** שרשור עדכונים,קישורים ושאר ירקות **

מצב
הנושא נעול.
אתמול הייתי בהשקה של המוצרים החדשים של ירדן אדרי עם המון סלבים ילדודס כאלה שאני לא מזהה (נניח, אני יודע משמיעה מי זו אלין כהן, אבל לא אזהה אותה במסדר זיהוי). היו שם גם המון אנשים שתזהו ודיברתי כמעט עם כולם:
1. ירדן אדרי, חיים שלי היא.
2. אודליה סוויסה
3. אסיף (מה שם המשפחה?)
4. שי מיקה יפרח
5. אביבית בר זוהר
6. איציק זוהר (וארוסתו)
ממש בסוף הגיעו מלא מהתקופה האחרונה:
7. בן זיני
8. לינור סביניק (בתלבושת הגיונית הפעם, אפילו סטייל מוצלח)
9. תום חיימוב (גבוה משציפיתי)
10. גל גברעם

ירוקה מהכרמל

Well-known member
אתמול הייתי בהשקה של המוצרים החדשים של ירדן אדרי עם המון סלבים ילדודס כאלה שאני לא מזהה (נניח, אני יודע משמיעה מי זו אלין כהן, אבל לא אזהה אותה במסדר זיהוי). היו שם גם המון אנשים שתזהו ודיברתי כמעט עם כולם:
2. אודליה סוויסה
3. אסיף (מה שם המשפחה?)
4. שי מיקה יפרח
5. אביבית בר זוהר
6. איציק זוהר (וארוסתו)
7. בן זיני
10. גל גברעם
אם אודליה לא היתה הולכת להישרדות ( אם אני לא טועה..) היה מתאים לה להיכנס לעוד סיבוב. היא טיפוס...
גם לאורה בלי איציק, מותק מצחיקולה...הייתי שמחה לראות אותה בכניסה הזאת

אם אודליה לא היתה הולכת להישרדות ( אם אני לא טועה..) היה מתאים לה להיכנס לעוד סיבוב. היא טיפוס...
גם לאורה בלי איציק, מותק מצחיקולה...הייתי שמחה לראות אותה בכניסה הזאת
אודליה היא פספוס של כניסה ראשונה. אין הרבה כאלה (ולא, אורן אסידו ממש לא כזה) אבל יש כמה אנשים שלגמרי היה מגיע להם כניסה ראשונה במקום שניה כדי למצות את הפוטנציאל. אבל רשת BE רשת.

לאורה בכלל מישהו שהיה מענין לראות מסתדרת לבד. אני חושב שלמרות השפה היא היתה מצליחה לא רע בכלל.

nicknick

Well-known member
אודליה היא פספוס של כניסה ראשונה. אין הרבה כאלה (ולא, אורן אסידו ממש לא כזה) אבל יש כמה אנשים שלגמרי היה מגיע להם כניסה ראשונה במקום שניה כדי למצות את הפוטנציאל. אבל רשת BE רשת.

לאורה בכלל מישהו שהיה מענין לראות מסתדרת לבד. אני חושב שלמרות השפה היא היתה מצליחה לא רע בכלל.
אודליה בסך הכל אישה מעניינת ונחמדה, הצחיקה אותי לא פעם ובישלה נפלא. אני מבינה למה רושמים עליה שהיא דמות של כניסה ראשונה.
הבעיה היחידה שלי זה הרעש....כמה רעששששש. היא גרמה לי לעבור למצב השתק כמעט תמידי.
היא אחלה דמות למשדרים הערוכים כי היא מביאה עניין, אבל חווית הצפייה בלייב היא אחרת, לי היה קשה עם שירי החפלה דרבוקה המרתוניים והבלתי פוסקים,
והצעקות כל כל דבר .

אז לחשוב שהיינו מקבלים את הרעש הזה לכל העונה במקום רק לחצי :censored: אני תוהה כמה מהר היא הייתה הופכת להיות מהדיירים המעיקים האלה שמעצבנים את כולנו בגלל מינון היתר.

היו לה כמה ימי שקט, אני כבר לא זוכרת למה, אולי זה היה כשבדיוק סיפרו להם על הקורונה והאנרגייה הייתה ירודה.
אני זוכרת כמה היה נחמד לבהות בה, מבשלת, מהרהרת, בשיחות שקטות יותר עם הדיירים.
הצלחתי קצת להנות ממנה בלי להתעצבן ואמרתי לעצמי, הלוואי והיה ככה יותר רגעים רגילים ופחות רוח וצלצולים.

Aye123

Well-known member
2. אודליה סוויסה
3. אסיף (מה שם המשפחה?)
4. שי מיקה יפרח
5. אביבית בר זוהר
6. איציק זוהר (וארוסתו)
7. בן זיני
10. גל גברעם

לגבי תום לפי מה שאומרים לא רק שגבוה יותר
ממה שנראה בטלויזיה, אלא גם נראה אפילו יותר טוב במציאות.

יצא לך לדבר עם גל? 😍

לגבי תום לפי מה שאומרים לא רק שגבוה יותר
ממה שנראה בטלויזיה, אלא גם נראה אפילו יותר טוב במציאות.

יצא לך לדבר עם גל? 😍
תום נראה ממש ממש טוב. באמת.

כן, יצא לי לדבר עם גל. היא מאוד מתוקה. סיפרתי לה על זה שהצבעתי לה והיא הודתה לי ואחר כך דיברנו על התמודדות עם טוקבקים ותגובות מוזרות.

Aye123

Well-known member
אומרים שיש מצב גדול שאירה דולפין, אילנה אביטל ואורן חזן נכנסים, בין שאר השמות שפורסמו.
יש כושלים כמו רשת?
אני באמת שואלת

למה להכניס לאח אנשים שלפני שניה וחצי היו בלתי נסבלים בריאליטי אחר 🤦🏻‍♀️

nicknick

Well-known member
קודם כל התגעגעתי לתמונות שלך :LOL: תמיד הצלחת להצחיק אותי,צילום המסך המתאים במקום המתאים.
אני מניחה שלאור נסיון העבר איתה הפעם החוזה בהתאם לפי ימים שנשארים , כדי שאכן לא תברח להם אחרי יומיים עם הכסף.
(למרות שתמימה שכמוני, אני עדיין מאמינה שהתנאים הפיזיים באמת היו קשים לה מדי ושמה שהיה בהישרדות זאת לא בריחה מתוכננת.)

אבל בכללי הישרדות זה לא האח, התירוצים שאפשר לתת לגבי יציאה מהמשחק שם , לא קבילים לאח הגדול.
פה אתה חי בתנאי מחייה די סבבה, ברמה של קאנטרי, לא בתנאי טבע קשוחים או מאמצים שהם באמת לא לכל אחד.
ובכל זאת, עונה אחת היא כבר צלחה בבית הזה, יודעים שיש לה מסוגלות לחוויה הזאת...

עוד לפי ערן סוויסה, גם מירי כהן (אמא של אלין כהן) ((לא מכיר את שתיהן)) תיכנס.

ועוד לפי ערן סוויסה, יש מצב שרומי גיאור (2025) תיכנס.

רק הליהוק האחרון טוב בעיני, בערך יותר מכל השמועות ששמעתי עד עתה.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
עוד לפי ערן סוויסה, גם מירי כהן (אמא של אלין כהן) ((לא מכיר את שתיהן)) תיכנס.

ועוד לפי ערן סוויסה, יש מצב שרומי גיאור (2025) תיכנס.

רק הליהוק האחרון טוב בעיני, בערך יותר מכל השמועות ששמעתי עד עתה.

רומי גיאור אחלה לפי מה שזכור לי ב 2025, זק אפילו החזיר אותה במיוחד למשימה( המונופול) שהיא ניצלה אותה עד תום לנקום בכמה אנשים.
עשתה עבודה מעולה. ביטחון עצמי לא חסר לה...

יש עוד שני ליהוקים שמדברים בהם בשבוע האחרון. מענין לדעת מה מכל השמועות הללו יתממש.

הראשון: אולי חסר המזל הגדול ביותר בריאלטי הישראלי אי פעם. זוכה כוכב נולד 4. ג'קו אייזנברג. האמת שיש לו אישיות וסיפור חיים מסקרן.

השניה: על הרבה אומרים "חומר של מנצחים", אבל לה באמת יש סיכוי גבוה לדעתי אם תיכנס. מלכת היופי לשעבר ויוצאת הישרדות טיטי איינאו. היא לוחמת, מוכשרת, חכמה ועם סיפור חיים מטורף גם כן. אם תיכנס יפתיע אותי מאוד אם היא לא תגיע לחמישיה. והסיכןי של מתמודדת כמוה לקחת מקום ראשון לא קטן.

הליהוקים האחרונים הללו (עם רומי גיאור) טובים מהקודמים. אנשים עם סיפור ואופי ולא גימיקים שטוחים.

ziniozi

Well-known member
יש עוד שני ליהוקים שמדברים בהם בשבוע האחרון. מענין לדעת מה מכל השמועות הללו יתממש.

הראשון: אולי חסר המזל הגדול ביותר בריאלטי הישראלי אי פעם. זוכה כוכב נולד 4. ג'קו אייזנברג. האמת שיש לו אישיות וסיפור חיים מסקרן.

השניה: על הרבה אומרים "חומר של מנצחים", אבל לה באמת יש סיכוי גבוה לדעתי אם תיכנס. מלכת היופי לשעבר ויוצאת הישרדות טיטי איינאו. היא לוחמת, מוכשרת, חכמה ועם סיפור חיים מטורף גם כן. אם תיכנס יפתיע אותי מאוד אם היא לא תגיע לחמישיה. והסיכןי של מתמודדת כמוה לקחת מקום ראשון לא קטן.

הליהוקים האחרונים הללו (עם רומי גיאור) טובים מהקודמים. אנשים עם סיפור ואופי ולא גימיקים שטוחים.
ג'אקו אייזנברג מושלם לאח הגדול, ואפילו כבר ראו אותו בפורמט הזה למי שזוכר - פעם "כוכב נולד" השתמשו במתחם האולפנים כדי לשדר 24/7 את החזרות לכוכב נולד, עם כל ה"מאחורי קלעים" של העבודה על העיבודים המוזיקלים עם יואב צפיר ועמוס המנהל המוזיקלי ולואי המנטור לפיתוח קול וכד' עוד אנשי מקצוע וזה רץ במשך 2-3 עונות כמדומני כולל העונה של ג'אקו והוא היה מרתק בזה!!! היה ממש כיף לראות אותו על המסך, פשוט בן אדם עם הרבה רגש בעיניים, מצחיק במידה ובעיקר ממגנט למסך.

fleabag

Well-known member
שמות מלוהקים נזרקים לאוויר ומבחינתי לא משנה מי נכנס העיקר שיהיה דם יזע ודמעות
אבל רועי עוז.
אז סביר שעל הזוכה הוחלט ונקבע כבר בטרם
כך שמהות העונה הפעם היא מי מאיתנו ידע לזהות את שבראשו הלעוס של המושמץ מנווה אילן
(ועל הדרך שווה גם הגרלה ופרס לקולע. קצת ערך מוסף לא מזיק)

ובאותה נשימה אם כבר עוד עונה אז שתהיה אחת של מקבץ נבלי העונה לדורותיה
קצת אור סיונוב דרור קונטנטו קצת אסיף לירז פרידה גואל ועוד מהנשמות הטובות האלה
אוח נראה אותם מסתדרים.
ותנאי בסיס של הכבלים להעלאת הערוץ ,איסור צינזור מוחלט.
נו רועי. נו

אהבה:)ושלום

ORIGINALNIK

Well-known member
אבל רועי עוז.
...
השמות הנוכחיים שנזרקו לאוויר בתור הדיירים החדשים ממש מאכזבים בעיני.
אני שונאת עונות VIP אבל אבל עונת נבלים לדעתי עלית על משהו!

אבל רועי עוז.
אז סביר שעל הזוכה הוחלט ונקבע כבר בטרם
כך שמהות העונה הפעם היא מי מאיתנו ידע לזהות את שבראשו הלעוס של המושמץ מנווה אילן
(ועל הדרך שווה גם הגרלה ופרס לקולע. קצת ערך מוסף לא מזיק)

אוח נראה אותם מסתדרים.
ותנאי בסיס של הכבלים להעלאת הערוץ ,איסור צינזור מוחלט.
נו רועי. נו

אהבה:)ושלום
לפני שנה או שנתיים עשו סקר בוואלה שבו שאלו מי הנבל הגדול ביותר באח הגדול בכל העונות.

המיילים לקחו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה