עלבון גדול מאוד
אישי
חשב שג'וזי והוא בסטיז והם לב אל לב
לא זה לא רמי נעלב שהוא בחר בקארין כי יודע שהיא צבועה עם גוזי וליכלכה עליו והגיעה אפילו לרמות מביכות כלפי גוזי כמו ביום שישי אחד הולך להחליף בגדים אחרי האוכל ואז היא אמרה לדרור כמה בגדים הוא מחליף מזה אסטרגיה זה מביך ודבילי ובטוח היה אפילו יותר דברים גרועים שהיא אמרה עליו מאחורי הגב ולכן מבחינת רמי זה צביעות

צופהבאחהגדול

Well-known member
לא זה לא רמי נעלב שהוא בחר בקארין כי יודע שהיא צבועה עם גוזי וליכלכה עליו והגיעה אפילו לרמות מביכות כלפי גוזי כמו ביום שישי אחד הולך להחליף בגדים אחרי האוכל ואז היא אמרה לדרור כמה בגדים הוא מחליף מזה אסטרגיה זה מביך ודבילי ובטוח היה אפילו יותר דברים גרועים שהיא אמרה עליו מאחורי הגב ולכן מבחינת רמי זה צביעות
קארין אמרה בכזו נחרצות וחותמת של דרור וממש עבדו קשה עליו למרות שלא היה צריך הוא יכול לשנות סיטואציות כאילו הוא אסטרטג על הלכו כמו טווסים בחדר כן קארין הייתה באמת איומה. באמת. לא חברה אוייבת גדולה . אבל ג'וזי שם את זה בצד למען יחסים תקינים בבית. מה הוא רוצה ? אתה עוד מצפה למשהו? מיררת לו אתה והחונטה את החיים.
אורן ותום אמרו אם גל עפה גם הוא יכול לעוף . במרומז.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
קארין אמרה בכזו נחרצות וחותמת של דרור וממש עבדו קשה עליו למרות שלא היה צריך הוא יכול לשנות סיטואציות כאילו הוא אסטרטג על הלכו כמו טווסים בחדר כן קארין הייתה באמת איומה. באמת. לא חברה אוייבת גדולה . אבל ג'וזי שם את זה בצד למען יחסים תקינים בבית. מה הוא רוצה ? אתה עוד מצפה למשהו? מיררת לו אתה והחונטה את החיים.
אורן ותום אמרו אם גל עפה גם הוא יכול לעוף . במרומז.
ולכן לרמי זה נראה צבוע ואני מבין אותו כי הוא יודע כמה נמוך קארין ירדה בליכלוכים על גוזי ואני מבין אותו
אני חושב שגוזי לא מבין כמה נמוך היא ירדה בליכלוכים עליו

קליאו22

Well-known member
לרמי מותר הכל, הוא בטוח שהוא חזק בחוץ בגלל שנשאר ושומרים עליו כל הזמן, האח הגדול בכיס שלו, קילל כאוות נפשו בלי לקבל אזהרה אחת לאורך העונה, העיפו את שנוא נפשו. ג'וזי מבחינתו היה צריך לפסוח גם על עצמו לחמישיה ומה פתאום ג'וזי קיבל לבחור, למה לא רמי?! :poop:

ראש גזר 6789809896

Well-known member
נו באמת
רמי לא סובל את ג'וזי
חושב שהוא שחקן ותו לא
ישרו את ההדורים בניהם לא מעבר
אני רואה אחרת במקרה הזה לגבי רמי כמו שאמרת פה לפני כמה ימים גוזי הוא לייקבל קשה לשנוא אותו כמו את יהודה ולכן אני מאמין שיש לרמי איזה משהו עם גוזי יש להם תחומי עניין משותפים ועוד דברים

Goneril 4444

Well-known member
אני רואה אחרת במקרה הזה לגבי רמי כמו שאמרת פה לפני כמה ימים גוזי הוא לייקבל קשה לשנוא אותו כמו את יהודה ולכן אני מאמין שיש לרמי איזה משהו עם גוזי יש להם תחומי עניין משותפים ועוד דברים
נכון והם פיתחו שיח יפה ומכבד עדיין מתחת לפני השטח שניהם סולדים האחד מהשני זו דעתי,

Goneril 4444

Well-known member
אני לא חושב ככה רמי סלד רק מיהודה ועם דרור לא היה מנפח לו את הראש על גוזי הם יכלו להיות חברים
מעניין.. אולי אני טועה
אני מרגישה שרמי הוא מהסוג שנוטר טינה לא משחרר באמת רק על פניו
הוא לא באמת סלח לג'וזי (ואכן היתה זו אמירה קשה מאוד ) הכל השתנה בלילה של התקף החרדה
אני לא נגד רמי דרך אגב יש בו דברים שאני אוהבת ואני בעיקר חושבת שהוא ממש לא מתאים לתוכנית ועושה לעצמו רק נזק

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מעניין.. אולי אני טועה
אני מרגישה שרמי הוא מהסוג שנוטר טינה לא משחרר באמת רק על פניו
הוא לא באמת סלח לג'וזי (ואכן היתה זו אמירה קשה מאוד ) הכל השתנה בלילה של התקף החרדה
אני לא נגד רמי דרך אגב יש בו דברים שאני אוהבת ואני בעיקר חושבת שהוא ממש לא מתאים לתוכנית ועושה לעצמו רק נזק
זה משהו אחר גם אני לא חושב שהוא מתאים לתוכנית

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לא נכון. אמר לתום כאילו בצחוק: "איך אומרים הפחים נמשכים זה לזה?" ותום מתקן אותו ואומר: "הפכים" ורק אחר כך הבין שהוא מתכוון אליהם ואמר אצלהם זה יותר חרא נמשך לחרא".
טוב לא ראיתי לא רוצה לרשום סתם אבל גם אם אמר אז מה

מצב
הנושא נעול.
למעלה