שרשור ''מצב האומה סוגרת עונה'' יוצא לדרך

ליאור144

New member
שרשור ''מצב האומה סוגרת עונה'' יוצא לדרך

והיום יהיו איתנו :ליאור שליין גורי אלפי אורנה בנאי וחבר הפאנל ה4 יהיה מוטי קירשנבאום .בנוסף יהיו ששי גז ויהיו גם שני מעריצים של התוכנית שיעשו קטע במהלך התוכנית וגם מירי רגב תהיה. וכמובן איך אפשר לסגור עונה בלי מאיה סובול ואייל אפטר שבאים לסגור איתנו תעונה.

ליאור144

New member
תוכנית סיום עונה אדירה פשוט!!!

אהבתי תקטע פתיחה עם הסירה כדי להעלות תרייטינג
הרעיונות איך לעודד את צה''ל היו מצויינים 1 1 .הקטע עם ששי גז היה מצוין אהבתי תבדיחות עם המנורה של איקאה ואולמרט עם הצוארון הלבן
.מוטי קירשנבאום השתלב מצויין בפאנל לדעתי. הבדיחה של אורנה עם הכיסאות של אולמרט הייתה מצוינת ומאוד אהבתי אותה
.כל אדם חף מפשע כל עוד שולה זקן לא מדברת
.מאיה ואייל היו מצויינים כמו תמיד : שהטיילת הייתה בת 14 שמו לה גשר
החופשה השנתית שלהם זה באילת
גם כן סוג של חופשה. הקטע שהיא הכניסה לו יד לפה היה כמו בימי ביטוח לאומי בימי ''הלילה'' שהיא עשתה לו ''בדיקת דם'' ''גזרה לו תשיער'' ''ודחפה לו תראש לדלי מיים'' הראיון עם מירי רגב היה מאוד מעניין וחברי הפאנל נכנסו בה כמו שצריך לדעתי אבל היא הכניסה להם חזרה עם עקיצת ארץ נהדרת .היה נהדר לראות תמריבה בינה לבין מוטי זה תמיד מוסיף.קטע הסיום עם השאלה הזהה היה מצויין ואלה היו 2 מהכותבים של התוכנית ולא מעריצים אבל זה משהו כנראה שרק אנחנו יודעים
בסוף שליין התנצל כמו שראיתם לא היה לא ברירה במקרה הזה וחבל. אני יתגעגע לתוכנית אבל לפחות הפגרה תהיה קצרה

idanoosh17

New member
בהחלט הייתה תוכנית משובחת...

וגיליתי שאני אפילו מחבב את מירי רגב! אגב, ה"מעריצה" בסוף הזכירה לי את עינב גלילי.

OOOO0

New member
היה מעולה!

מוטי קירשנבאום היה גדול וכל הפאנצ'ים שלו היו מצוינים. בכלל, כולם היו תותחים אתמול. הקטע עם ששי גז היה נחמד. הג'ינג'ים היו מצוינים כרגיל. אהבתי שהביאו את הכותבים של התוכנית בתור מעריצים.
אהבתי את הראיון עם מירי רגב.איך כולם התחילו לריב עם כולם, זה היה משעשע!

S™eX

New member
התוכנית היית חלשה יחסית לקודמת

אבל עדיין מאוד מצחיקה. אהבתי במיוחד את קטע הפתיחה ואת הראיון עם מירי רגב. אוף,חבל שזו תוכנית אחרונה...
מישהו מוכן להסביר לי למה במקום להעלות קטעים לא מצונזרים מהתוכנית האחרונה הם שמו לקט?

ליאור144

New member
יש לי עדכון קטן ממאיר שלא ישמח אותכם התוכנית

לא תחזור באוקטובר אלא בדצמבר.

OOOO0

New member
אוף, איזו באסה.../images/Emo10.gif

הוא אמר מה הסיבה שזה נדחה בחודשיים?

ליאור144

New member
אני מנסה לברר אני מחכה לתשובה ממנו זה מה שהוא

אמר לי רק הוא לא פירט מעבר לזה .