** שרשור ערב היום ה53 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מלחיה123

Active member
כן אה. איזו בושות הוא עושה לעצמו. צופה התנצלות פומבית כשיצא מהבית. סתם ניחוש.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
חברי הפורום
אני מתנצלת מראש אם שרשורים יפתחו קצת יותר באיחור...
אם אנעל קצת יותר מהר או אשכח להודיע על שרשור חדש...

כמו שאתם רואים הטראפיק מטורף....ואני לבד על הפורום עד להודעה חדשה...
עדינה היקרה שלי לא מרגישה טוב

אז מראש אני מתנצלת.

ואנא - אם פספסתי הודעה שאינה ראויה להיות בפורום - דווחו בבקשה...
יש מצב טוב שלא אצליח לקרוא את כלל ההודעות.

תודה ושוב מתנצלת מראש
מרי.

ariela1612

Well-known member
חברי הפורום

אז מראש אני מתנצלת.

תודה ושוב מתנצלת מראש
מרי.
רפואה שלמה והחלמה מהירה לעדינה |לב|

eran191

Well-known member
חברי הפורום

אז מראש אני מתנצלת.

תודה ושוב מתנצלת מראש
מרי.
רפואה שלמה לעדינה

רינו21

Well-known member
כואב לראות את ג'וזי כבוי
החרם מורגש מאד
הוייב קשה
מתיש למצוא את הכוחות בעצמך להיות אתה השמח המצחיק שיש לו מיליון נושאי שיחה מעניינים לדבר עליהם כשאין שום פרטנר
ויהודה ודרור החופרים משתלטים במוחצנות המוגזמת שלהם

merilue

Well-known member
כואב לראות את ג'וזי כבוי
החרם מורגש מאד
הוייב קשה
מתיש למצוא את הכוחות בעצמך להיות אתה השמח המצחיק שיש לו מיליון נושאי שיחה מעניינים לדבר עליהם כשאין שום פרטנר
איזה חרם עוד פעם
עכשיו גם הוא בחרם?
מי עוד בחרם,שאהיה מעודכנת
יהודה ג'וזי..מי עוד?

merilue

Well-known member
יהודה בחרם גלוי
ג'וזי בחרם סמוי
מרכלים עליו אינסוף מאחורי הגב ומולו או שמתעלמים או צבועים
אה יש גם סוגים של חרם
גלוי,סמוי

רינו אפ אחד לא בחרם בבית,באמת
אם זה חרם אז אין לי מושג מהו חרם
חרם זו מילה קשה,עבורי בכל אופן
מה שקורה בבית זה לא חרם אפילו לא קרוב

לדעתי 2 הדיירים שעברו חרם בבית האח הוא שי חי והדיירת ליאם רז

פה זה לא בורדל1

Well-known member
כואב לראות את ג'וזי כבוי
החרם מורגש מאד
הוייב קשה
כתומך של ג'וזי, אין חרם.
אם ג'וזי או יהודה יפנו לכל דייר בבית הם יענו לו (מלבד רמי שיענה להם בקרירות).
פשוט יש את קארין רמי דרור ולינור שלא מפסיקים לרכל ולהסית כנגד ג'וזי.
אבל הוא בגמר, שיתפוצצו.

Moiya_1

Well-known member
כתומך של ג'וזי, אין חרם.
אם ג'וזי או יהודה יפנו לכל דייר בבית הם יענו לו (מלבד רמי שיענה להם בקרירות).
פשוט יש את קארין רמי דרור ולינור שלא מפסיקים לרכל ולהסית כנגד ג'וזי.
אבל הוא בגמר, שיתפוצצו.
עד לרגע זה לדעתי הוא גם הזוכה בגמר

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אז קוראים להם לאח הגדול.
תחילה לינור הייתה, עכשיו דרור.
כנראה מעמידים להדחה, או שאומרים להם את מי הם רוצים להדיח כחלק מההדחה הפיקטיבית

LIly845

Well-known member
לקראת החדשים - תמונת מצב שלי:

אחת מעל כולן וכולם - גל. דמות מאוד עגולה מבחינתי גם בוגרת אבל עדיין ילדונת במצבים מסוימים. רגישות גבוהה אבל גם מקרים עם פחות טאקט. דעות אבסולוטיות אבל גם יודעת לנמק אותן. כיף לראות אותה מאושרת על המסך, וגם לנסות להבין אותה כשהחיוך פתאום יורד.
אוהבת מאוד אבל במקום השני - ג'וזי. רגיש, מכיל, חסר טאקט לפעמים אבל בגלל אימפולסיביות מסוימת שאז הוא נורא מצטער עליה, אבל אח"כ הוא גם אוכל את עצמו על הדברים האלה. איך אפשר שלא להתאהב בך?
אוהבת - תום. אוהבת שהוא גם תומך ורגיש, לא רק לגל אלא גם לאחרים, למשל היו מקרים בתקופה הקשה של לינור שהוא תמך ועודד אותה. הוא רגיש לא רק לעצמו וזה יפה לראות. חיוך כובש (אבל תסלחו לי המאוהבות בעיני הוא יפה בעיקר כשהוא מחייך או לפני המשדרים כשהוא מתארגן ונראה סוף, אבל יש מצבים שהוא נראה לי מאוד מבוגר וגס).
זהבוש - כ"כ טהורה, נקייה. גם כשהיא שומעת את הרכילויות של האחרים היא שקטה ולא סופגת את זה. היא דמות אם לגל, ג'וזי בעיקר אבל גם לאחרים. לא הכרתי יותר מידי את המוזיקה שלה לפני אבל האישיות שלה קנתה אותי.
לא פה לא שם -
ליאור. לא אוהבת שהוא לא חושף את עצמו ופתוח. הוא מאוד מחושב ולכן גם משעמם. אבל אני אוהבת שהוא הרבה פעמים לא נותן לרכילויות של אחרים להשפיע עליו. מה שכן, הוא די צבוע בהתנהגות שלו לגל. אם הוא לא אוהב ולא מתחבר לדמות שלה אז שיהיה ישיר ולא ידבר עליה סרה ואז ילך לספר שהוא אוהב אותה בפניה. לא אכפת לי כרגע אם הוא ישאר אבל לא אהיה עצבה אם יודח (אולי רק בשביל גוזי).
קארין - היא מבחינתי מתקדמת צעד קדימה ואז שני צעדים אחורה. לא מאוד אוהבת אותה כי היא המרכז וקשה לה לראות אחרים, אבל גם מעט מרחמת על כל החוסר ביטחון שלה. היא צריכה את הפרגונים בשביל להרגיש שייכת ומאושרת. היא לא חלולה לדעתי כמו שלא פעם כתוב פה, אלא היא מאוד מחושבת ורואה את הסיטואציות (תרתי) קולטת אותן ואת האנשים אבל לא מגיבה ישר. היא היתה רוצה להיות מלכת הכיתה אבל זה לא כך ולעיתים הביץ' יוצאת לה בגלל זה - יחד עם החיוך התחמני. מה שכן, היא מאוד יפה, לבושה יפה ואת זה אי אפשר לקחת ממנה.
לינור - בעיקרון - כבר לא מחבבת אותה. היא שניה מלרדת לקטגורית "די תודחו כבר" אבל אני די מרחמת עליה. היא בבית לא באמת מצאה את מקומה, לפחות לא כמו שרצתה, קצת כמו קארין. היא מאוד רצתה להשתייך וגם מפה נובע הזגזוג, הצביעות והלכלוכים שלה. חבל...
די תודחו כבר - דרור - איך ממקום שני מבחינתי הפכת למקום אחרון בערך? בהתחלה ההבחנות שלך היו בול - אבל רק כלפי מי שאתה אוהב. צחקתי ונהניתי ממך. היום אני כבר לא צוחקת גם אם זה מצחיק. ושאני לא אדבר על השירה הבלתי נסבלת.
רמי - עד לפני שבועיים השיחות שלו מאוד עניינו, היה דמות טובה למרות לינור. ואז לפני שבועיים התחיל קצת יותר מידי להיות קטנוני ולהסית נגד ג'וזי אבל רציתי עד לפני שבוע שישאר בכל זאת כי גל אוהבת אותו. אבל לפני שבוע זה השתנה כששמתי לב ש-95 אחוזים מהשיחות שלו זה ג'וזי ג'וזי ג'וזי או יהודה יהודה יהודה וללא הפסקה. הקטנוניות הזאת מאוד הורידה לי ואני כבר לא יכולה לשמוע או לראות אותו על המסך.
חי בסרט - יהודה. חבל הייתי רוצה לראות את הדמות האמיתית שלו. אולי היה מתנהג הרבה יותר טוב והיה מעניין. כרגע הדמות שלו שנואה, אבל בגלל שזו דמות וזה משחק לא כתבתי קטגוריית "שנואים" וגם לא משתייך לתודחו כבר כי תמיד צריך את האנטי גיבור שישאר לגיבור\ה.

חפרתי, סליחה. בייי

נערך לאחרונה ב:

ghost whispers

Well-known member
וליאור בחר לדבר עם גל לאחר שנכנס לחדר האח להעמיד להדחה ,
גל הפעם תהיה מועמדת יחד עם יהודה וגוזה וליאור , מקווה שגל תתעורר ותראה יותר נוכחות בבית

שרלוטה1

Well-known member
וליאור בחר לדבר עם גל לאחר שנכנס לחדר האח להעמיד להדחה ,
גל הפעם תהיה מועמדת יחד עם יהודה וגוזה וליאור , מקווה שגל תתעורר ותראה יותר נוכחות בבית
השבוע זאת הדחה פיקטיבית בה יוציאו את יהודה ויחזירו אותו עם החדשים ותיראו מופתעים..

מצב
הנושא נעול.
למעלה