** שרשור ערב היום ה-84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

shesai

Well-known member
שניר - אני רוצה לאכול כמו שצריך לא לרדת ברמת איכות חיים שלנו
סתיו - אתה יכול לעלות במדרגות ללכת הביתה ולאכול כמה שאתה רוצה
אני על הרצפה🤣🤣🤣🤣
רמת איכות חיים
איכות וחיים, שתי המילים המדוייקות לבית הקסום בנווה אילן

בלנקה המקורית

Well-known member
שניר - אני רוצה לאכול כמו שצריך לא לרדת ברמת איכות חיים שלנו
סתיו - אתה יכול לעלות במדרגות ללכת הביתה ולאכול כמה שאתה רוצה
היא אלופה
הבא שקולד פמפלט,
אני פותחת לו שרשור נפרד,
שיעלה על הפודיום, וישא נאום חוצב אותיות,
אבוא למחוא כפיים.
מה זה פמפלט?

אופה קטנטנה

Well-known member
מנשר, מניפסט, מגילה.
:)

פשוט כש הפורום בתנועה ערה, וקצב קלידת ההודעות
בקצב ירי מאג, זה בלתי אפשרי לקרוא.

misscarter

Well-known member
מישהו יכול להסביר לי מה לעזאזל קרה בין ליאל לחבו שעכשיו הוא מצדד בסתיו שנואת נפשו?

לאה133

Well-known member
מישהו יכול להסביר לי מה לעזאזל קרה בין ליאל לחבו שעכשיו הוא מצדד בסתיו שנואת נפשו?
אתמול הוא בכה ואמר שרוצה לבקש סליחה בסתיו, הוא מרגיש שירד עליה יותר מידי ועשה נזק, אתמול היו דיבורים, כנראה שנרמז שם שהם מתעללים בסתיו או משהו בדומה. ליאל רב עם שי ושניר, וזה מספיק שהוא יעבור צד

misscarter

Well-known member
אתמול הוא בכה ואמר שרוצה לבקש סליחה בסתיו, הוא מרגיש שירד עליה יותר מידי ועשה נזק, אתמול היו דיבורים, כנראה שנרמז שם שהם מתעללים בסתיו או משהו בדומה. ליאל רב עם שי ושניר, וזה מספיק שהוא יעבור צד
על מה הוא רב?

לרה5

Well-known member
שי העמידה את ליאל להדחה אתמול
משם הכל הדרדר
היום שי ושניר התהפכו על ליאל
היה ריב
מאז הם אויבים

וכש היה ריב על הטאבלט בין סתיו לשי והיתה הצבעה-ליאל היה בצד של סתיו ונגד שי כמובן

tarimulu

Well-known member
מה לדעתכם סתיו תעשה בתקציב? בלי דרמה? תקציב סבבה שעובר בשקט ובשלום? או צרחות ובלאגן וריבים?
ומה תומכי סתיו מעדיפים שיקרה?

מבחינה טלוויזיונית אם היא לא עושה דרמה זה כאילו גם היא שינתה התנהגות ואז הכל הרמוניה ושלום ושלווה
סביר שעוז רוצה שהיא תעשה בלאגן

אם היא עושה בלאגן אז אברהם יגיד "אמרתי לכם" ושוב יכעסו עליה ושוב הבית נגד סתיו מה שלכאורה פחות עדיף למצבה הנפשי אחרי שנגר עזב

אם היא עושה הכל רגוע ונורמלי אז כביכול היא כבר לא סתיו וזה יהיה משעמם אבל יתרום לרוגע מול שאר דיירי הבית

misscarter

Well-known member
מה לדעתכם סתיו תעשה בתקציב? בלי דרמה? תקציב סבבה שעובר בשקט ובשלום? או צרחות ובלאגן וריבים?

מבחינה טלוויזיונית אם היא לא עושה דרמה זה כאילו גם היא שינתה התנהגות ואז הכל הרמוניה ושלום ושלווה

אם היא עושה בלאגן אז אברהם יגיד "אמרתי לכם" ושוב יכעסו עליה ושוב הבית נגד סתיו מה שלכאורה פחות עדיף למצבה הנפשי אחרי שנגר עזב

אם היא עושה הכל רגוע ונורמלי אז כביכול היא כבר לא סתיו וזה יהיה משעמם אבל יתרום לרוגע מול שאר דיירי הבית
דווקא לדעתי היא תעשה בסדר כדי להראות שהיא לא רק רעש וצלצולים אלא דמות מורכבת אבל קשה לדעת. מאוד תלוי מה יהיה מחר וברביעי בבוקר.

בסדר555

Well-known member

גם אין הרבה מקום לטעויות תקציב ענק
סתם רבים איתה

גם בתקציב הקודם עם החמש היחידה שחשבה בהגיון שצריך להזמין רק לחמש וכל אחד יתפנק
במקום זה הזמינו לכל הקבוצה וחצי נזרק

מצב
הנושא נעול.
למעלה