שרשור נוכחות

הזקנה כאן

אני לא מאמינה שסוגרים. טוב, מי שיש מסנג'ר, טלפון, כל אתה - תישמרו על קשר. האייסיקיו לא רוצה לתפקד מאז שהחלפתי מחשב, אז הצינור הזה מושבת. תישמרו על עצמכם

blue pill

New member
אני פה.....

לא הולך לשום מקום..... כוס אמק, למה סוגרים?? לא משנה אם נעבור לקומונה או לפורום אחר, זה לא יהיה אותו דבר......

ק ר ח

New member
../images/Emo45.gif באילת,דימונה,אשדוד,תל אביב

או בוירטואליות אני תמיד סטלן ותמיד פה

ק ר ח

New member
../images/Emo7.gif

באהבה רבה אני מקדיש שיר לתפוז(נגיד וזה היה בנאד'ם): בית א: בהלוויה שלך,אני אשיר לך' אח"כ אורגיה עם אמא שלך ואחותך' בשבעה בלי בושה,נקלקל לך ת'קדושה' של המוות שכ"כ מגיע לך, שתעלה למעלה תפוז,אל תתפלא, אם אלוהים הגבר, לך יגלה, שהוא- לא- הסבה- שאתה מת, יגיד לך:על המוות שלך אחראי ק.ר.ח, באמת אחי, אני לא שם על החוק, חבר, אותך שובר, קובר, צובע אותך ירוק, נתקסס תך', נעשן תך', נפיל אותך בבאנג, אז רק דבר אחד, אחי, תתחיל לדאוג תדאג, תדאג כי כל כלב בסוף ביז'י יומו תדאגג יא בנזונה תדאג יא חתיכת הומו תדאאאאג |סגדש| יש לך עסק עם פסיכופט מטורף תדאאאאאג כשאתה מתניע ת'אוטו ופתאום אתה עף.. ותדאג ש...אני אחליט שאתה צריך להיות נכה,אבל אני יהרוג אותך אז נכה!-זה לא יקרה אבל פזמון: תדאג ביץ' תדאג תפחד,תדאג ביץ' תפחד,אני כאן יושב,מכלום לא דואג אתה תדאג ביץ' תפחד2x|xsda| בית ב': תדאג ביץ' מה אתה משחק אותה קשוח? הרי שנינו יודעים את הסוף הידוע מוות,מוות,ואם שכחת אז מוות כמו קרמזל גם ק.ר.ח. מסטול מכתה ד' ואני אין לי בושה זין על המשטרה אני בא כן זה איום על החיים שלך זהו,נהרסת,נגמרת,נשברת אם היו לך חיים אני סוגר לך ת'באסטה החשבון איתך לא סגור אל תדאג מה אמרתי אל תדאג WHAT THE FUCK?? FUCKIN תדאג, תדאג כשתראה דברים חשודים כמו את קרח קרח קרח -רק סיוטים ו- תדאאאג תדבר כמה שאתה יכול כי בקרוב מאד לא יישאר לך קול הכל עכשיו נגמר-BOOOM,אתה בתוך ארון קבורה ערום, אתה גופה,זה סופה של תקופה לא יפה שנקראת החיים המסריחים שלך ואל תדאג למשפחה הם באים איתך אחד אחד,אחי תדאג לעצמך פזמון שוב: פזמון: תדאג ביץ' תדאג תפחד,תדאג ביץ' תפחד,אני כאן יושב,מכלום לא דואג אתה תדאג ביץ' תפחד2x|xsda| אה ותפוז אמא שלכם זונה

v i o

New member
חחח זה נהיה פורום מחתרת

לא מופיע ברשימה אבל קיים

מחתרת

מחתרת זה טוב . מוהאהאהאהא.

Bassman

New member
עדיין פה

ושמעו לא יס גרו את הפורום כל כך מהר עדיין אפשר להגיע אליו עם המספר...

למעלה