שרשור סופ"ש...

שרשור סופ"ש...../images/Emo188.gif../images/Emo183.gif

יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו?
יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו?
שיר השבוע שלי:
אלבום השבוע שלי:
קליפ השבוע שלי:
סרט השבוע שלי:
תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי:
סמיילי השבוע שלי:
מה עשיתי מעניין השבוע?
דבר חיובי שעבר עליכם השבוע:
דבר שלילי שעבר עליכם השבוע:
מה תעשו בשבוע הבא?
תמונת השבוע שלי
סופש נעים וחמים!

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo26.gif

שישי-שבת: אצל סבא וסבתא. שיר השבוע: Piece of me של בריטני ספירס אלבום השבוע: Diva האוסף של דנה אינטר' קליפ השבוע: אין סרט השבוע: גם אין חח סדרה: בקושי צפיתי בטלויזיה סמיילי:
מעניין: שומכלום דבר חיובי: היינו בהצגה אתמול בבית-ליסין. היה שאווה. ויורד גשם סופסוף. דבר שלילי:כאב לי הגב. שבוע הבא: לא יודע. תמונת השבוע:

maiky17

New member
../images/Emo182.gifסופ"ש../images/Emo3.gif

יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו?
בצפר, ונראה מה יהיה. יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו?
לישון, לישון לישון וללמוד. שיר השבוע שלי:
אין לי כוח. אלבום השבוע שלי:
כנ"ל קליפ השבוע שלי:
כנ"ל סרט השבוע שלי:
"נער המים" תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי:
שנות ה-70, כרגיל סמיילי השבוע שלי:
מה עשיתי מעניין השבוע?
כלום! דבר חיובי שעבר עליכם השבוע:
דחו שוב את המבחן במתמטיקה. והציונים בערבית דבר שלילי שעבר עליכם השבוע:
ללמוד לסוציו מה תעשו בשבוע הבא?
שלושה מבחנים. תמונת השבוע שלי
שונא את התמונות שלי הודגש באמצעות מדגישומטיק

Unaffected

New member
המפ

יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו? בצפר ואז ארומה עם חברה. יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו? בטח אשן ואלמד למבחן בספרות.ואעשה שיעורים במת'.אוף. שיר השבוע שלי: cobra starship-the kids are all fucked up אלבום השבוע שלי:- קליפ השבוע שלי:- סרט השבוע שלי:הקוסם מארץ עוץ
ראינו בשיעור קולנוע תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי: - שכחתי לראות העשב של השכן,אבל אני אראה את השידור החוזר היום בלילה בטח סמיילי השבוע שלי: מה עשיתי מעניין השבוע? ממ וואי לאדעת
דבר חיובי שעבר עליכם השבוע: יש תסריט לסרט של סופשנה דבר שלילי שעבר עליכם השבוע: היום האחרון של 2007 SUCKED מה תעשו בשבוע הבא? לימודים?|: תמונת השבוע שלי

liorhikri1991

New member
איזה סופ"ש ואיזה נעליים../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo132.gif

יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו?הייתי בביה"ס,היה נחמד ומצחיק,אבל כל הצהריים והערב זה ללמוד למתמטיקה. יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו?אלמד למתמטיקה,למי ששואל לעצמו למה אני לומד כלכך הרבה,זה בגלל שיש לי מגן במתמטיקה,שאלון 005,ביום שני הקרוב ורק היום התחלתי ללמוד(וזה לא שאני יודע באמת משהו מהחומר). שיר השבוע שלי:Megadeth-A Tout Le monde אלבום השבוע שלי:מטאליקה קליפ השבוע שלי:אין סרט השבוע שלי:כל הסרטים של "פארק היורה" תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי:"שלום אנד גוד איבנינג" ו"משפחה חורגת" סמיילי השבוע שלי:|חורש| מה עשיתי מעניין השבוע?למדתי לכימיה... דבר חיובי שעבר עליכם השבוע:פורסם מיקוד מדהים(בעיקר בכימיה) דבר שלילי שעבר עליכם השבוע:36 באנגלית(
),אבל אני אעשה עבודות לשיפור ציון מה תעשו בשבוע הבא?אלמד למתמטיקה וכימיה תמונת השבוע שלי

maiky17

New member
../images/Emo182.gifבהצלחה../images/Emo24.gif

הלוואי שאני יכולתי לגשת שוב ל-005. אבל אני לא יכולה להתחיל ללמוד הכל מההתחלה, אני כבר שקועה עמוק בתוך ה-006.

Shirley808

New member
שבוע דיי חרא ../images/Emo4.gif

יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו? הייתי בביה"ס בבוקר ועכשיו בערב אני צריכה ללמוד למבחן בביולוגיה
יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו? ללמוד למבחן בביולוגיה... שיר השבוע שלי: "דואט פרידה" ו"אתה פה חסר לי" - אין לי סאונד במחשב (אבא צריך לסדר) אבל השירים כל הזמן מתנגנים לי בראש
אלבום השבוע שלי: - קליפ השבוע שלי: - סרט השבוע שלי: "אדונית התבלינים" שראיתי בשבת שעברה. תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי: בקושי יצא לי לצפות בטלוויזיה השבוע... היה לי עומס ענקי
סמיילי השבוע שלי:
מה עשיתי מעניין השבוע? ממ... לא היה כ"כ דברים מעניינים: התחלתי להיות מורה פרטית לערבית במסגרת ביה"ס ועכשיו אני מלמדת ילד בכיתה ט' (אני בי"א) - הרווחתי מזה 80 ש"ח על שני שעורים. חוץ מזה, הייתי בלחץ היסטרי לסיים את העבודה הראשונה של הביו-סיור בביולוגיה. דבר חיובי שעבר עליכם השבוע: קיבלתי 100 במבחן בביולוגיה
המורה היום החזירה את המבחנים דבר שלילי שעבר עליכם השבוע: עמרי... הלוואי והכול כבר יסתדר עם זה
מה תעשו בשבוע הבא? אחייה בע"ה תמונת השבוע שלי: תמונה שלי ביומולדת 5...

b a t e l 1 8 2

New member
שבת שלום ../images/Emo140.gif

יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו?סתם למדתי ישנתי .. יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו?כנראה שאלמד.. שיר השבוע שלי:Mariah Carey & Whitney Houston - When You Believe אלבום השבוע שלי:אין קליפ השבוע שלי:אין סרט השבוע שלי:אין תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי:אבודים סמיילי השבוע שלי:אין מה עשיתי מעניין השבוע?אממ.. שומדבר=\ דבר חיובי שעבר עליכם השבוע:לא נכשלתי באנגלית:p דבר שלילי שעבר עליכם השבוע:מכון סולד מה תעשו בשבוע הבא?יום ראשון זימוןXD תמונת השבוע שלי -------------------------->

../images/Emo185.gifשיהיה שבוע מקסים..../images/Emo185.gif

יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו? בבוקר הלכתי לבצפר, עם מדים.. כל המורות והמנהלת התלהבו ממה שאני עושה בצבא זה נתן הרגשה ממש טובה..לקחתי גם תוצאות בגרות (רק לראות שאני זכאית) חחח וזהו בערב נרדמתי.. יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו? היום לא מעניין אותי מה אני יוצאת.. לאן זה כבר נראה.. שיר השבוע שלי: השיר החרוש של Soulja Boy אלבום השבוע שלי: ----- קליפ השבוע שלי: הקליפ של השיר שכתוב למעלה חחח הוא כזה לא קשור לכלום..
סרט השבוע שלי: אני נמנעת מלהוריד סרטים בגלל תקרית מצערת שקרתה לפני שבוע ועשתה לי טראומה חחחח תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי: יורדים בגדול.. סמיילי השבוע שלי: משהו מבולבל כזה.. חחח שילוב שלהם:
מה עשיתי מעניין השבוע? שמרתי בסילבסטר, יצאתי יום אחרי חחח שבוע עמוס ומתיש.. דבר חיובי שעבר עליכם השבוע: הרבה צחוקים ושטויות עם הצוות.. דבר שלילי שעבר עליכם השבוע: שבוע עמוס ומלא תקלות בבסיס.. =\ מה תעשו בשבוע הבא? קרוב לוודאי עוד שבוע שגרתי בבסיס בתקווה למשהו.. =] תמונת השבוע שלי: אם היה לי תמונה של מישהו ישן.. מתפנק ככה בתוך שמיכה זאת בטח הייתה התמונה..

../images/Emo65.gifעונהההה

אגב,עפ"י היהדות היום מתחיל מצאת הכוכבים,זתומרת שעכשיו יום ראשון,זתומרת שיש לי יומולדת(עברי)
יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו?כמעט כלום,הלכתי לסופר לקנות מצרכים ל
ופגשתי הרבה אנשים.ובערב שבת הלכתי לביה"כ עם חברה שהחליטה שהיא כל שבת הולכת.ובערב חגגו לי יומלדת מוקדם.ופעולת ערב שבת נחמדה וקצרצרה ואחריה שיחות עם חברות יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו?הלכתי לביה"כ של ההורים עם חברה ופגשתי את המורה של למתמטיקה שהיא ישה שאני מאוד אוהבת כבנאדם וכמורה..ואח"כ סעודת שבת ושינה
שיר השבוע שלי:קול ה',אדון עולם/פרחי בני הישיבות,goodbye my lover/james blunt אלבום השבוע שלי:--- קליפ השבוע שלי:---- סרט השבוע שלי:---- תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי:--- סמיילי השבוע שלי:
,
,
מה עשיתי מעניין השבוע?צו ראשון
דבר חיובי שעבר עליכם השבוע:צו ראשון,חזרה לבצפר אחרי מחלה וצחוקים עם החברות,שיחות ועידה הזויות עם הרב אנשים... דבר שלילי שעבר עליכם השבוע:כמעט ואין
מה תעשו בשבוע הבא?שבוע-הולדת
..ומבחן בכימיה
תמונת השבוע שלי:לכוב המומולדת-אני כשהייתי תיונקת

Retama

New member
אממ.. :)

יום שישי:מה עשיתם/מה תעשו? בבוקר באו אליי חברים שהבריזו מהבי"ס שלהם, וב11 וחצי הם גררו אותי לבי"ס שלי כדי לראות אותו. והיום לימודים נגמר ב12... אז הייתי בבי"ס חצי שעה, אחרי זה חזרתי הבייתה, התארגנתי, והלכתי לידיד שמשם הלכנו למכבי. הייתה לי פעולה ממש מצויינת והיה ממש כיף :) אחרי זה נשארתי בסניף איזה שעתיים, והתחיל לרדת מבול... אז כל הבוגרים נדחסו לחדר אחד קטן... והיה ממש כיף ומצחיק :) בערב הייתי אצל חברה עם עוד כל מיני ידידים, ומשם הלכנו לחברה שלנו. ב3 וחצי הגעתי הבייתה ועשיתי שיעורים עד 5
יום שבת:מה עשיתם/מה תעשו? התעוררתי ב7 וחצי, התארגנתי ויצאתי לועידה הסניפית ווהווו.. היה פשוט הכי כיף בעולם וכל כך מצחיק! חזרתי הבייתה ב6 וחצי בערך.. באה אלינו משפחה, אכלנו המון, וזהו. עוד מעט אני בטח אלך לישון, אני גמורהה..
שיר השבוע שלי: miss you של הרולינג סטונס
אלבום השבוע שלי: נגיעות של ברי סחרוף
קליפ השבוע שלי: לא ראיתי
סרט השבוע שלי: לא זוכרת איך קוראים לו...
תוכנית טלוויזיה/סדרת השבוע שלי: אבודים!
סמיילי השבוע שלי:
מה עשיתי מעניין השבוע? שום דבר חשוב
דבר חיובי שעבר עליכם השבוע: היה כיף במיוחד ביומיים האחרונים :) ועזבתי סוף סוף כמה מקומות כואבים
דבר שלילי שעבר עליכם השבוע: ערב השנה החדשה.. וחוץ מזה כלום
מה תעשו בשבוע הבא? אינני יודעת...

למעלה